JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

Jsem ta, která věří v Lásku, dobro a sny navzdory tomu, že jsem si prošla ve svém Životě věcmi, které psychologové přirovnávají k přežití koncentračního tábora.
To proto všechna tahle růžová, která je pro mě symbolem NADĚJE. :)

„KDYŽ NĚCO CHCEŠ, BĚŽ ZA TÍM A DŘÍVE ČI POZDĚJI TO NAJDEŠ.“ 
Lenka Lipenská

* Věřím, že VŠECHNO v Životě MÁ SVŮJ SMYSL.
* Věřím, že každý MÁME MOC ŽÍT SVÉ SNY a naplnit náš životní příběh.
* Že V KAŽDÉM TRÁPENÍ LEŽÍ UKRYTÝ POKLAD: stačí ho jen vyhrabat. :)


Jsou dny, kdy bych nejraději své nezdary a bolesti svedla na druhé. Takový přístup je totiž daleko jednodušší, než přijmout odpovědnost za to, co se mi v Životě děje, protože to pak musíme to, co nás trápí, změnit sami u sebe. Jsem Životu vděčná za tohle zrcadlení, bez něho bych to nebyla já a asi bych ani neviděla všechny ty kouzla a souvislosti, které vnímám.

Jsem totiž snílek s neskutečně intenzivním pocitem toho, proč jsem zde a co mám žít. Jsem dobrodruh i strašpytlík. Miluji lidskou blízkost, ale bez vlastní a pro mě také důležité samoty, bych to nebyla já. A hlavně vidím věci skryté a nepojmenované a tohle zření ovlivňuje každičkou část mého Života.

Přišla jsem sem na Zemi jako nechtěné dítě, které chtělo dokázat, že má právo žít. Zažila jsem separaci po porodu, chlad ústavu i inkubátoru, dlouholeté zneužívání a týrání, šikanování, odloučení, řadu nehod i autonehod, topení se, přepadení, závislosti, potrat, smrt, zlomenou páteř, bolestný rozchod, poruchu příjmu potravy, rozvod a další bolavé věci jako vážnou nemoc svého dítěte, mého muže a nakonec rozvod nejen jako dítě, ale i jako dospělá po 18 letech s mým bývalým mužem, kdy jsem zůstala sama jako máma samoživitelka…

MOHLA JSEM TO TISÍCKRÁT VZDÁT A ZŮSTAT se litovat... a přesto jsem se ROZHODLA VĚŘIT, ŽE JSEM TO JÁ, KDO TVOŘÍ A ROZHODUJE O SVÉM VLASTNÍM ŽIVOTĚ. 

Děkuji za každou jednu zkušenost, která byla hroudou zlata do mého vínku předurčenosti v mém Životě. Chcete i Vy najít a žít tu svou? :) 

Leni Lipenská

"AŤ UŽ UVĚŘÍTE, ŽE MŮŽETE ŽÍT SVÉ SNY, NEBO NE...
V OBOU PŘÍPADECH BUDETE MÍT PRAVDU..."

CO MĚ ZAJÍMÁ A BAVÍ

- osobní rozvoj a naplňování životního poslání,
- objevování radosti a spokojenosti
- filozofie a filozofování o Životě a souvislostech, :) 
- psychologie, přepis limbického otisku, karmické
  čištění a léčení
,
- Human design, numerologie, výklad snů a symbolů
- bylinky, zdravá strava, psychosomatika,
Feng-shui, očista prostoru, minimalismus, 
- zahradničeníekologie, permakultura, zero / less 
  waste,
- tanec, jízda na koloběžce, yoga, tantra
- a především ze všeho nejvíc miluji svého syna, svou rodinu a své přátele a celý svůj Život. <3

"JEDINÝ LIMIT V NAŠEM ŽIVOTĚ JSME MY SAMI."

MÁ CESTA

Zajímají vás reference "mých" Žen?
Najdete je zde. :)


Zajímá Vás, jak být spokojená a šťastná sama se sebou?
Pak se mnou vstupte do online programu
"ŠŤASTNÁ VE SVÉM TĚLE".

Na prahu vlastní smrti a vlastního zoufalství jsem viděla, že každý máme možnost volby. Ať už to v danou chvíli vidíme, či nikoliv. A že ta možnost volit si svůj Život je tady vždy. A tak jsem se tehdy rozhodla, že PŘIJMU ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT. Že zvítězím sama nad sebou, nad svým strachem i sebe-lítostí, nad veškerou nepřízní osudu v mém Životě. Že akceptuji to, že JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA. A najednou se celý můj Život začal proměňovat. Možná se vám to zdá málo, ale pokud toto poznání integrujete do svého nitra a plně ho procítíte, prožijete i vy velký třesk a zažijete zázrak znovuzrození v celistvosti. Stanete se Tvůrcem vlastního Života a budete mít moc žít své sny. 

Za to, že můžu žít svůj sen, vděčím nejen sama sobě a své víře, která se ve mě bere Bůh ví odkud, ale i všem svým rodičům, svým učitelům a průvodcům, přátelům, svému  bývalému manželovi a mému báječnému synovi. Jsem vděčná, že mi je Život seslal do Cesty, aby mi ukázal takové obrazy a zákoutí mé Duše, které bych bez nich nezvládla objevit. Všichni ti lidé se stali mými učiteli na poli Lásky, díky nim se mé zraněné srdce učí věřit a milovat bez podmínek, důvěřovat v ruku Života, abych měla sílu jít dál objevovala jsem tam odpovědi i stále hlubší smysl a souvislosti svého Života.

Poznání, kterého se mi v Životě dostalo, mě naplňuje vděčností a úctou k moudrosti Života. Dnes znám smysl svého Života a vím, kdo jsem i kam jdu. Vidím věci, které jsou běžným pohledem neviditelné, rozhoduji se v souladu se svým designem, řídím se svou intuicí a vhledy, kterých se mi dostává. Díky tomu vás, které hledáte a toužíte najít „TO“ něco, mohu dnes provázet na vaší cestě k ŽIVOTU TVŮRCŮ a k poznání, že tam, na dně, se vždy skrývají ukryté diamanty. ;) Pokud souzníte s mou Cestou a toužíte objevit i tu svou, bude mi ctí stát se i vaší průvodkyní. :)

BUĎTE TÍM, KÝM CHCETE BÝT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Není důležité, kým jste byli.
Důležité je, kým se rozhodnete stát 
a co pro to uděláte.
Odhoďte staré a nepotřebné,
najděte svůj střed, uzdravte své bolesti,
rozbijte svou ulitu a vyjděte z ní ven.
Nebojte se změny, nebojte se létat.
 
BĚŽTE SAMI K SOBĚ, JDĚTE DOMŮ,
A VYTVOŘTE SI ŽIVOT PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV.
STOJÍ TO ZA TO!!!

Proč jsem pro Vás vybrala právě tuhle písničku, a o čem se v ní zpívá, se dozvíte zde.

Líbí se Vám má práce a chcete dostávat novinky pravidelně? 
Pak zadejte svůj e-mail a buďme spolu  v kontaktu!

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

* Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Přečtěte si o ochraně Vašich osobních údajů více zde.

0
lidí si již stáhlo svou Meditaci Lásky zdarma. Přidáte se k nim i Vy? :)

"MEDITACE JÁ JSEM LÁSKA"

Stáhněte si svou MEDITACI LÁSKY ZDARMA


Chcete zažít nekonečné napojení na Lásku?
Chybí Vám v Životě kus Lásky či sebe-Lásky?
Chtěli byste cítit Lásku, jak vibruje každičkou částečkou Vašeho Těla?

Pak je tato meditace určená přesně pro Vás! :)
Více o Meditaci zde.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.