E-book Do-It-Yourself:
Děláme si sami

Milujete svůj Život a tuhle naši krásnou planetu?

Pokud ano, pak jste možná i Vy propadli kouzlu domácí kosmetiky. Pokud si toužíte vyrobit nějaké to domácí mazání, něco na čištění, uklízení, nebo jen pro radost, pak Ebook DIY čeká právě na Vás! 


Ať se vám líbí! :)
 

Leni Lipenská

DYI RECEPTY - DĚLÁME SI DOMA SAMI
Do-it-yourself: Děláme si sami e-book
Leni Lipenská www.myjsmeTvurci.cz
0
lidí si již stáhlo svůj Ebook Děláme si sami zdarma a stali se Tvůrci své kosmetiky a drogerie. Přidáte se i Vy? :)

Jaké recepty a návody v e-booku najdete:

- recept na tekuté mýdlo,
- recept na domácí čistič proti prachu,
- recept na prací prášek,
- recept na domácí voňavou aviváž,
- recept na šumivé koule do koupele,
- a mnoho dalších. :)

PROČ TENHLE EBOOK?

Mimo mou rodinu a práci je mou vášní ekologie, permakultura, přirozenost, non-toxic, udržitelnost, tvoření, vaření, bylinky a zdravá strava (a vlastně ještě fůra dalších věcí :)). A tato má vášeň pro ekologické věci mě přivedla k tomu, že jsem si doma začala připravovat vlastní kosmetické a čistící prostředky, protože mám ráda jednak věci bez přidaných chemických látek, ale taky proto, že mi záleží na tom, abychom u nás doma produkovali méně a méně odpadu a především plastu (protože i když recyklujeme, stále je to odpad).

Pokud patříte stejně jako já mezi nadšence přírodní kosmetiky a přírodních (ekologických) čističů, pojďte si společně vyzkoušet výrobu několika prostředků, které běžně doma používáte. Recepty a návody v e-booku zvládne hravě každý, některé jsou ideální i pro tvoření s dětmi. Příprava uvedených prostředků Vám zabere jen minimum času a ušetří kupu peněz, protože většinu ingrediencí máte nejspíš již teď doma, nebo se dají sehnat v dostupných obchodech.

Tento e-book je pro Vás k dispozici zdarma, abyste i Vy pomohli udělat naši planetu zelenější a čistější. Nebo prostě jen proto, abyste ušetřili své peněžence a svému prostředí. :) Na této stránce si můžete přečíst, jak se e-book líbil ostatním. :)

 

Máte-li zájem o DIY recepty na domácí kosmetiku a drogerii, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže s před-objednávkou Vašeho e-booku, kterou Vám následně pošlu na Vámi uvedený e-mail. 

Těším se na společné tvoření.
Mějte krásné dny!

Objednejte si svůj e-book DIY - Děláme si sami:

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.