MEDITACE 
"PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO"

Trápí Vás, jak vypadáte?
Cítíte se nespokojená ve vlastním Těle?
Kazí Vám pocit nespokojenosti krásy všedních dnů?
Odmítáte svou postavu a své Tělo?
A chcete to změnit a přijmout sebe samu? 

Pak je tato meditace určená přesně pro Vás! :)


Původně jsem tuto meditaci chtěla zveřejnit pouze v rámci svého programu "ŠŤASTNÁ VE SVÉM TĚLE". Téma sebelásky a spokojenosti s vlastním Tělem mi ale přišlo tak zásadní a dotýkající se takové spousty Žen, že jsem se rozhodla uveřejnit tuto meditaci zdarma pro všechny Ženy, které nejsou ve vlastním Těle spokojené, nebo nemají své Tělo dostatečně rády.

Máte-li zájem o meditaci, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže s objednávkou Vaší meditace, kterou Vám následně pošlu na Vámi uvedený e-mail. 

Přeji Vám, ať jsou Vaše dny plné souznění a harmonie ve Vašem božském Těle!

Lenka Lipenská

0
Žen si již stáhlo svou Meditaci Přijímám své Tělo. Přidáte se k nim i Vy? :)

Před prvním poslechem Vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který Vám zašlu. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se Vám meditace líbila

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- v napojení se na Vaše Tělo,
- s objevením Vaší vlastní dokonalosti,
- se změnou vnímání Vašeho Těla,
- s pocitem spokojenosti  a vděčnosti za Vaše Tělo,
- s objevením darů a krás Vašeho Těla,
- a samozřejmě s přijetím Vašeho krásného Těla.


Tato meditace nebude pouhým relaxačním cvičením, naopak Vás budu vybízet k aktivnímu zapojení a PROCÍTĚNÍ všech Vašich smyslů, myšlenek a pocitů. V této meditaci půjdeme hluboko a některé chvíle pro Vás budou možná i silně emotivní. Věřím ale, že se Vám s pomocí této meditace podaří alespoň o kousek proměnit vnímání Vašeho nádherného Těla, které jste si pro tento Život vybrala.  Meditace je namluvena opět pro Ženy, pánové nechť mi prominou. :)

"DUŠE POTŘEBUJE SAMOTU STEJNĚ TAK,
JAKO TĚLO POTŘEBUJE LÁSKU."
Georg Bernard Shaw

Objednejte si svou meditaci "Přijímám své Tělo" zde:

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci "PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO"., a to formou veřejných facebookových příspěvků, nebo anonymně pomocí webových komentářů.

Těším se na Vaše sdílení! <3

WEBOVÉ KOMENTÁŘE:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Leni, meditace Přijímám své tělo je kouzelná!!! Já jsem ji včera celou probrečela. Je silně emotivní, už i díky hudbě v pozadí. Cítila jsem během ní hluboký soucit se svým tělem a najednou mi bylo líto, jak se k němu někdy chovám a jak ho přehlížím. Když si člověk dopřeje takový prožitek, nacítí se vědomě na svoje tělo a rozpustí v sobě ty bloky, kvůli nimž se nepřijímá a trestá - je to ohromně léčivé. Díky za tu meditaci. Je moc krásná, taková až nadpozemská. :) A já prostě miluju Váš laskavý hlas! :) PS: Úplně spontánně jsem ráno vstala, vypila velkou sklenici vody a zacvičila si 5x Pozdrav slunci... Což normálně nedělám!

Petra, Žena zářící jako diamant

Krásny deň, Lenka. :-) Meditácia bola veľmi príjemná, ďakujem za ňu. Človek si často ani neuvedomuje, čo všetko pre neho jeho telo robí a aké je dôležité prijať ho a mať ho rád. Ďakujem ešte raz a prajem nádherný deň.

JanaZářivá bytost plná Lásky a světla

FACEBOOK KOMENTÁŘE: