VIDÍŠ VĚCI A PTÁŠ SE PROČ?

JÁ VŠAK VIDÍM VĚCI,

KTERÉ NIKDY NEBYLY

A PTÁM SE: PROČ NE?

G. B. Shaw

JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

VŠECHNO SPOLU SOUVISÍ. NIC NENÍ ODDĚLENO.
"Jak uvnitř, tak navenek."

Pochopíme-li podstatu tohoto "ZRCADLENÍ" vlastního nitra ve vnějším světě, pochopíme i podstatu toho, co já nazývám "ŽÍT ŽIVOT TVŮRCE".

Přestaneme být OBĚTÍ, které se věci DĚJÍ, a staneme se TVŮRCEM, který svůj svět TVOŘÍ.

Když uzdravíme své nitro a změníme pohled, kterým nazíráme na vnější svět, promění se náš Život a my se naučíme používat naši tvůrčí sílu, abychom mohli tvořit svůj Život.

Skrze své konzultace a výklady Human designu, své webináře, kurzy či meditace vám pomáhám oživit vaši tvůrčí sílu, abyste objevili, jak žít svůj Život k vlastní spokojenosti.

Je-li vaše touha po Lásce a vnitřním klidu větší,
než váš strach, pak VÍTEJTE! :)  

Leni Lipenská

AŤ UŽ UVĚŘÍTE, ŽE MŮŽETE ŽÍT SVÉ SNY, NEBO NE...

V OBOU PŘÍPADECH BUDETE MÍT PRAVDU.

CO MĚ ZAJÍMÁ A BAVÍ

Jak to vypadá, když začnete žít sami sebe? Tu změnu neucítíte jen uvnitř... častokrát ji uvidíte i navenek... ;)

- osobní rozvoj a naplňování životního poslání,
- objevování radosti a spokojenosti
- filozofie a filozofování o Životě a souvislostech, :) 
- psychologie, vědomé tvoření reality, sofiologie,
- Human design, numerologie, výklad snů a symbolů, tarot, 
- bylinky, zdravá strava, psychosomatika,
Feng-shui, očista prostoru,  krystaly a minerály a práce s nimi,
- zahradničeníekologie, permakultura, zero / less 
  waste,
- tanec a hudba, jízda na kole, rychlá auta (no jo no :-D), buschcraft,  yoga, tantra, čtení...
- a především ze všeho nejvíc miluji svého syna, svou rodinu a své přátele a celý svůj Život. <3

JEDINÝ LIMIT V NAŠEM ŽIVOTĚ JSME MY SAMI.

MŮJ PŘÍBĚH V KOSTCE

Zajímají vás reference "mých" klientů?
Najdete je zde. :)

Na prahu vlastní smrti a vlastního zoufalství jsem viděla, že každý máme možnost volby. Ať už to v danou chvíli vidíme, či nikoliv. A že ta možnost volit si svůj Život je tady vždy. A tak jsem se tehdy rozhodla, že PŘIJMU ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT. Že zvítězím sama nad sebou, nad svým strachem i sebe-lítostí, nad veškerou nepřízní osudu v mém Životě. Že akceptuji to, že JSEM TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA. A najednou se celý můj Život začal proměňovat. Možná se vám to zdá málo, ale pokud toto poznání integrujete do svého nitra a plně ho procítíte, prožijete i vy velký třesk a zažijete zázrak znovuzrození v celistvosti. Stanete se Tvůrcem vlastního Života a budete mít moc žít takový Život, po jakém toužíte a možná ještě mnohem lepší. :) 

A to vám říká někdo, kdo byl počat omylem, kdo byl zneužívaný, znásilněný, kdo málem uhořel, umřel v autě, zlámal si páteř, prošel vážnou nemocí svého dítěte i muže, rozvodem, Životem singl mámy i ztrátou Lásky svého Života.

Za to, že můžu žít svůj sen, vděčím nejen sama sobě a své víře, která se ve mě bere Bůh ví odkud, ale i všem svým rodičům a rodině, svým učitelům a průvodcům, přátelům, svému  bývalému manželovi a mému báječnému synovi a mé životní Lásce.

Jsem vděčná, že mi je všechny Život seslal do Cesty, aby mi ukázal takové obrazy a zákoutí mé Duše, které bych bez nich nezvládla objevit. Všichni ti lidé se stali mými učiteli na poli Lásky, díky nim se mé zraněné srdce učilo věřit a milovat bez podmínek, důvěřovat v laskavou a moudrou ruku Života, abych měla sílu jít dál objevovala jsem tam odpovědi i stále hlubší smysl a souvislosti svého Života i své naplnění.

Poznání, kterého se mi v Životě dostalo, mě naplňuje vděčností a úctou k moudrosti Života. I když mi Život uštědřil hodně ztrát a provedl mě ztrátou - propuštěním všeho, na čem mi kdy záleželo, tak věřím, že je Život dobrý a laskavý.

Vnímám věci, které jsou běžným pohledem neviditelné, rozhoduji se v souladu se svým designem, řídím se svou intuicí a vhledy a zásadami vědomého tvoření reality.

Díky tomu vás mohu dnes provázet na vaší cestě k ŽIVOTU TVŮRCŮ a k poznání, že tam, na dně, se vždy skrývají ukryté diamanty. ;) Pokud souzníte s mou Cestou a toužíte objevit i tu svou, bude mi ctí stát se i vaší průvodkyní. :)

BUĎTE TÍM, KÝM CHCETE BÝT

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč jsem pro Vás vybrala právě tuhle písničku, a o čem se v ní zpívá, se dozvíte zde.

Není důležité, kým jste byli.
Důležité je, kým se rozhodnete stát a co pro to uděláte.
Odhoďte staré a nepotřebné, najděte svůj střed, uzdravte své bolesti,rozbijte svou ulitu a vyjděte z ní ven.
Nebojte se změny, nebojte se létat.
 
BĚŽTE SAMI K SOBĚ, JDĚTE DOMŮ, A VYTVOŘTE SI ŽIVOT PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV.
STOJÍ TO ZA TO!!!

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK, ČI MI ZANECHTE SVOU ZPRÁVU

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.