MEDITACE 
"PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO"

Trápí Vás, jak vypadáte?
Cítíte se nespokojená ve vlastním Těle?
Kazí Vám pocit nespokojenosti krásy všedních dnů?
Odmítáte svou postavu a své Tělo?
A chcete to změnit a přijmout sebe samu? 

Pak je tato meditace určená přesně pro Vás! :)


Máte-li zájem o meditaci, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže s objednávkou Vaší meditace, kterou Vám následně pošlu na Vámi uvedený e-mail. 

Přeji Vám, ať jsou Vaše dny plné souznění a harmonie ve Vašem božském Těle!

Lenka Lipenská

0
Žen si již stáhlo svou Meditaci Přijímám své Tělo. Přidáte se k nim i Vy? :)

Před prvním poslechem Vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který Vám zašlu. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se Vám meditace líbila

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- v napojení se na Vaše Tělo,
- s objevením Vaší vlastní dokonalosti,
- se změnou vnímání Vašeho Těla,
- s pocitem spokojenosti  a vděčnosti za Vaše Tělo,
- s objevením darů a krás Vašeho Těla,
- a samozřejmě s přijetím Vašeho krásného Těla.


Tato meditace nebude pouhým relaxačním cvičením, naopak Vás budu vybízet k aktivnímu zapojení a PROCÍTĚNÍ všech Vašich smyslů, myšlenek a pocitů. V této meditaci půjdeme hlubokoněkteré chvíle pro Vás budou možná i silně emotivní. Věřím ale, že se Vám s pomocí této meditace podaří alespoň o kousek proměnit vnímání Vašeho nádherného Těla, které jste si pro tento Život vybrala.  Meditace je namluvena opět pro Ženy, pánové nechť mi prominou. :)

"DUŠE POTŘEBUJE SAMOTU STEJNĚ TAK,
JAKO TĚLO POTŘEBUJE LÁSKU."
Georg Bernard Shaw

Objednejte si svou meditaci "Přijímám své Tělo" zde:

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci "PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO", a to formou veřejných facebookových příspěvků, nebo anonymně pomocí komentářů.

Těším se na Vaše sdílení! <3

WEBOVÉ KOMENTÁŘE:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Leni, meditace Přijímám své tělo je kouzelná!!! Já jsem ji včera celou probrečela. Je silně emotivní, už i díky hudbě v pozadí. Cítila jsem během ní hluboký soucit se svým tělem a najednou mi bylo líto, jak se k němu někdy chovám a jak ho přehlížím. Když si člověk dopřeje takový prožitek, nacítí se vědomě na svoje tělo a rozpustí v sobě ty bloky, kvůli nimž se nepřijímá a trestá - je to ohromně léčivé. Díky za tu meditaci. Je moc krásná, taková až nadpozemská. :) A já prostě miluju Váš laskavý hlas! :) PS: Úplně spontánně jsem ráno vstala, vypila velkou sklenici vody a zacvičila si 5x Pozdrav slunci... Což normálně nedělám!
Petra, Žena zářící jako diamant
Krásny deň, Lenka. :-) Meditácia bola veľmi príjemná, ďakujem za ňu. Človek si často ani neuvedomuje, čo všetko pre neho jeho telo robí a aké je dôležité prijať ho a mať ho rád. Ďakujem ešte raz a prajem nádherný deň.
JanaZářivá bytost plná Lásky a světla

FACEBOOK KOMENTÁŘE: