E-BOOK "CESTA HODNÉ HOLKY"

STALO SE VÁM TO TAKY...?
Když jste byly malé… chtěly, nebo měly jste být nejprve "HODNOU HOLKOU", ABY VÁS MOHLI MÍT DRUZÍ RÁDI?


Pokud taky patříte k ženám, které se staly HODNOU HOLKOU, aby byly v Životě šťastné, tak nejspíš asi víte, že tenhle přístup moc nefunguje, protože toho štěstí zas tak moc nepřináší.

Jestli i Vy cítíte někde hluboko uvnitř, že to jde i jinak, pak vězte, že jsem tento E-book napsala i pro Vás. <3

0
lidí si již stáhlo svůj E-book Hodných holek. Přidáte se k nim i Vy? :)

O ČEM JE TENHLE E-BOOK?

V tomto e-booku Vás zvu na dobrodružnou archetypální Cestu hodné holky, která se rozhodla vyslyšet volání své Duše a rozhodla se stát sama sebou, šťastnou a naplněnou Ženou, nespoutanou divoškou, která žije své sny a nežije jen pro druhé, ale v prvé řadě pro sebe.

Cesta to bude dobrodružná, ale i trnitá. Místy se hodnou holku pokusí zastavit stvůry děsivější než černočerná noc, ale jak brzy poznáte, odhodlání a síla hodné holky se nezastaví, dokud tyhle stvůry neporazí a zvítězí nad nimi

Cestu hodné holky dobře znám a budu ráda, když po ní půjdeme společně, protože svět teď více než kdy jindy potřebuje ne hodné holky, ale ŠŤASTNÉ HOLKY. Tak nám držím pěsti, ať jdeme naše kroky s Láskou a lehkostí v Duši. <3

Tento e-book si samozřejmě můžete stáhnout zdarma, ať se vlna sebevědomí a vnitřní síly šíří světem. <3 

"BUĎ MŮŽEŠ BÝT HODNÁ HOLKA, NEBO ŠŤASTNÁ HOLKA.

CO SI VYBEREŠ?"

Pokud cítíte, že byste mohla být víc šťastná holka, než hodná holka, pak Vás zvu i na živý seminář "Cesta od hodné holky k divošce". Kromě toho, že si budeme povídat o tom, jaké to má hodná holka v Životě, tak se i podíváme se na "zoubek" našim podvědomým programům a vzorcům, které nám brání v tom být šťastnými a spokojenými ženami. 

Na semináři si vyzkoušíte hluboké meditace, katarzní techniky s cílem integrace potlačených emocí a hlubokých ženských zranění a také se dotknete vlastních hranic. 

Pro bližší informace a rezervaci svého místa klikněte prosím zde. 

"JESTLI VĚŘÍŠ SVÉMU SNU, PAK MÁŠ I SÍLU ZA NÍM JÍT."
Lenka Lipenská

"CHOVAT SE K DRUHÝM LÁSKYPLNĚ NEZNAMENÁ DOVOLIT JIM VŠECHNO."
Neale Donald Walsch

Chci svůj e-book, posílám objednávku:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE A KOMENTÁŘE

 1. Markéta napsal:

  Milá Lenko,

  právě jsem dočetla Váš e-book Hodné holky, k několika stránkám jsem se opakovaně vracela. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Obzvláště povídání o“vině“ mnou prudce zacloumalo, vystihla jste pocity dokonale. Kniha je velmi motivující, podporující, nabízí cestu i pomocnou ruku.

  Jsem moc ráda, že se ke mně dostala a už teď vím, že nezůstanu „jen“ u přečtení e-booku. Děkuji za to, že jste :)

  • Lenka Lipenská napsal:

   Milá Markét, jsem moc ráda, že Vás e-book přiměl k zamyšlení, protože obzvlášť pocit viny je pro hodné holky důležité proměnit a pustit, aby se mohla do Života vrátit radost a spokojenost. A Vy si ji určitě zasloužíte! <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů