DĚKUJI ZA VAŠE REFERENCE

ZÁLEŽÍ MI NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI.

Děkuji vám všem, kteří se na mě s důvěrou obracíte v hledání sebe samých skrze výklad Human designu.

Human design mi hodně změnil Život. Díky němu jsem se přestala snažit být někým, kým nejsem a začala jsem více naslouchat sama sobě navzdory tomu, jak moc jiná jsem tím začala být.

Díky poznání sebe samé je má Cesta spokojenější a laskavější. 

Pokud jste to ještě nepoznali... jsem nadšený příznivce této úžasné metody a s radostí ji s vámi sdílím dál. <3 

Pokud se vám váš výklad líbil a chcete se svou radost sdílet, budu ráda za vaše sdílení. :)

Těším se na společnou Cestu.
 Leni Lipenská

DĚKUJI ZA VAŠE OHLASY

Děkuji za každou vaši referenci a zpětnou vazbu. Vážím si vašich slov i vaší důvěry a těším se z každé vaší proměny. :)

Zanecháte-li mi i vy vaši zpětnou vazbu, dáváte tím i vy smysl mé práci a pomáháte mi budovat v to, v co věřím: ve svět plný spokojený lidí, kteří jdou Cestou svého Života ve své síle a s otevřeným světem a proměňují tento svět na nebe na Zemi. <3 

Díky, že jste!
S Láskou Leni Lipenská

V současné době nabízím osobníonline sezení a také výklad Human designu. Více informací o mě najdete na stránce "Kdo jsem". Pokud váháte, zda je pro vás tento přístup ten pravý, pak přijďte na webinář Tvůrců zdarma, který je vždy první středu v měsíci na Zoomu a přijďte mě poznat "osobně". :) 

NAPIŠTE MI SVOU REFERENCI I VY :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a dotazy k výkladu Human designu. Jestli je něco, co Vás zajímá, pak se ptejte zde.

Těším se na Vaše komentáře a dotazy!

Krásné dopoledne, Leni, jsem moc ráda, že jste mi přišla 😊. Bylo velmi zajímavé Vás poslouchat. Bylo to jako, když se dívám na sebe do zrcadla a slyším svoje druhé já. To, co jste popisovala se mi skutečně dělo nebo děje. To o tom Vašem porodu, měla jsem to samé … a já se cítila, jako bych to nebyla já, jako že mi něco chybí … A o tom uklidnění …, bože 😊 .., to bylo tak neskutečně pravdivé. Byla jsem vždy takový šus, nikde jsem neposeděla. Teď jsem občas na sebe pomalá😊, hodně vnímám, právě ty detaily. Někdy mám pocit, že se v tu určitou chvíli čas zastavil, abych si ten okamžik mohla navnímat. Vím, že jsem na začátku, ale je pro mě důležité, že to, co se děje někdo pojmenoval a já díky tomu mám možnost sama sebe pochopit😊.
Role sexuality, smyslnosti, potěšení a vztahů v naší tvořivosti
Manifestující Generátorka Zuzanka :)
Dobrý den Leni. Naozaj sa na moje projektorske fungovanie po Vašom výklade pozeráam inak. Setrím energiu a výsledky v hmote su eště lepšie 🌟. Tiež som sa rozhodla, že si idem splnit svoj sen s ktorým som dlho váhala, teraz ale viem, že je to presne to, čo mám robiť. 💃🏻. Ďakujem, prajem Vám krasné dni.
Krásná Projektorka Zuzanka
Lenka, jedno veľké ĎAKUJEM, už som si stiahla súbory a narýchlo som prebehla písomný výklad. Musím Vám povedať to hlavné: škoda, že som Vám nenapísala skôr a že som sa nedokopala zistiť si čas narodenia. Ale čas na tieto veci nadišiel asi až v tomto období, lebo posledné dva roky som mala značne turbulentné. Naozaj sa ponorím do štúdia H.D., stojí to za to. áči sa mi Váš komplexný a analytický prístup ku každej oblasti života. A ešte raz Vám musím poďakovať, ste úžasná osôbka s veľkou charizmou. :) Všetko dobré Vám prajem a veľa pozitívne generovanej energie. "Energia dáva život hmote". (Joe Dispenza)
Úžasná žena Karin
Ďakujem za dnešný výklad Lenko,ja som veľmi vdačná, až mi je doplaču, že po 47 rokoch ma konečne niekto nesúdil, neopravoval.. celý život som si pripadala ako pokazená hračka😏 tak od dnes informujem, že viem rátať do 2, och😊😅 Vďaka za Vašu prácu a do skorého videnia🙇‍♀️ mozno sa v tom niekto najde a mu to pomoze.. keby si kazdy clovek vypocul svoj vyklad bolo viac pochopenia medzi namai vsetkymi🙏
Odvážná Vierka
Dobrý večer Leni, nemám slov. :) Všechno co napíšete nebo natočíte mi sedí a přichází v pravý čas, opravdu. Jen tak ve stručnosti...loni v únoru jste mi dělala výklad.. generátor, dvojčata holky manifestorky. Já momentálně v rozvodovém procesu a opouštění domu...cesta do neznáma..., do toho nový vztah. Ale nějak to plyne, někdy je to opravdu dost hustý a někdy se cítím v klidu, že je všechno v pořádku, tak jak má být. Někdy strachy. Je to jak na houpačce. Každopádně, máte můj veliký obdit, úctu a jsem moc ráda, že tu jste. Asi bych se potřebovala zbavit těch mých ran, bolestí i temnoty, té hodné holky, která ustupuje, páchá dobro, je závislá a má strach... a postupně vstoupit do toho nového. Mám Vás fakt ráda, protože proto. :)
Krásná Generátorka Ivanka
Leni dostala do vienka dar - vzácny, výnimočný. Odomyká dvere, do trinástej komnaty. Otvára pandorinu skrinku. Tou mojou bol fakt, že som si zakazala plakať. Pri Leni sa však vždy zázračne rozplačem. Je to iný plač, je to liečivý vodopád, pri ktorom sa topia ľady. Leni je iná. Nebude vám robiť klasický HD reading. Nebude vám čítať HD teóriu ako z knižky. Ona vám vaše nastavenie podá jazykom ktorý pochopíte! A hlavne ho uchopíte v praxi, zvanej život. Veď načo vám je pekne napísaný návod na ten nový kávovar, ktorý ste si kúpili, keď ten návod je napísaný len v jazyku ktorému nerozumiete? Chcete sa na tento krásny nový drahý kávovar len pozerať? Tak si ho dajte rovno do výkladnej skrine! Ale ak si chcete vychutnať skvelú kávu, namiešanú presne podľa vašej chuti, tak Leni je ta správna adresa, ktorá presne vie čo vám “chutí” a čo radšej nee. Ba čo viac, Leni vás naučí ako si tu svoju kávu môžete pripraviť aj vy sami. Lenkine vety vo mne rezonujú ešte aj mesiace po našom sedení. Neviem ako to robí, ale mne sa často objaví jej veta zo sedenia práve vtedy, keď ju najviac potrebujem počuť. Leni je sprievodkyňa životom pre odvážnych. Spoločne sa vydáte na cestu do tých najtemnejších hlbín duše. Áno, bude to bolieť, budete plakať, možno aj kričať že už stačí. Ale ak si prejdete týmto peklom zvanym temnota, už nikdy nebudete tým kým ste boli. Ja sa pri Lenke pravidelne zrútim ako veža z kociek. A viete čo zvyčajne z tej hromady popadaných kociek vyletí? Fenix z popola! Znova a znova! Po vrstvičkach padajú masky… Leni Vám vytvorí bezpečný priestor, podá vám pomocnú ruku, aj vreckovku na osušenie sĺz, súcitne a láskavo. No ľutovať Vás nebude. Pozve Vás, aby ste sa znova pozviechali, vstali a šli ďalej. A ked sa Vám nebude chce, kľudne Vás aj nakopne (hoc aj do zadku), len aby ste, ako ona sama hovorí, šoupli nožičkama a šli si plniť svoje sny. Ďakujem za tohto nádherného posla svetla na zemi! Našu jednorožiu kráľovnú. S láskou, úctou a pokore učiaca sa M.L.
Zářivá a inspirující spisovatelka Luny
Krásné dopoledne, Leni, jsem moc ráda, že jste mi přišla 😊. Bylo velmi zajímavé Vás poslouchat. Bylo to jako, když se dívám na sebe do zrcadla a slyším svoje druhé já. To co jste popisovala se mi skutečně dělo nebo děje. To o tom vašem porodu, měla jsem to samé …a já se cítila, jako bych to nebyla já, jako že mi něco chybí … A o tom uklidnění…, bože 😊.., to bylo tak neskutečně pravdivé. Byla jsem vždy takový šus, nikde jsem neposeděla. Teď jsem občas na sebe pomalá😊, hodně vnímám, právě ty detaily. Někdy mám pocit, že se v tu určitou chvíli čas zastavil, abych si ten okamžik mohla navnímat. Vím, že jsem na začátku, ale je pro mě důležité, že to co se děje někdo pojmenoval a já díky tomu mám možnost sama sebe pochopit😊. Výklad jsem si vytiskla a video uložila 😊. Teď tady vysvitlo sluníčko, tak doufám, že i u Vás 😊.
Úžasná Generátorka Zuzanka
Krásný den, paní Leni. Chtěla jsem Vám ze srdce poděkovat, protože jednak dnes odejde dopis na matriku s prosbou datumu narození včetně minut a především za Váš výstižný a přesně trefný výklad energetických typů. Popisujete to tak přesně, jako by jste mě znala. Teď přesně nevím, jaké slova mám použít k vyjádření...měsíc před 40 narozeninami došlo k vyvrcholení dějů a já jsem vstoupila do nového života, protože z toho původního mi nezůstalo nic, ale vůbec nic. Vy určitě víte, co popisuji. Teď již vím, že se tak mělo stát, protože se mi zvědomilo vnímání a jak jiskrou otevřelo to, o co jsem vědomě v sobě žádala. Začala jsem vnímat srdcem,slyšet, vidět, použila svůj paprsek, o kterém jsem nevěděla, vyvěralo ze mě intuitivní psaní a kresba. A právě ve výkladu od Vás jsem dostala vysvětlení a pochopení pro mě. Teď jsem se už rozepsala, ale chtěla jsem Vám to napsat jako zpětnou vazbu Vaší tvorby. Protože rozdělení 4 typů podle Human design vašimi slovy jsem došla k částečnému pochopení sebe sama, protože mně samotné se to nesložilo a nerozuměla jsem tomu. Z celého srdce Vám děkuji.
Petra, ta která se rozhodla přijmout své dary a svou sílu :)
Krásný den, Leni. Děkuji za osobnostní výklad mapy Human designu, je opravdu podrobný, přehledný a já jsem z něj úplně nadšená. Jsem opravdu moc spokojená s výkladem, konečně dostávám odpovědi....konečně nejsem divná, jiná...děkuji. Moc se těším na výklad Chirona.
Laskavá Duše Radka
Milá Lenko, ještě jednou Vám děkuji. Momentálně ani nemám dostatek slov, jak bych vyjádřila, jaké všechny cesty mi výklad ukazuje. Těším se na čtení výkladu.
Krásná bytost Aurélie
Leni, tak jsem výklad doposlechla a byla to JÍZDA! Začínají se mi tvořit pavučinky souvislostí - také mne napadá ještě Projektor - krása v jednoduchosti, mám pocit, že jsem si často sama komplikovala život (a asi ještě budu, nežli si to všechno sedne. :-)) Jinak, nechávám uležet a doznívat, co jsem se dozvěděla, všechno do sebe tak neuvěřitelně zapadá....
Jedinečná bytost Kristýnka
„Dlouho jsem měla pocit, že jsem špatně. Že bych měla být jiná, že bych se měla chovat jinak. Že nejsem dost dobrá a všichni jsou proti mně. Hledala jsem cesty, jak sama sobě porozumět. Nechápala jsem, proč se mi pořád dokola dějí ty samé věci ve vztazích a v životě. Až když jsem poznala Human Design, tak jsem pochopila, že celou dobu sama se sebou bojuji, a že to, co musím je pochopit a přijmout vlastní nastavení, na základě kterého prožívám, jednám a žiji. Díky Leničce a jejímu výkladu jsem měla možnost nahlédnout do božího zrcadla - a uvidět tam sama sebe, uvidět všechny ty patálie, které v životě prožívám, ve světle porozumění. Získala jsem praktický návod na to, jak se sebou pracovat, co začít dělat jinak a co si v sobě poléčit, tak abych v životě plula v radosti a využívala plně onen potenciál, který jsem dostala při narození jako nádherný vklad do života. Human Design je o přijetí vlastní jedinečnosti, o poznání specifických darů a talentů, kterými disponujeme, a o porozumění vlastnímu smyslu života. Pokud přijmete to, kým jste, čeká vás neuvěřitelná úleva a naplňující pocit prozření - pocit, že jste se konečně našli, víte, co je s vámi v souladu a co ne. Výklad HD doporučuji každému, kdo má v životě pocit, že je špatně a že ho okolí nechápe. Protože ve chvíli, kdy pochopíte své vnitřní nastavení, pochopíte i to, co stojí za jednáním druhých vůči vám. Všechno vám začne dávat smysl. Já tímto děkuji Lence za její laskavou podporu, za nacítění se na moje osobní bolesti a za to andělské křídlo, pod které mě k sobě na chvilku schovala, abych si mohla uvědomit sama sebe a najít svoji vnitřní kotvu skrze poznání toho, kým jsem. Děkuji.“
Andělská Dušička Petra
Chtěla bych poděkovat Lence za rozbor a posdílet s vámi svou zkušenost. Je to pro mě jakési setkání s manuálem na mě samotnou. Za nejhlubší plus považuji své zklidnění a jakési "uff", které se objevilo spolu s pocitem "jsem dobře tak, jak jsem". Ráda jsem si uvědomila, že směr kterým kráčím, je v souladu s mou pravou podstatou, i když v dnešním světě je takový směrem stále ještě méně obvyklý. Na některé věci už jsem si v životě přišla sama a teď jsem je četla znova v rozboru od ženy, která mě nikdy neviděla. Zajímavé. Ve výkladu jsem našla i další témata, nad kterými nyní přemítám ... Vlastně se opakovaně vracím k pročítání. Každý den kousíček. "Pokochat se" svými dary, zvýšit obezřetnost a citlivost vůči signálům "zevnitř" a ulevit si větami, které mě rozesmály (např. Nic nemusím.) Human design považuji za požehnání na cestě sebepoznání a za sebe ho určitě doporučuji. :-)
Tvůrkyně Haniawww.stvorenim.cz
Zdravím Leni. Na úvod chci moc poděkovat za Váš čas, který jste mému výkladu věnovala. Z toho, co jste mi "vyložila" a následně poslala, mi momentálně jde "hlava kolem". Kromě obrovského AHA mě na celém vašem výkladu ale nejvíc zaujala jedna věc, s kterou jsem vlastně už i usínala. Toto je snad první "metoda", s kterou jsem se v životě potkala, kterou zajímá jen a jen daná osobnost a nic víc......To je vážně super. Jako hlavní a největší "objev" však stále beru to, že to, co jsem celý život považovala za špatné, nežádoucí, nemožné, nepraktické, je vlastně to úžasné a dobré, protože to jsem já. Znova musím napsat, že je to opravdu NOVÝ pocit, který je opravdu báječný. Děkuji Vám za výklad a pro dnešek se loučím. :)
LenkaOdvážná Žena se silnou Myslí
Chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat za celé naše setkání, bylo to velmi inspirativní a naplňující. Velmi mi pomohlo se zpátky podívat na svůj život, a jak reaguju na věci teď, samozřejmě spoustu věcí, které jste mi řekla o sobě vím, ale řekla bych tak jako podvědomě a až když jste je pojmenovala, přišlo mi, že si to všechno tak nějak sedlo a víc jsem to všechno pochopila. Takže Děkuji.
Berenika <3
Rok se překlenul do své poslední čtvrtiny... A bude to o Vánocích rok, co jsem Vás poznala. V pravý čas, v pravou chvíli. Před pár dny jsem vyplodila myšlenku, že si žiji svůj krásně neobyčejný obyčejný život. Každou chvíli mě baví něco jiného a já už s tím "nemám problém". Díky Vám a mému designu... Prostě jen neznám své směřování. Jak jste mi napsala...to není ani dobře, ani špatně, to tak PROSTĚ JE. Leni, tento poznatek je pro mě neuvěřitelně, opravdu neuvěřitelně osvobozující...Také žití v reakci na akci je super! ;-)
Lenka úžasná a statečná Žena
"Dnes jsou děti u babičky a já ,už jsem skončila s prací tak jsem se dala do studování výkladu. Máš pravdu, našla jsem tam další uvědomění a spoustu věcí neuvěřitelně sedí. Dlouho jsem měla pocit, že mě ty strachy štvou a neposouvají, a to si myslím, že se to změnilo k lepšímu v minulosti jsem trpěla až úzkostmi z některých situací. A docela se mě líbí, že u mě je cíl CESTA, z toho se mi dost ulevilo. :-) Pořád jsem si říkala, že jsem hrozná, že mám pořád tolik věcí, které mě nadchnou, že si vše chci vyzkoušet a probádat a pak mám pocit, že nic nedělám pořádně. A teď už vím, že nemusím u ničeho vydržet. Líbí se mi ta věta "zapomeňte na obecné poučky", ty opravdu nesnáším, když mám dělat něco podle návodu... chci to totiž dělat po svém, takže se mi ta svoboda moc líbí. Myslím, že to budu číst ještě spoustu krát a vždy něco pochopím. Moc ti děkuji za výklad a přeji krásný den.
Zářící bytost Petra
  1. Martina Urbanová napsal:

    Leničko, jste úžasná bytost, díky které se mi celý můj dosud prožitý život poskládal do takových souvislostí, že teď už vím PROČ a věřím, že také budu čím dál tím víc vědět JAK. Moc Vám za to děkuji. A kdo ještě nevíte PROČ a JAK, neváhejte se Lenky zeptat.

    • Lenka Lipenská napsal:

      Milá Marti, i já Vám děkuji za milé setkání s Vámi. <3 Je nádherné vidět tu sílu ve Vás, kterak bublá Životem, nadějí a radostí. Ať Vás Láska a spokojenost provází na Vaší Cestě. Děkuju, že můžu jít kousek s Vámi. <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů