VIDÍŠ VĚCI A PTÁŠ SE PROČ?

JÁ VŠAK VIDÍM VĚCI,

KTERÉ NIKDY NEBYLY

A PTÁM SE: PROČ NE?

G. B. Shaw

JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

VŠECHNO SPOLU SOUVISÍ. NIC NENÍ ODDĚLENO.
"Jak uvnitř, tak navenek."

Pochopíme-li podstatu tohoto "ZRCADLENÍ" vlastního nitra ve vnějším světě, pochopíme i podstatu toho, co já nazývám "ŽÍT ŽIVOT TVŮRCE".

Přestaneme být OBĚTÍ, které se věci DĚJÍ, a staneme se TVŮRCEM, který svůj svět TVOŘÍ.

Když uzdravíme své nitro a změníme pohled, kterým nazíráme na vnější svět, promění se náš Život a my se naučíme používat naši tvůrčí sílu, abychom mohli tvořit svůj Život.

Skrze své konzultace a výklady Human designu, své webináře, kurzy či meditace vám pomáhám oživit vaši tvůrčí sílu, abyste objevili, jak žít svůj Život k vlastní spokojenosti.

Je-li vaše touha po Lásce a vnitřním klidu větší,
než váš strach, pak VÍTEJTE! :)  

Leni Lipenská

AŤ UŽ UVĚŘÍTE, ŽE MŮŽETE ŽÍT SVÉ SNY, NEBO NE...

V OBOU PŘÍPADECH BUDETE MÍT PRAVDU.

CO MĚ ZAJÍMÁ A BAVÍ

Jak to vypadá, když začnete žít sami sebe? Tu změnu neucítíte jen uvnitř... častokrát ji uvidíte i navenek... ;)

- osobní rozvoj a naplňování životního poslání,
- objevování radosti a spokojenosti
- filozofie a filozofování o Životě a souvislostech, :) 
- psychologie, vědomé tvoření reality, sofiologie,
- Human design, numerologie, výklad snů a symbolů, tarot, 
- bylinky, zdravá strava, psychosomatika,
Feng-shui, očista prostoru,  krystaly a minerály a práce s nimi,
- zahradničeníekologie, permakultura, zero / less 
  waste,
- tanec a hudba, jízda na kole, rychlá auta a motorky (no jo no :-D), buschcraft,  yoga, tantra, čtení...
- a především ze všeho nejvíc miluji svého syna, svou rodinu a své přátele a celý svůj Život. <3

JEDINÝ LIMIT V NAŠEM ŽIVOTĚ JSME MY SAMI.

MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Zajímají vás reference "mých" klientů?
Najdete je zde. :)

Na prahu vlastní smrti a vlastního zoufalství jsem viděla, že každý máme možnost volby. Ať už to v danou chvíli vidíme, či nikoliv. A že ta možnost volit si svůj Život je tady vždy. A tak jsem se tehdy rozhodla, že PŘIJMU ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT. Že zvítězím sama nad sebou, nad svým strachem i sebe-lítostí, nad veškerou nepřízní osudu v mém Životě. Že akceptuji to, že JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA. A najednou se celý můj Život začal proměňovat. Možná se vám to zdá málo, ale pokud toto poznání integrujete do svého nitra a plně ho procítíte, prožijete i vy velký třesk a zažijete zázrak znovuzrození v celistvosti. Stanete se Tvůrcem vlastního Života a budete mít moc žít takový Život, po jakém toužíte a možná ještě mnohem lepší. :) 

A to vám říká někdo, kdo byl počat omylem, kdo byl zneužívaný, znásilněný, kdo málem uhořel i utopil se, umřel v autě (a že těch nehod bylo), zlámal si páteř, prošel vážnou nemocí svého dítěte i muže, rozvodem, Životem singl mámy i ztrátou Lásky svých Životů (často se označuje jako twinflame, ale tenhle výraz ode mě neuslyšíte záměrně, ale to by bylo na delší povídání).

Za to, že můžu žít svůj sen, vděčím nejen sama sobě a své víře, která se ve mě bere Bůh ví odkud, ale i všem svým blízkým a rodině, svým učitelům a průvodcům, přátelům, svému  bývalému manželovi, mému synovi a mé životní Lásce.

Jsem vděčná, že mi je všechny Život seslal do Cesty, aby mi ukázal takové obrazy a zákoutí mé Duše, které bych bez nich nezvládla objevit. Všichni ti lidé se stali mými učiteli na poli Lásky, díky nim se mé zraněné srdce učilo věřit a milovat bez podmínek, důvěřovat v laskavou a moudrou ruku Života, abych měla sílu jít dál beze strachu a objevovala odpovědi i stále hlubší smysl a souvislosti svého Života i své naplnění.

Poznání, kterého se mi v Životě dostalo, mě naplňuje vděčností a úctou k moudrosti Života. I když mi Život uštědřil hodně ztrát a provedl mě ztrátou - propuštěním všeho, na čem mi kdy záleželo, tak věřím, že je Život dobrý a laskavý.

Vnímám věci, které jsou běžným pohledem neviditelné, rozhoduji se v souladu se svým designem, řídím se svou intuicí a vhledy a zásadami vědomého tvoření reality a prokládám je biohackingem a psychosomatikou, svatým grálem k probuzení vědomí člověka.

Díky tomu vás mohu dnes provázet na vaší cestě k ŽIVOTU TVŮRCŮ a k poznání, že tam, na dně, se vždy skrývají ukryté diamanty. ;) Pokud souzníte s mou Cestou a toužíte objevit i tu svou, bude mi ctí stát se i vaší průvodkyní. :)

BUĎTE TÍM, KÝM CHCETE BÝT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč jsem pro Vás vybrala právě tuhle písničku, a o čem se v ní zpívá, se dozvíte zde.

Není důležité, kým jste byli.
Důležité je, kým se rozhodnete stát a co pro to uděláte.
Odhoďte staré a nepotřebné, najděte svůj střed, uzdravte své bolesti,rozbijte svou ulitu a vyjděte z ní ven.
Nebojte se změny, nebojte se létat.
 
BĚŽTE SAMI K SOBĚ, JDĚTE DOMŮ, A VYTVOŘTE SI ŽIVOT PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV.
STOJÍ TO ZA TO!!!

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK, ČI MI ZANECHTE SVOU ZPRÁVU

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.