E-BOOK BIOHACKING DLE HUMAN DESIGN

🎉 CHCETE NOVÝ ŽIVOT PLNÝ ENERGIE, VITALITY A JASNÉ MYSLI? 🎉

Znáte to, když máte plno energie, hlava vám šlape a všechno jde jak po másle? Takové dny jsou skvělé, ale co když znáte i dny, kdy se cítíte vyčerpaně, bez energie a máte chuť leda tak prospat den?

Řešení existuje: a nejsou to magické pilulky či další módní diety, ale jednoduchá změna životního stylu postaveného na sebeLásce díky SVATÉ TROJICI BIOHACKING & HUMAN DESIGN & PSYCHOSOMATIKA. 

💖 Co vám to přinese? Jednoduché praktické informace k tomu, jak začít krok za krokem v souladu s vaším jedinečným Human design nastavením.

💖 Proč právě tento e-book? Protože vám pomůže uvědomit si, jak získat zpět svou energii a vitalitu, jak si užít si jasnou mysl a kreativitu každý den a hlavně jak prožít svůj život plně a autenticky podle svého jedinečného designu.

➡️ Stáhněte si e-book zdarma přes formulář dole na stránce a začněte si užívat Života naplno! 🌟

Těším se, až se spolu vydáme na Cestu k vitálnějšímu a zdravějšímu životu!

S Láskou Leni Lipenská

0
lidí si již stáhlo svůj e-book zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

PROČ TENTO E-BOOK

ODEMKNĚTE SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL DÍKY SPOJENÍ VĚDY A PŘÍRODY A ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT JAKO NIKDY PŘEDTÍM DÍKY SVATÉ TROJICI: HUMAN DESIGN, BIOHACKING, PSYCHOSOMATIKA.

➡️ Cítíte se ve svém Těle unavení, bez energie, vyčerpaní a dopujete se kávou či sladkým, abyste přežili den?
➡️ Nebo vás trápí nějaké neduhy a nevíte si s nimi rady a lékaři nad vámi třeba zlomili hůl?
➡️ Nebo "jen" cítíte, že vaše Tělo a mysl mohou být vitálnější a plnější energie?

V tomto e-booku se dozvíte, co všechno je vlastně biohacking, jaké oblasti nejen zdraví, ale i Života řeší a dozvíte se, že technologie i suplementy mohou být skvělým pomocníkem při vaší Cestě ke zdraví, větší pohodě a kvalitnější energii v Životě.

Podíváme se spolu na všeobecné mýty a poučky, které stejně často nefungují a proč? Protože jsme každý jedineční a proto zde máme Human design, aby nám pomohl pochopit, co se v našem Těle skutečně odehrává rychleji a bez oklik a slepých uliček a porozuměním signálům naší Duše skrze psychosomatiku.

👑Toto spojení je doslova SVATOU TROJICÍ, kterou mi vesmír potvrdil tím, že mě dokonce poslal do vesnice v ČR s tímto názvem. Schválně na ni koukněte. :) Spojení těchto 3 oblastí je účinné propojení, které může být svatým grálem k našemu vědomému Životu na úrovni Duše  i Těla.

Vydejte se na Cestu takového životního stylu ke zdraví a vitalitě, který nebude utrpením, ale radostí a nejhlubším projevem úcty k vám samotným a k vašemu božskému Tělu, vašemu fyzickému Avatarovi, který si užijete od začátku do konce. :)

"ODEMKNĚTE SVŮJ PLNÝ POTENCIÁL DÍKY SPOJENÍ VĚDY A PŘÍRODY A ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT JAKO NIKDY PŘEDTÍM."

JAKÁ TÉMATA VÁS ČEKAJÍ

1. Co je to PSYCHOSOMATIKA a co řeší.
2. Co je HUMAN DESIGN a jak vám může pomoci najít tu vaši Cestu.
3. Co je BIOHACKING a jak ho využít pro svůj Život.
4. Non-toxic směr.
5. Rozbíjení iluzí o zdravém životním stylu: individualita jako klíč.
5. Vliv STRAVY na náš Život, vitalitu, energii a zdraví, vliv půstů.
6. Vliv toho pravého POHYBU v souladu s naším nastavením, věkem i pohlavím.
7. MOZEK a jeho výkonnost a koncentraci, paměť a rozvoj synapsí.
8. Kvalitu našeho PROSTŘEDÍ a vliv našeho prostředí na kvalitu našeho Života.
9. Důležitost našeho SPÁNKU A REGENERACE.
10. Náš MINDSET, přístup k Životu i práci i vztahům.
11. ODPOČINEK, MEDITACI A WORK-LIFE BALANCE pro smysluplný Život.
12. Důležitost PLODNOSTi i libida.
13. S cílem zvýšení a prodloužení KVALITY A DÉLKY NAŠEHO ŽIVOTA.
14. S pomocí TECHNOLOGIÍ A VĚDY a měřeními a stejně tak i SUPLEMENTY.


BIOHACKING A HUMAN DESIGN

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete se s Biohackingem dle Human designu seznámit blíže? Pak si poslechněte tento rozhovor, který jsem vedla s Avou Brožovou na YouTube kanále Příznaků transformace na toto téma

Ať se vám povídání líbí a inspiruje vás ke změně vašeho životního stylu! :)

"ZDRAVÍ JE VÍC NEŽ JEN ABSENCE NEMOCI."

VIDEA O BIOHACKINGU

Objevte kouzlo biohackingu a stáhněte si svůj e-book, abyste prozkoumali to, co vám hlubší poznání sebe samých může nabídnout.

V dalším kroku můžete prozkoumat řadu videí ve videotéce, případně okoukněte aktuálně vypsané webináře a kurzy, zda je vypsané téma, které potřebujete a které vás zajímá.

Záznam 3 hodinového povídání na téma ženského biohackingu, zdraví, vitality, krásy, vlivu vnějšího prostředí na naši rovnováhu i krásu a hlavně povídání o našem cyklu i hormonech a to vše…
✨Video záznam BIOHACKING CUKR, GLUKÓZA, INZULÍN Toto video je na přání na četné dotazy, které jste mi zaslali poté, co jste shlédli můj příběh, případně jste si zažili na vlastní…
Naše vědomí se uskutečňuje v této realitě skrze Tělo. Jedno bez druhého jsou ničím. Naše Tělo a vědomí mohou být „kámoši“, nebo se mohou chovat jako dvě oddělené bytosti, které…
Nejlepší učitel je vždy Život. Díky svému onemocnění jsem přišla o většinu svých vlasů a zjistila, že ti, co své vlasy tolik řeší, nepřehánějí, ale že vlasy znamenají mnohem víc,…

CHCI SVŮJ E-BOOK

Objednejte si svůj e-book níže přes formulář a pusťte se do vědomého propojení se svým Tělem. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním této inspirace a dalších newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.