POZNEJTE SAMI SEBE 

Objevte mocný nástroj na Cestě Vašeho sebepoznání.

Jak by se Vám líbilo, kdyby Vám sudičky do kolébky přinesly návod na spokojený, úspěšný, radostný a klidný Život?

Jak by se Vám líbilo, kdybyste se uměli správně rozhodnout?

Jak by se Vám líbilo, kdybyste věděli, proč žijete právě ten Život, který žijete?

Pokud Vás láká Cesta hlubokého sebepoznání, pak je výklad Human designu to pravé pro Vás.

Těším se na společnou Cestu.
 Lenka Lipenská

VÝKLAD MAPY VAŠEHO DESIGNU

Human design je úžasným nástrojem, s jehož pomocí se můžeme naučit více rozumět sami sobě. 

S čím vším Vám může Human design pomoci a jak ho lze využít v praktickém Životě? 

Oproti výkladům jako třeba astrologie a numerologie nám neříká, kým můžeme být, ale kým doopravdy jsme. Učí nás, jak poznat hlas naší vnitřní pravdy, abychom rozuměli sami sobě a věděli, co je pro nás správné a uměli jsme se rozhodovat z naší pravé podstaty. A to je důvod, proč Human design miluji. :) 

Pro výklad Vaší mapy od Vás budu potřebovat přesný datum, místo a čas narození. Bez těchto údajů není možné výklad připravit.  Záznam Vašeho výkladu obdržíte i v písemné podobě, budete-li chtít, pak obdržíte i záznam výkladu v mp3.

Chcete zjistit Vaše nastavení? Kontaktujte mě a domluvte si svůj výklad. 

Těším se, až Vám budu moci vyložit Vaši osobní mapu! :)

Lenka Lipenská

„POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE CELÝ SVĚT.“

CO TO JE TEN HUMAN DESIGN? 

Human design je úžasným nástrojem pro poznání sebe sama, vlastních talentů, energií a dispozic. Otcem human designu je Kanaďan Ra Uru Hu (původním jménem Robert Krakower), kterému byl tento systém předán během jeho mystické vize v roce 1987.

Human design je postaven na základě několika prastarých systémů jako např. kabaly, I-ťingu, astrologie a hinduistické nauky o čakrách a také na základě novodobých systémů jako např. genetika, molekulární biologie a astrofyziky. To podstatné, co nám human design přináší, je zmapování našeho vnitřního nastavení, našich vědomých i nevědomých tendencí na základě výpočtu postavení Slunce, Země, Měsíce a ostatních planet nejen v den našeho narození (vědomé dispozice), ale v době 3 měsíců před naším zrozením, a to v čase, kdy se naše Duše ukotvuje do Těla, čímž dostáváme do rukou nástroj, který pracuje s naším vědomím i podvědomím a nevědomím.

Human design je specifický v tom, že nám přináší návod, jak se správně rozhodovat, abychom ve svém Životě uměli najít svůj vnitřní klid, abychom si ho udrželi a žili tak svou pravou podstatu a byli tak šťastní.

Human design rozkrývá naše nevědomé tendence, ukazuje nám, kde jsme otevření vnějším vlivům a v kterých oblastech jsme náchylní tomu přejímat cizí názory, očekávání, předpoklady, vzorce chování a také emoce, které vedou k tomu, že nežijeme své pravé já, ale to, čemu human design říká „nepravé já“.

Díky pochopení vlastního vnitřního nastavení se pak můžeme navigovat Životem s plně rozvinutým potenciálem, v souladu s vlastním rytmem, který nás vždy vede ve správný čas na správné místo. Díky tomu je možné si začít Život více užívat, zbavovat se nepravých částí svého já v podobě omezujících programů, které nám bránily užívat si Život plnými doušky.

Svou mapu Human designu si můžete vygenerovat zdarma zde.

"ŽIVOT JE VE SKUTEČNOSTI JEDNODUCHÝ.
TO JEN MY SI HO NĚKDY ZBYTEČNĚ DĚLÁME SLOŽITÝM."
Konfucius

Objednejte si svůj výklad zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon, datum-místo-čas narození, případně bydliště) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE A DOTAZY

Níže můžete vkládat své recenze a dotazy k výkladu Human designu. Jestli je něco, co Vás zajímá, pak se ptejte zde.

Těším se na Vaše komentáře a dotazy!

„Dlouho jsem měla pocit, že jsem špatně. Že bych měla být jiná, že bych se měla chovat jinak. Že nejsem dost dobrá a všichni jsou proti mně. Hledala jsem cesty, jak sama sobě porozumět. Nechápala jsem, proč se mi pořád dokola dějí ty samé věci ve vztazích a v životě. Až když jsem poznala Human Design, tak jsem pochopila, že celou dobu sama se sebou bojuji, a že to, co musím je pochopit a přijmout vlastní nastavení, na základě kterého prožívám, jednám a žiji. Díky Leničce a jejímu výkladu jsem měla možnost nahlédnout do božího zrcadla - a uvidět tam sama sebe, uvidět všechny ty patálie, které v životě prožívám, ve světle porozumění. Získala jsem praktický návod na to, jak se sebou pracovat, co začít dělat jinak a co si v sobě poléčit, tak abych v životě plula v radosti a využívala plně onen potenciál, který jsem dostala při narození jako nádherný vklad do života. Human Design je o přijetí vlastní jedinečnosti, o poznání specifických darů a talentů, kterými disponujeme, a o porozumění vlastnímu smyslu života. Pokud přijmete to, kým jste, čeká vás neuvěřitelná úleva a naplňující pocit prozření - pocit, že jste se konečně našli, víte, co je s vámi v souladu a co ne. Výklad HD doporučuji každému, kdo má v životě pocit, že je špatně a že ho okolí nechápe. Protože ve chvíli, kdy pochopíte své vnitřní nastavení, pochopíte i to, co stojí za jednáním druhých vůči vám. Všechno vám začne dávat smysl. Já tímto děkuji Lence za její laskavou podporu, za nacítění se na moje osobní bolesti a za to andělské křídlo, pod které mě k sobě na chvilku schovala, abych si mohla uvědomit sama sebe a najít svoji vnitřní kotvu skrze poznání toho, kým jsem. Děkuji.“

Andělská Dušička Petra

Chtěla bych poděkovat Lence za rozbor a posdílet s vámi svou zkušenost. Je to pro mě jakési setkání s manuálem na mě samotnou. Za nejhlubší plus považuji své zklidnění a jakési "uff", které se objevilo spolu s pocitem "jsem dobře tak, jak jsem". Ráda jsem si uvědomila, že směr kterým kráčím, je v souladu s mou pravou podstatou, i když v dnešním světě je takový směrem stále ještě méně obvyklý. Na některé věci už jsem si v životě přišla sama a teď jsem je četla znova v rozboru od ženy, která mě nikdy neviděla. Zajímavé. Ve výkladu jsem našla i další témata, nad kterými nyní přemítám ... Vlastně se opakovaně vracím k pročítání. Každý den kousíček. "Pokochat se" svými dary, zvýšit obezřetnost a citlivost vůči signálům "zevnitř" a ulevit si větami, které mě rozesmály (např. Nic nemusím.) Human design považuji za požehnání na cestě sebepoznání a za sebe ho určitě doporučuji. :-)

Tvůrkyně Haniawww.stvorenim.cz

Zdravím Leni. Na úvod chci moc poděkovat za Váš čas, který jste mému výkladu věnovala. Z toho, co jste mi "vyložila" a následně poslala, mi momentálně jde "hlava kolem". Kromě obrovského AHA mě na celém vašem výkladu ale nejvíc zaujala jedna věc, s kterou jsem vlastně už i usínala. Toto je snad první "metoda", s kterou jsem se v životě potkala, kterou zajímá jen a jen daná osobnost a nic víc......To je vážně super. Jako hlavní a největší "objev" však stále beru to, že to, co jsem celý život považovala za špatné, nežádoucí, nemožné, nepraktické, je vlastně to úžasné a dobré, protože to jsem já. Znova musím napsat, že je to opravdu NOVÝ pocit, který je opravdu báječný. Děkuji Vám za výklad a pro dnešek se loučím. :)

LenkaOdvážná Žena se silnou Myslí

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů