ZÁLEŽÍ MI NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI 

Děkuji Vám všem, kteří se na mě s důvěrou obracíte v hledání sebe samých skrze výklad Human designu.

Human design mi hodně změnil Život. Díky němu jsem se přestala snažit být někým, kým nejsem a začala jsem si věřit

v těch oblastech, které jsem sice už od mala cítila, ale pochybovala jsem, že bych v nich mohla mít pravdu.

Díky poznání sebe samé je má Cesta spokojenější a laskavější. Díky Human designu můžu naše dítě vychovávat v souladu s tím, kdo je, místo toho, abych ho svazovala tím, kým by být mělo.

Pokud jste to ještě nepoznali... jsem nadšený příznivce této úžasné metody a s radostí ji s Vámi sdílím dál. <3 

Lenka Lipenská

Pokud se Vám Váš výklad líbil a chcete se svou radost sdílet, budu ráda za Vaše sdílení. :)

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE A DOTAZY

Níže můžete vkládat své recenze a dotazy k výkladu Human designu. Jestli je něco, co Vás zajímá, pak se ptejte zde.

Těším se na Vaše komentáře a dotazy!

„Dlouho jsem měla pocit, že jsem špatně. Že bych měla být jiná, že bych se měla chovat jinak. Že nejsem dost dobrá a všichni jsou proti mně. Hledala jsem cesty, jak sama sobě porozumět. Nechápala jsem, proč se mi pořád dokola dějí ty samé věci ve vztazích a v životě. Až když jsem poznala Human Design, tak jsem pochopila, že celou dobu sama se sebou bojuji, a že to, co musím je pochopit a přijmout vlastní nastavení, na základě kterého prožívám, jednám a žiji. Díky Leničce a jejímu výkladu jsem měla možnost nahlédnout do božího zrcadla - a uvidět tam sama sebe, uvidět všechny ty patálie, které v životě prožívám, ve světle porozumění. Získala jsem praktický návod na to, jak se sebou pracovat, co začít dělat jinak a co si v sobě poléčit, tak abych v životě plula v radosti a využívala plně onen potenciál, který jsem dostala při narození jako nádherný vklad do života. Human Design je o přijetí vlastní jedinečnosti, o poznání specifických darů a talentů, kterými disponujeme, a o porozumění vlastnímu smyslu života. Pokud přijmete to, kým jste, čeká vás neuvěřitelná úleva a naplňující pocit prozření - pocit, že jste se konečně našli, víte, co je s vámi v souladu a co ne. Výklad HD doporučuji každému, kdo má v životě pocit, že je špatně a že ho okolí nechápe. Protože ve chvíli, kdy pochopíte své vnitřní nastavení, pochopíte i to, co stojí za jednáním druhých vůči vám. Všechno vám začne dávat smysl. Já tímto děkuji Lence za její laskavou podporu, za nacítění se na moje osobní bolesti a za to andělské křídlo, pod které mě k sobě na chvilku schovala, abych si mohla uvědomit sama sebe a najít svoji vnitřní kotvu skrze poznání toho, kým jsem. Děkuji.“
Andělská Dušička Petra
Chtěla bych poděkovat Lence za rozbor a posdílet s vámi svou zkušenost. Je to pro mě jakési setkání s manuálem na mě samotnou. Za nejhlubší plus považuji své zklidnění a jakési "uff", které se objevilo spolu s pocitem "jsem dobře tak, jak jsem". Ráda jsem si uvědomila, že směr kterým kráčím, je v souladu s mou pravou podstatou, i když v dnešním světě je takový směrem stále ještě méně obvyklý. Na některé věci už jsem si v životě přišla sama a teď jsem je četla znova v rozboru od ženy, která mě nikdy neviděla. Zajímavé. Ve výkladu jsem našla i další témata, nad kterými nyní přemítám ... Vlastně se opakovaně vracím k pročítání. Každý den kousíček. "Pokochat se" svými dary, zvýšit obezřetnost a citlivost vůči signálům "zevnitř" a ulevit si větami, které mě rozesmály (např. Nic nemusím.) Human design považuji za požehnání na cestě sebepoznání a za sebe ho určitě doporučuji. :-)
Tvůrkyně Haniawww.stvorenim.cz
Zdravím Leni. Na úvod chci moc poděkovat za Váš čas, který jste mému výkladu věnovala. Z toho, co jste mi "vyložila" a následně poslala, mi momentálně jde "hlava kolem". Kromě obrovského AHA mě na celém vašem výkladu ale nejvíc zaujala jedna věc, s kterou jsem vlastně už i usínala. Toto je snad první "metoda", s kterou jsem se v životě potkala, kterou zajímá jen a jen daná osobnost a nic víc......To je vážně super. Jako hlavní a největší "objev" však stále beru to, že to, co jsem celý život považovala za špatné, nežádoucí, nemožné, nepraktické, je vlastně to úžasné a dobré, protože to jsem já. Znova musím napsat, že je to opravdu NOVÝ pocit, který je opravdu báječný. Děkuji Vám za výklad a pro dnešek se loučím. :)
LenkaOdvážná Žena se silnou Myslí
Chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat za celé naše setkání, bylo to velmi inspirativní a naplňující. Velmi mi pomohlo se zpátky podívat na svůj život, a jak reaguju na věci teď, samozřejmě spoustu věcí, které jste mi řekla o sobě vím, ale řekla bych tak jako podvědomě a až když jste je pojmenovala, přišlo mi, že si to všechno tak nějak sedlo a víc jsem to všechno pochopila. Takže Děkuji.
Berenika <3
Rok se překlenul do své poslední čtvrtiny... A bude to o Vánocích rok, co jsem Vás poznala. V pravý čas, v pravou chvíli. Před pár dny jsem vyplodila myšlenku, že si žiji svůj krásně neobyčejný obyčejný život. Každou chvíli mě baví něco jiného a já už s tím "nemám problém". Díky Vám a mému designu... Prostě jen neznám své směřování. Jak jste mi napsala...to není ani dobře, ani špatně, to tak PROSTĚ JE. Leni, tento poznatek je pro mě neuvěřitelně, opravdu neuvěřitelně osvobozující...Také žití v reakci na akci je super! ;-)
Lenka úžasná a statečná Žena
"Dnes jsou děti u babičky a já ,už jsem skončila s prací tak jsem se dala do studování výkladu. Máš pravdu, našla jsem tam další uvědomění a spoustu věcí neuvěřitelně sedí. Dlouho jsem měla pocit, že mě ty strachy štvou a neposouvají, a to si myslím, že se to změnilo k lepšímu v minulosti jsem trpěla až úzkostmi z některých situací. A docela se mě líbí, že u mě je cíl CESTA, z toho se mi dost ulevilo. :-) Pořád jsem si říkala, že jsem hrozná, že mám pořád tolik věcí, které mě nadchnou, že si vše chci vyzkoušet a probádat a pak mám pocit, že nic nedělám pořádně. A teď už vím, že nemusím u ničeho vydržet. Líbí se mi ta věta "zapomeňte na obecné poučky", ty opravdu nesnáším, když mám dělat něco podle návodu... chci to totiž dělat po svém, takže se mi ta svoboda moc líbí. Myslím, že to budu číst ještě spoustu krát a vždy něco pochopím. Moc ti děkuji za výklad a přeji krásný den.
Zářící bytost Petra
  1. Martina Urbanová napsal:

    Leničko, jste úžasná bytost, díky které se mi celý můj dosud prožitý život poskládal do takových souvislostí, že teď už vím PROČ a věřím, že také budu čím dál tím víc vědět JAK. Moc Vám za to děkuji. A kdo ještě nevíte PROČ a JAK, neváhejte se Lenky zeptat.

    • Lenka Lipenská napsal:

      Milá Marti, i já Vám děkuji za milé setkání s Vámi. <3 Je nádherné vidět tu sílu ve Vás, kterak bublá Životem, nadějí a radostí. Ať Vás Láska a spokojenost provází na Vaší Cestě. Děkuju, že můžu jít kousek s Vámi. <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Napište mi i Vy, jak jste byli spokojeni. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.