ONLINE ZOOM WEBINÁŘE

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Online webináře jsou skvělou možností, jak se potkat a popovídat si bez omezení času a prostoru o tom, co vás zajímá, nebo CO POTŘEBUJETE SVÉM ŽIVOTĚ POCHOPIT, ZMĚNIT, VYŘEŠIT.

Díky internetu se spolu můžeme potkat, i když to někdy nejde naživo. Díky Human designu se na vás můžu nacítit i přesto, že se nevidíme osobně a díky tomu si můžeme povídat o tématech tak, abyste si z webinářů odnesli maximum praktických informací a zkušeností. 

Webináře probíhají formou Zoom meetingu, ke kterému se připojíte skrze odkaz, který dostanete do emailu spolu s instrukcemi k přihlášení.

Těším se na vás a na společné sdílení. :)

Leni Lipenská

BONUS: Většinu svých webinářů uzpůsobuji nastavení každého jednoho z vás podle Human designu díky jednoduchým tipům pro vás, díky nimž si můžeme být blízko a rozumět své Cestě daleko lépe.

BONUS: Své webináře doplňuji i energetickým léčením - kvantováním, abychom snáze ukotvili témata a uvědomění do praxe.

* pracujeme V MENŠÍCH uzavřených SKUPINÁCH

* z některých webinářů dostanete navíc ZÁZNAM, TIPY či ÚKOLY a z některých webinářů i E-BOOK

PRAVIDELNÝ WEBINÁŘ ZDARMA 

  • Webinář se koná vždy na platformě Zoom (je potřeba ji mít v počítači či na telefonu), který si bezpečně stáhnete zde jako aplikaci do vašeho počítače, nebo formou appky do mobilu (vyhledejte Zoom meeting v Google Play, nebo Apple Store) Poté se připojíte přes odkaz níže pod tímto textem. 
  • Webinář je pravidelný a koná se vždy PRVNÍ STŘEDU V MĚSÍCI. :) Podle toho si to zapamatujete, až na výjimky je termín i odkaz pro přihlášení stejný. :)

POJĎME SE SPOLU POTKAT. :)

Na pravidelný webinář Tvůrců zdarma stačí kliknout na odkaz.

WEBINÁŘ - SETKÁNÍ PRO VŠECHNY TVŮRCE

Zvu vás na pravidelné měsíční setkání Tvůrců, které pořádám vždy každý 1. STŘEDU v měsíci, a to zdarma.

Pojďme si společně popovídat o naší vnitřní síle, odvaze a světlu žít své poslání a volání našich Duší. :)

Budeme si povídat o naší tvůrčí síle, o výzvách a darech této doby a našich Životů, o našich snech, představách, energiích...  a o čemkoliv, co vás zrovna zajímá či trápí. Zeptat se můžete na cokoliv, prostor mají vaše otázky i vaše příběhy. Přijdete i vy? :)

Odkaz pro přihlášení na Zoom zde. 

Meeting ID  833 8431 7322                                              Passcode 951766

KDY: středa 5. června 2024                                             ČAS: 20:00 - 21:00 hodin

KDE: Online Zoom meeting                                             CENA: zDARma

UZDRAVME SAMI SEBE A UZDRAVÍME

CELÝ SVĚT.

KALENDÁŘ AKCÍ NAŽIVO I ONLINE

0307

✨ WEBINÁŘ - PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ TVŮRCŮ

3.7. 2024 20:00 - 3.7. 2024Online Zoom webinář zDARma
WEBINÁŘ TVŮRCŮ ZDARMA OD 20 hodin Opět se na vás těším u pravidelného setkání Tvůrců zdarma. ❤ Budeme si povídat o energiích, vědomém tvoření reality, Human designu, biohackingu, zdraví, hojnosti i radosti. A všech aktuálních tématech roku 2024 ❤ Těším se na vás, milí Tvůrci. S Láskou Leni ❤
3112

✨ ENERGETICKÁ PŘEDPOVĚĎ ROKU 2024

31.12. 2024 20:00 - 31.12. 2024Online Zoom webinář
Informace, které vám předám v předpovědi, jsou tentokrát více citlivé a choulostivé. A o čem rok 2024 bude? Bude to rok šoku, rok rozpadu, rok chaosu, rok strachu. Nebo rok na rok spojenectví, vynalézavosti, hrdinství a odvahy a pravého já. Příští rok můžete z lejna stvořit diamanty. Když se nebudete…
Kategorie
Vyhledávání
Jaké to být Reflektorem? Jak pracovat se svou jedinečnou teflonovou aurou? Jak odlišit sebe od druhých a jak se nenechat strhnout k negacím, strachům a těžkostem? Jak to má Reflektor…
Tápeš, PROČ se Ti v Životě dějí některé věci a proč některé naopak ne, i když po nich toužíš a snažíš se? Přijde Ti, že svému Životu občas nerozumíš a…