PROČ JE DOBRÉ ZNÁT SOUVISLOSTI?

SKRYTÉ SOUVISLOSTI

Před pár dny se mi stala nehoda, jejíž pozadí bylo a vlastně pořád ještě je natolik silné, že se s vámi chci o ní podělit a ukázat vám, jak ty tajemné souvislosti, o kterých pořád tak mluvím, fungují ve skutečnosti.

O souvislostech povídám tak často proto, že já osobně je v našich Životech vnímám za podstatný krok k tomu, abychom se naučili chápat a rozmlouvat se svou Duší. Když se naučíme Řeči světa, naučíme se něčemu, co nás vždy podrží a pomůže nám jít více k sobě, nebo nést s lehkostí výzvy, které Život přináší. A když budete tohle zření trénovat, naučíte se i VIDĚT BUDOUCNOST, protože realita, Život dává vždy dopředu vědět, že se něco bude dít…


CO SE MI PŘIHODILO

Před pár dny jsem jako vždy přijela k benzínce, u které tankuju už asi rok vždycky u stejného stojanu, takže tam tankuju fakt automaticky.  I tentokrát jsem přijela k benzínce, abych natankovala plnou, akorát mi něco řeklo, ať popojedu k jinému stojanu, než obvykle. Poslechla jsem ten hlas, zajela jsem dále, nějak divně jsem zasunula pistoli a natankovala … Jenže ouha, na konci tankování mi kus benzínu vyšplíchnul z nádrže. Pánská část čtenářů už asi tuší, která bije a možná se i směje. :-)

Díky následování intuice jsem zavčasu zjistila, že jsem natankovala naftu, místo benzínu! V tu chvíli jsem myslela, že mě omyje, protože mi hlavou blesklo, co to znamená A PROČ SE TO STALO. Na druhou stranu jsem vděčná, že jsem nenastartovala, protože následky i symbolika by byly horší.

V téhle chvíli jsem měla daleko k zenové pozici, spíš mi hlavou vířily myšlenky PROČ SE MI TOHLE MUSELO STÁT? CO MI TAHLE SITUACE CHCE ŘÍCT? Protože vždy, když se nám v Životě něco stane, můžeme se naučit ptát sami sebe. Protože tam, KDE JE OTÁZKA, JE TAKY ODPOVĚĎ…

JAK SE NAUČIT VIDĚT „PROTO“

Když se naučíte ptát „PROČ“, naučíte se časem postupnými kroky vnímat různé signály a znamení, kterými k nám mluví Život. Tohle zření možná nezískáte ze dne na den, ale pěkně postupně tím, jak budete trénovat hledání souvislostí ve svém vlastním Životě.

S každou situací, která se vám stane, získáváte totiž další klíč k tomu, abyste odemkli váš ukrytý potenciál a jen a jen na vás, zda-li této příležitosti využijete. Podstatou vidění souvislostí je trénink a programování mysli pro hledání odpovědí. Při každé jedné situaci, která se vám stane, se ptejte „PROČ SE MI TOHLE STALO? CO MI TO MÁ ŘÍCT, CO MI TAHLE SITUACE MŮŽE UKÁZAT?“. A dejte prostor své intuici , aby vám mohla říct ty pravé odpovědi.

Časem si vaše mysl navykne na tyto impulzy a začne dopředu předvídat budoucí události klidně několik dní i měsíců dopředu! Jakmile se v první fázi naučíte ptát, bez ohledu na to, že vám nejspíš žádné odpovědi rychle nepřijdou, ale spíš se je budete snažit vymýšlet, vytrvejte a ptejte se dál, ono to přijde. :)

Druhou fází je pochopit PODSTATU ZRCADLENÍ v našich Životech. Pochopit, že VŠE VENKU JE JEN A JEN ODRAZEM TOHO, JAK TO MÁME UVNITŘ. Jakmile jednou uzříte tuto podstatu, stanete se mágy a Tvůrci vašeho Života, stanete se těmi, kteří píšou svůj osud. Jestli jste nečetli knížku Alchymista od Paula Coelha, tak ji k tomuto tématu vřele doporučuji. :)

PROTO MÉ NEHODY

Ukážu vám tohle zrcadlení na téhle mé „nehodě“. Podstatné je všímat si, co se stalo, kdy se to stalo, co této události předcházelo a jednotlivých symbolů vaší události.

Měla jsem nehodu spojenou s autem. Auto je přitom představitelem našeho Těla, protože stejně jako my jsme řidičem hmoty – auta, je naše Duše řidičem našeho Těla. Jakékoliv potíže s autem tedy symbolizují buď naše Tělo, nebo náš přístup k Životu a k sobě samým. U mě šlo jednoznačně o Tělo nejen podle této symboliky, ale i podle dalších symbolů a věcí, které tomu předcházely. Už den před tím mě totiž můj radar varoval, že se něco semele. :)

Když rozebíráme událost dále, všímáme si jednotlivých symbolů: co znamená benzín či palivo pro auto, je jen analogií vnitřního procesu výživy nejen našeho Těla, ale taky naší Duše. Jakou výživu tedy do sebe cpu v rozporu s mým pravým nastavením? Jaké přirozené potřeby neberu v potaz a „zaplácávám je něčím, co mi nepatří“? Jaké omezení mi tahle nehoda přinesla? Jaké důsledky musím řešit? To jsou otázky, které vás navedou na příčinu. Správné kladení otázek je dobré v tom, že snáze přinese AHA moment.

Trochu tohle vysvětlení zkrátím, detailnější a konkrétní rozbor symbolů si můžete přijít poslechnout na webinář  „Tajemná řeč světa: sny a souvislosti“. O co u mě šlo? Díky svému Životu jsem zažila hodně trápení ve svém Těle: byla jsem zneužívaná, znásilněná, bitá, zlomila jsem si páteř, trpěla jsem řadou neduhů a i poruchou příjmu potravy. Po všech těch letech trápení jsem se zaměřovala hlavně na Duši, aby mi bylo lépe a mé Tělo věrně stálo při mě a snášelo všechny tyhle rány a bolesti. A já ho za to dlouho nenáviděla, protože jsem mu to všechno dávala za vinu…

Vím, bylo to pošetilé, ale jestli jste prožily něco podobného, tak víte, jak moc někdy bolí být ve vlastním Těle.  Pro mě osobně tohle byla forma útěku z mého vlastního Těla, protože utéct z těch bolavých chvil bylo to jediné, co mi to pomohlo všechno přežít. Mé Tělo ale bylo vždy přítomné: v jeho buňkách zůstala všechna ta bolest zapsaná, i když Duši už ty události nebolí. Před pár lety jsem své Tělo vzala na milost, když jsem viděla, že jsem schopna porodit dítě nádherným bezbolestným porodem (i přesto, že mi u toho praskly páteřní obratle – ty teda bolely :-D). A můj vztah k mému Tělu se začal měnit.

Před několika lety, jsem se rozhodla jít ještě dál… rozhodla jsem se být ŠŤASTNÁ VE SVÉM  TĚLE. A začala jsem pracovat na tom, aby má Duše i Tělo byly jedno. Zásadní zlom přišel, když naše dítě vážně onemocnělo a já nevěděla, jestli s námi zůstane, nebo ne. Tenkrát jsem těm nahoře slíbila, že udělám vše, co je v mých silách, abych uvnitř sebe změnila všechny příčiny, které na to mohou mít vliv. A jedním z úkolů je pro mě být sama sebou, autentická a napojená na své Tělo. 

Tohle všechno se mi honí a honilo hlavou, než jsem natankovala špatné palivo. Den před tím jsem prosila o vedení a nakopnutí dál. No a jak jinak, dostalo se mi ho, i když v poněkud dražší podobě, než jsem čekala. :) Ale svůj účel to plní a já jsem od září zapsaná na kurz jógy, který je NÁHODOU u nás nově otevřen. Přesně to jsem totiž potřebovala nejen já, ale i mé bolavé Tělíčko. <3 A cítím, že tahle transformace nekončí jen jógou, ale přinese ještě spoustu dalších uvědomění, které teprve přijdou.

Dnes se s vámi loučím a přeji vám, aby se vám ty souvislosti v Životě krásně odkryly a dávaly vám smysl. Budu ráda, když se podělíte o své příhody, třeba v nich spolu něco najdeme. :)

S Láskou Leni

EDIT: po nějakém čase od této události můžu říct, že souvislosti se poskládaly doslova  neskutečně. Díky této příhodě jsem zjistila, JAK mám správně jíst, že mé stravování funguje pouze v noci, kdy mé zažívání neblokují UV paprsky. Tato informace mi proměnila Život, proměnila mé vnímání a postupně mění i mé Tělo a vše v mém Životě, protože mě vede do míst, kde je mi stále lépe a lépe. Díky všem těmto souvislostem s pokorou a vděčností objevuju nové a vzrušující Cesty, o kterých se mi ani nesnilo. Určitě koukněte na webináře „Tajemná řeč světa: souvislosti a sny“ a na webinář o Stravování, protože zde sdílím informace, které vám mohou navždy změnit Život k lepšímu. <3 

***

Pokud se chcete naučit vidět souvislosti, doporučuji vám tento svůj online program Meditace vhledu, nebo chcete-li jít ještě dál, pak můžete rovnou začít znovu v online programu Nový začátek. :)

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů