MEDITACE PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO

Trápí vás, jak vypadáte?
Cítíte se nespokojená ve vlastním Těle?
Kazí vám pocit nespokojenosti krásy všedních dnů?
Odmítáte svou postavu a své Tělo?
A chcete to změnit a přijmout sebe samu? 
Pak je tato meditace určená přesně pro vás. :)

Máte-li zájem o tuto meditaci, vyplňte a odešlete objednávkový formulář dole na této stránce a meditace za okamžik míří k vám.

Ať se vám  meditace líbí! :) 

S Láskou Leni Lipenská

0
lidí si již stáhlo svou Meditaci Tvůrců zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

TVÉ TĚLO JE CHRÁMEM TVÉ DUŠE.

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

Před prvním poslechem Vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který vám zašlu. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se Vám meditace líbila

- v napojení se na vaše Tělo,
- s objevením vaší vlastní dokonalosti,
- se změnou vnímání vašeho Těla,
- s pocitem spokojenosti  a vděčnosti za vaše Tělo,
- s objevením darů a krás vašeho Těla,
- a samozřejmě s přijetím vašeho krásného Těla.


Tato meditace nebude pouhým relaxačním cvičením, naopak vás budu vybízet k aktivnímu zapojení a PROCÍTĚNÍ všech vašich smyslů, myšlenek a pocitů. V této meditaci půjdeme hluboko a některé chvíle pro vás budou možná i silně emotivní. Věřím ale, že se vám s pomocí této meditace podaří alespoň o kousek proměnit vnímání vašeho nádherného Těla, které jste si pro tento Život vybrala.  Meditace je namluvena opět pro Ženy, pánové nechť mi prominou. :)

CHCI MEDITACI PŘIJETÍ TĚLA

Objednejte si svou meditaci zdarma níže přes formulář. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci "PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO", a to formou veřejných facebookových příspěvků, nebo anonymně pomocí komentářů.

Těším se na vaše sdílení! <3

WEBOVÉ KOMENTÁŘE:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Leni, meditace Přijímám své tělo je kouzelná!!! Já jsem ji včera celou probrečela. Je silně emotivní, už i díky hudbě v pozadí. Cítila jsem během ní hluboký soucit se svým tělem a najednou mi bylo líto, jak se k němu někdy chovám a jak ho přehlížím. Když si člověk dopřeje takový prožitek, nacítí se vědomě na svoje tělo a rozpustí v sobě ty bloky, kvůli nimž se nepřijímá a trestá - je to ohromně léčivé. Díky za tu meditaci. Je moc krásná, taková až nadpozemská. :) A já prostě miluju Váš laskavý hlas! :) PS: Úplně spontánně jsem ráno vstala, vypila velkou sklenici vody a zacvičila si 5x Pozdrav slunci... Což normálně nedělám!
Petra, Žena zářící jako diamant
Krásny deň, Lenka. :-) Meditácia bola veľmi príjemná, ďakujem za ňu. Človek si často ani neuvedomuje, čo všetko pre neho jeho telo robí a aké je dôležité prijať ho a mať ho rád. Ďakujem ešte raz a prajem nádherný deň.
JanaZářivá bytost plná Lásky a světla

FACEBOOK KOMENTÁŘE: