MEDITACE VHLEDU

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Toužíte dělat věci jinak, ale brzdí vás vaše staré naučené vzorce?
Podléháte často strachu a obavám a necháváte je, aby vás zastavily?
Chcete vědět, jak změnit své myšlení, ale nevíte, kde začít?

Pak se mnou vstupte do programu "MEDITACE VHLEDU" a naučte se, jak měnit své myšlenkové vzorce, naučte se je chápat a rozumět jim i sobě samým. Naučte se prastaré techniky, které používal už i Buddha na své Cestě k osvícení a nastartujte svou vnitřní proměnu směrem k větší svobodě  a pohodě. :)

Díky Human designu se na vás můžu nacítit i přesto, že se nevidíme osobně a díky tomu si můžeme povídat o tématech tak, abyste si z programu odnesli maximum praktických informací a zkušeností. 

Těším se na vás!  :)

Leni Lipenská

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?

V programu se naučíte 3 hlavní věci:

1. Jak rozkrývat, chápat a přepisovat své myšlenkové vzorce.
2. Jak překonat svůj strach a negativní očekávání.

3. Objevíte pyramidu emocí, která vám pomůže pochopit sebe samé. 

Techniky budou jednoduché a zvládnete je v pohodlí svého domova. Nebudete se muset nic složitého učit. Na co ale bude kladen důraz, bude pravidelnost a opakování toho, co se naučíte, abyste si vytvořili nový zvyk nebo zvyky, který povedou ke splnění Vašeho cíle. Techniky nejsou nikterak náročné na čas. Vy sami si určíte, kolik času chcete programu věnovat. Čím více se do práce obujete, tím více energie ve svém Životě uvolníte a rozproudíte. A to znamená lepší a rychlejší výsledky. :) 

 

„STRACH MŮŽEME MÍT
JEN ZE STRACHU SAMOTNÉHO.“
Franklin Delano Roosevelt

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN

Pro ty z vás, kteří toužíte po následujícím:

- chci změnit své myšlenkové vzorce jednou provždy,
- chci SE ODPOUTAT od minulosti,

- chci proměnit své negativní vzorce ve své DARY,
- chci překonat své STRACHY,
- chci pochopit, co se se mnou děje,
- chci tvořit svůj Život podle svých představ.

Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro vás program vhodný, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, nebo jste mladší 18-ti let, abychom společně probrali, zda je pro vás program vhodný. Děkuji.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Já vím. Některé záběry z tohoto videa se vám budou zdát drsné... Ale vy sami nejlépe víte, kolik ran jste v Životě utržili a kolik bolesti jste unesli. Zůstanete u toho, že si s sebou ponesete dál tyto svá zranění, nebo je odložíte a vyměníte je za splnění svých snů? Volba je na vás. Stačí udělat 1. krok.

CO ZÍSKÁTE V TOMTO PROGRAMU

  1. Přístup do zabezpečené členské sekce.
  2. Úvodní video k celému programu.
  3. Video s povídáním k technice zvědomování myšlenek.
  4. Jak proudí emoce: seznamte se s pyramidou emocí.
  5. Video k technice pro překonání vašeho strachu.
  6. Praktické cvičení ke strachu.
  7. Technika proměny negativního v pozitivní.
  8. Sadu motivačních citátů a videí.

POZNEJ, NA CO MYSLÍŠ A ČEHO SE BOJÍŠ A ZLÉ POMINE.

KOLIK PROGRAM STOJÍ

Jak ohodnotit techniky, které jsou tak mocné a tak podstatné pro náš postup směrem kupředu? Kdybych měla tyto techniky hodnotit podle jejich účinnosti, pak by jejich cena byla hodně velká. To by se Vám ale určitě nelíbilo a mně taky ne, protože si přeji, aby tyto techniky uměl každý člověk a uměl si tak pomoci sám. :)

Techniky a informace, které Vám v tomto programu předám, jsou těmi nejčastějšími, které na svých setkáních opakuji v podstatě pořád, protože jsou těmi nejúčinnějšími postupy, které se dají použít při překonávání strachu a překážek na naší Cestě. A jsou také technikami, které Vám pomohou lépe pochopit sebe samé.

Budu ráda, pokud si i Vy osvojíte tyto techniky, které Vám pomohou změnit Váš Život, pokud je budete používat. 

Objednejte si svou Meditaci vhledu zde:

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tento program nebyl tím, co jste hledali a nesplnil Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky. O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od Vašeho zahájení. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od Meditace Vhledu" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

CHCI SVOU MEDITACI VHLEDU

Chcete-li u programu pracovat s vaším nastavením dle Human design, pošlete mi prosím své údaje narození ve tvaru datum, místo a přesný čas narození. Děkuji.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním této inspirace a dalších newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů