E-BOOK DIY: DĚLÁME SI SAMI

Milujete svůj Život a tuhle naši krásnou planetu?

Pokud ano, pak jste možná i vy propadli kouzlu domácí kosmetiky. Pokud si toužíte vyrobit nějaké to domácí mazání, něco na čištění, uklízení, nebo jen pro radost, pak Ebook DIY čeká právě na vás! 

Máte-li zájem o tento e-book, vyplňte a odešlete objednávkový formulář dole na této stránce a e-book za okamžik míří k vám.

Ať se vám tvoření líbí! :) 

S Láskou Leni Lipenská

DYI RECEPTY - DĚLÁME SI DOMA SAMI
0
lidí si již stáhlo svůj e-book DIY zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

PROČ TENTO E-BOOK

Mou vášní je mimo jiné i ekologie, permakultura, non-toxic, udržitelnost, tvoření, vaření, bylinky a zdravá strava (a vlastně ještě fůra dalších věcí :)). A tato má vášeň pro ekologické věci mě přivedla k tomu, že jsem si doma začala připravovat vlastní kosmetické a čistící prostředky, protože mám ráda jednak věci bez přidaných chemických látek, ale taky proto, že mi záleží na tom, abychom u nás doma produkovali méně a méně odpadu a především plastu (protože i když recyklujeme, stále je to odpad).

Pokud patříte stejně jako já mezi nadšence přírodní kosmetiky a přírodních (ekologických) čističů, pojďte si společně vyzkoušet výrobu několika prostředků, které běžně doma používáte. Recepty a návody v e-booku zvládne hravě každý, některé jsou ideální i pro tvoření s dětmi. Příprava uvedených prostředků vám zabere jen minimum času a ušetří kupu peněz, protože většinu ingrediencí máte nejspíš již teď doma, nebo se dají sehnat v dostupných obchodech.

Tento e-book je pro vás k dispozici zdarma, abyste i vy pomohli udělat naši planetu zelenější a čistější. Nebo prostě jen proto, abyste ušetřili své peněžence a svému prostředí. :) 

Jaké recepty a návody v e-booku najdete:

- recept na tekuté mýdlo,
- recept na domácí čistič proti prachu,
- recept na prací prášek,
- recept na domácí voňavou aviváž,
- recept na šumivé koule do koupele,
- a mnoho dalších. :)


CHCI SVŮJ DIY E-BOOK

Objednejte si svůj e-book níže přes formulář a pusťte se do tvoření. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.