BIOHACKING - HACKNI SVÉ TĚLO

Audia a videa pro vaše zdraví a fyzickou vitalitu v souladu s vaším nastavením Human design.

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Co je to ten vlastně ten BIOHACKING?

Biohacking je proces poznávání svého Těla - svého fyzického Avatara a jeho zákonitostí tak, abyste změnili svůj životní styl natolik, že "hacknete" své Tělo, abyste se v něm mohli cítit co nejlépe, abyste byli zdraví a dlouho vitální A MOHLI JSTE ŽÍT SVŮJ ŽIVOT JAKO NIKDY PŘED TÍM. 

Většina zhomogenizovaných pouček toho, co máme a nemáme dělat, co je a co není zdravé NEFUNGUJE, protože jsme každý velmi jedineční.

Díky kombinaci biohackingu, psychosomatice a Human designu vám ale můžu předložit videa, u nichž  s pomocí znalostí svého nastavení budete vědět, jak ke svému Tělu přistupovat co nejmoudřeji a nejvlídněji.

Pokud neznáte svou mapu, napište mi do objednávky své datum, místo a čas narození a já vám ráda pošlu mapu vašeho nastavení.

Všechny audia a videa obdržíte po odeslání a uhrazení vaší objednávky do e-mailu k poslechu a shlédnutí. Pokud budete mít poté jakýkoliv dotaz, napište mi, moc ráda vám na cokoliv odpovím.

Těším se na vás a přeji vám hodně zdraví a vitality!  :)

Leni Lipenská

CHCETE SE UZDRAVIT?

Díky svému Životu a svému daru vhledu vidím skryté souvislosti a tak vám můžu pomoci odstranit skryté překážky na vaší Cestě, abyste mohli najít a žít to, co hledáte. Vidím, kde leží tak říkajíc zakopaný pes a zřím i vaši prapůvodní energii ve svém plném potenciálu, ke kterému vás vedu.

Nevím všechno, nesnědla jsem všechnu moudrost světa a ani nejsem lékař, takže všechny informace zde i na sezení aplikujte s ohledem na svůj zdravotní a psychický stav. 

Proč si troufám do takové oblasti, když nejsem vystudovaný MUDr.? Už od dětství mě provázela řada patálií s mým Tělem... nejprve nezralé nedochůdče z inkubátoru, pak zneužívání, různá přepadení v pozdějším věku včetně znásilnění.

O tom, které nemoci jsem prodělala... asi by bylo jednodušší napsat, které ne... ale  ať si to umíte představit: měla jsem alergie na prach pyl, peří, seno, roztoče, trávy i potraviny (ach ten česnek). Vyléčila jsem se z kožních problémů i potíží, jako třeba ekzém. Z dioptrií a špatného zraku bez operace.astmatu. Z potíží se zažíváním. Z anémie. Z nádorů. Z předčasné menopauzy a menopauzálních symptomů. Své dítě z leukémie. Ze zlámané páteře. Z prediabetesu. Z nevyrovnané štítné žlázy. ... a určitě bych našla mnoho dalšího nejen u sebe, ale i těch, kteří do toho šli za ta léta se mnou.

A tak jsem se dostala k tomu, že lidem pomáhám vyznat se sami v sobě i na úrovni Těla. Máte-li zájem se sejít, klikněte sem a zjistěte si o biohackingu více zde.

Těším se na vás.
S Láskou Leni Lipenská

Chcete se o biohackingu dozvědět více? Pusťte si toto video.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hlubší sebepoznání a uzdravení také výklad Human designu. Více informací o mě najdete na stránce "Kdo jsem". Pokud váháte, zda je pro vás tento přístup ten pravý, pak přijďte na webinář Tvůrců zdarma, který je vždy první středu v měsíci na Zoomu a přijďte mě poznat "osobně". :) 

Kategorie
Vyhledávání
Nejlepší učitel je vždy Život. Díky svému onemocnění jsem přišla o většinu svých vlasů a zjistila, že ti, co své vlasy tolik řeší, nepřehánějí, ale že vlasy znamenají mnohem víc,…
✨Video záznam BIOHACKING CUKR, GLUKÓZA, INZULÍN Toto video je na přání na četné dotazy, které jste mi zaslali poté, co jste shlédli můj příběh, případně jste si zažili na vlastní…
Záznam 3 hodinového povídání na téma ženského biohackingu, zdraví, vitality, krásy, vlivu vnějšího prostředí na naši rovnováhu i krásu a hlavně povídání o našem cyklu i hormonech a to vše…
Naše vědomí se uskutečňuje v této realitě skrze Tělo. Jedno bez druhého jsou ničím. Naše Tělo a vědomí mohou být „kámoši“, nebo se mohou chovat jako dvě oddělené bytosti, které…