KOUZELNÉ VÁNOCE

JAK PROŽIJETE LETOS SVÉ VÁNOCE A ZIMU? 

Jsou Vaše Vánoce obvykle svátky stresu a shonu?
Je pro Vás zimní čas obdobím splínů a bolavých pocitů, nebo myšlenek?
Toužíte po zimě plné radosti, klidu a odpočinku?  
Chcete proměnit zimní vánoční čas na čas kouzel a zázraků?


Vánoce jsou svátky plné klidu, pohody, odpočinku, radosti a Lásky.  
Bohužel ale dnešní uspěchaná doba přináší do našich Domovů úplný opak: stres, napětí, neshody a tlak na dokonale uklizenou domácnost, horu cukroví a hromadu dárků.

Já osobně jsem Vánoce prožívala podobně: byl to maraton a stres, který končil Štědrým dnem, kdy jsem odpadla večer pod stromečkem. :) Asi před 5. lety jsem si řekla, že JE NA ČASE TO ZMĚNIT a začala jsem se pomalu posouvat k laskavějšímu pojetí Vánoc, abych se na ně mohla těšit po celý čas a beze stresu z toho, co MUSÍM. Díky tomu si konečně Vánoce užívám nejen já, ale i má rodina. :)

Pokud ani Vás hektický způsob Vánoc nenaplňuje, pojďte je letos se mnou pojmout trochu jinak. Pojďte se na Vánoce podívat jako na čas plný zázraků, tajemných příběhů Duše a našich vnitřních proměn a také společného tvoření v tomto kouzelném programu. :) 

Lenka Lipenská

Objednejte si i Vy svůj vstup a prožijte Vánoce plné klidu, pohody a příjemných zážitků! :)

O ČEM JSOU KOUZELNÉ VÁNOCE?

Pojďte se na chvíli společně zastavit a společně se zasnít nad představou, jak by mohly Vánoce vypadat, kdyby neexistoval veškerý ten stres okolo a kdyby zůstal \"jen\" Duch Vánoc. Jak se Vám tato představa líbí? :) Budu ráda, když mi napíšete a když se se mnou přidáte do výzvy uchovat si letos chladnou hlavu a prožít opravdu klidné Vánoce.  :)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?

- povíme si o původní podstatě Vánoc,
- naučím Vás vidět přírodní souvislosti v napojení na Vaše nitro,
- prožijeme hluboký klid v Duši s pomocí vedené Meditace,
- naučíte se několik antistresových  aktivit,
- přidáme si k tomu i tipy na výživu pro Tělo i Ducha,
- a hlavně zboříme mýtus Vánočních povinností a \"MUSÍM\" ve Vaší hlavě,
- na oplátku si nastavíme vnitřní vzorce podporující klid, Lásku a pohodu,
- a završíme to pořádnou porcí motivace, receptůnápadů na tvoření nejen s dětmi. :)

PODÍVEJTE SE, JAK TO VYPADÁ UVNITŘ.

„BUĎTE V KLIDU. POZORUJTE.
NASLOUCHEJTE. BUĎTE PŘÍTOMNI.“
Eckhart Tolle

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tento program nebyl tím, co jste hledali a nesplnil Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částkyO vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od Vašeho zahájení. Do předmětu prosím uveďte \"Odstoupení od Kouzelných Vánoc\" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

 

Ptáte se, kolik Vás tento program bude stát?
Tento program jsem pro Vás připravovala s Láskou a nadšením z tvoření, které vnímám jako můj dar. Tato práce a toto mé tvoření je mé poslání a radost, kterou s Vámi zde na svých stránkách sdílím a nabízím ji Vám všem za takovou cenu, abyste si ho mohli dopřát opravdu všichni. Protože kdy jindy než o Vánocích pracovat na svém nitru a otevírat své srdce Lásce a radosti. <3

 

299 Kč

KOLIK VÁS TO CELÉ BUDE STÁT?

Objednejte si i Vy své "Kouzelné Vánoce":

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.