E-BOOK "CESTA HODNÉ HOLKY"

STALO SE VÁM TO TAKY...?
Když jste byly malé… chtěly, nebo měly jste být nejprve "HODNOU HOLKOU", ABY VÁS MOHLI MÍT DRUZÍ RÁDI?

Já jsem tou Cestou prošla tam i zpátky a rozhodla jsem se dát sebe samu na první místo. A bylo to to nejlepší rozhodnutí v mém Životě, ke kterému zvu i vás.

Osvobodíte svou sílu? <3

Máte-li zájem o tento e-book, vyplňte a odešlete objednávkový formulář dole na této stránce a e-book za okamžik míří k vám.

Ať se vám čtení líbí! :) 

S Láskou Leni Lipenská

0
lidí si již stáhlo svůj e-book Cesta hodné holky zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

"CHOVAT SE K DRUHÝM LÁSKYPLNĚ NEZNAMENÁ DOVOLIT JIM VŠECHNO."
Neale Donald Walsch

O ČEM JE TENTO E-BOOK

V tomto e-booku vás zvu na dobrodružnou archetypální Cestu hodné holky, která se rozhodla vyslyšet volání své Duše a rozhodla se stát sama sebou, šťastnou a naplněnou Ženou, nespoutanou divoškou, která žije své sny a nežije jen pro druhé, ale v prvé řadě pro sebe.

Cesta to bude dobrodružná, ale i trnitá. Místy se hodnou holku pokusí zastavit stvůry děsivější než černočerná noc, ale jak brzy poznáte, odhodlání a síla hodné holky se nezastaví, dokud tyhle stvůry neporazí a zvítězí nad nimi

Cestu hodné holky dobře znám a budu ráda, když po ní půjdeme společně, protože svět teď více než kdy jindy potřebuje ne hodné holky, ale ŠŤASTNÉ HOLKY. Tak nám držím pěsti, ať jdeme naše kroky s Láskou a lehkostí v Duši. <3

Tento e-book si samozřejmě můžete stáhnout zdarma, ať se vlna sebevědomí a vnitřní síly šíří světem. <3 

MŮŽEŠ BÝT HODNÁ HOLKA, NEBO ŠŤASTNÁ ŽENA. CO SI VYBEREŠ?

CESTA K DIVOŠCE A PŘIJETÍ STÍNŮ

Vím, že někomu tahle fotka může přijít bláznivá, nevhodná, praštěná, nebo až moc. A možná i právě proto ji sem dávám.

Není to tak dávno, co jsem se styděla se projevit. Moje sebevědomí se zmítalo díky nekonečným pochybnostem o tom, co si o mě kdo pomyslí... Co by na to řekli lidi. Až příliš jsem se snažila zapadnout do nějakých škatulek, až mě to málem stálo to nejcennější v mém Životě.

Jsem vděčná Vesmíru, že mě provedl těžkými lekcemi k tomu, abych si uvědomila, že je jedno, co si o mě myslí druzí, když budu vědět a cítit jako podstatné to, co si o sobě myslím já sama. Když budu věřit sama sobě a když si dovolím dělat to, po čem mé srdce touží. <3

Než jsem mohla najít a přijmout sebe samu, musela jsem přijmout i své stíny, své slabiny a dokonce i své silné stránky... Potřebovala jsem si dovolit se přijmout taková, jaká jsem  nebát se temných zákoutí a ani svých předností. A hlavně... musela jsem sebrat odvahu vykročit ze své konformní zóny. A víte co? Bylo to to nejlepší, co se mi mohlo stát. :) 

CESTA K DIVOŠCE A PŘIJETÍ STÍNŮ

Pokud cítíte, že byste mohla být víc šťastná holka, než hodná holka, pak Vás zvu i na živý seminář \"Cesta od hodné holky k divošce\". Kromě toho, že si budeme povídat o tom, jaké to má hodná holka v Životě, tak se i podíváme se na \"zoubek\" našim podvědomým programům a vzorcům, které nám brání v tom být šťastnými a spokojenými ženami. 

Na semináři si vyzkoušíte hluboké meditace, katarzní techniky s cílem integrace potlačených emocí a hlubokých ženských zranění a také se dotknete vlastních hranic. 

Pro bližší informace a rezervaci svého místa klikněte prosím zde. 

CHCI V SOBĚ PROBUDIT DIVOŠKU

Objednejte si svou e-book Cesta hodné holky zdarma níže přes formulář. :)

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE A KOMENTÁŘE

 1. Markéta napsal:

  Milá Lenko,

  právě jsem dočetla Váš e-book Hodné holky, k několika stránkám jsem se opakovaně vracela. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Obzvláště povídání o“vině“ mnou prudce zacloumalo, vystihla jste pocity dokonale. Kniha je velmi motivující, podporující, nabízí cestu i pomocnou ruku.

  Jsem moc ráda, že se ke mně dostala a už teď vím, že nezůstanu „jen“ u přečtení e-booku. Děkuji za to, že jste :)

  • Lenka Lipenská napsal:

   Milá Markét, jsem moc ráda, že Vás e-book přiměl k zamyšlení, protože obzvlášť pocit viny je pro hodné holky důležité proměnit a pustit, aby se mohla do Života vrátit radost a spokojenost. A Vy si ji určitě zasloužíte! <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů