E-BOOK BIOHACKING DLE HUMAN DESIGN

Milujete svůj Život a sami sebe?

Pokud ano, e-book vás posune dál k vědomějšímu Životu skrze zkoumání vašeho zdraví a vašeho fyzického Avatara.

Jestli se mít rádi teprve učíte, pak je tohle skvělý začátek toho, kde začít. Ne nadarmo se totiž říká ve zdravém Těle zdravý duch, s ním je totiž změna přístupu k Životu a sami k sobě daleko snazší. :)

Máte-li zájem o tento e-book, vyplňte a odešlete objednávkový formulář dole na této stránce a e-book za okamžik míří k vám.

Ať se vám čtení líbí a hlavně vás inspiruje k vědomějšímu Životu! :) 

S Láskou Leni Lipenská

E-BOOK BIOHACKING DLE HUMAN DESIGN
Leni Lipenská www.myjsmeTvurci.cz
0
lidí si již stáhlo svůj e-book zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

PROČ TENTO E-BOOK

Mou vášní je mimo jiné i ekologie, permakultura, non-toxic, udržitelnost, tvoření, vaření, bylinky a zdravá strava (a ještě fůra dalších věcí :)).

Řada mých fyzických potíží mě dovedla k tomu, že jsem se začala více věnovat své Duši a svému Tělu nejprve v oblasti psychosomatiky, ke které se později přidal Human design a nyní ji rozšířil biohacking, který si v tomto e-booku popíšeme. Já osobně jsem si toto propojení nazvala SVATOU TROJICÍ, kterou mi vesmír potvrdil tím, že mě dokonce poslal do vesnice v ČR s tímto názvem. Schválně na ni koukněte. :) Za mě je to velmi účinné propojení, které může být svatým grálem k našemu vědomému Životu na úrovni Duše  i Těla.

Dozvíte se, co všechno je vlastně biohacking, jaké oblasti nejen zdraví, ale i Života řeší a dozvíte se, že technologie i suplementy mohou být skvělým pomocníkem při vaší Cestě ke zdraví, větší pohodě a kvalitnější energii v Životě.

To podstatné je, že biohacking nekončí jednou aktivitou a nemá to být utrpení, ale váš životní styl, který je tím nejhlubším projevem úcty k vám samotným a k vašemu božskému Tělu, vašemu fyzickému Avatarovi, který si užijete od začátku do konce. :)

Proto mám i v plánu tento e-book dále rozvíjet, takže doufám, že vesmír tento můj záměr podpoří a dočkáte se i rozšíření e-booku, psát je rozhodně o čem!

JAKÝCH TÉMAT SE V E-BOOKU DOTKNEME:

1. Vliv STRAVY na náš Život, vitalitu, energii a zdraví, vliv půstů.
2. Vliv toho pravého POHYBU v souladu s naším nastavením, věkem i pohlavím.
3. MOZEK a jeho výkonnost a koncentraci, paměť a rozvoj synapsí.
4. Kvalitu našeho PROSTŘEDÍ a vliv našeho prostředí na kvalitu našeho Života.
5. Důležitost našeho SPÁNKU A REGENERACE.
6. Náš MINDSET, přístup k Životu i práci i vztahům.
7. ODPOČINEK, MEDITACI A WORK-LIFE BALANCE pro uspokojení a radost
ze Života.
8. Důležitost PLODNOSTi i libida.
9. S cílem zvýšení a prodloužení KVALITY A DÉLKY NAŠEHO ŽIVOTA.
10. S pomocí TECHNOLOGIÍ A VĚDY a měřeními a stejně tak i SUPLEMENTY.


ROZHOVOR O BIOHACKINGU A HD

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete se s Biohackingem dle Human designu seznámit blíže? Pak si poslechněte tento rozhovor, který jsem vedla s Avou na YouTube kanále Příznaků transformace na toto téma

Ať se vám líbí! :)

VIDEA O BIOHACKINGU

Objevte kouzlo biohackingu a stáhněte si svůj e-book, abyste prozkoumali to, co vám hlubší poznání sebe samých může nabídnout.

V dalším kroku můžete prozkoumat řadu videí ve videotéce, případně okoukněte aktuálně vypsané webináře a kurzy, zda je vypsané téma, které potřebujete a které vás zajímá.

K danému tématu se dostanete proklikem přes obrázek.

CHCI SVŮJ E-BOOK

Objednejte si svůj e-book níže přes formulář a pusťte se do vědomého propojení se svým Tělem. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním této inspirace a dalších newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.