DOSTÁVÁTE RÁDI DÁRKY? :)

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Každý v sobě máme vnitřní dítě, které se rádo raduje. A které taky rádo dostává dárky. :)
Najít v sobě radostné a tvořivé dítě je nádherný dar, který má moc proměnit naše Životy.

Proto jsem pro vás  připravila ke stažení meditace, online programy a e-booky, které vám pomohou zažehnout vaši tvořivou sílu.

Ať se vám líbí! :) 

Leni Lipenská

CHCI MEDITACI ZDARMA

Meditace pro spojení
S VNITŘNÍM TVŮRCEM

Cesta do hlubin vaší Mysli a Duše, abyste si vzpomněli, kdo jste a jakou moc máte. Léčivá a osvobozující Meditace pro spojení s vlastní božskou tvořivou silou.

Léčivá meditace
JÁ JSEM LÁSKA

Chcete naplno cítit a prožívat Lásku každý den? Pak je pro vás tato léčivá meditace ta pravá. Stáhněte si ji zdarma i vy a staňte se i vy Láskou. <3

Hojivá meditace
PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO

Cítíte se nespokojená ve vlastním Těle? Odmítáte svou postavu a své Tělo? A chcete to změnit a přijmout sebe samu? Pak si poslechněte tuto hojivou meditaci! :)

CHCI MEDITOVAT JEŠTĚ VÍC

POVZBUZUJÍCÍ
SVĚTELNÁ MEDITACE

Dnešní doba je velmi intenzivní: vede nás neúprosně k tomu, abychom se probudili a žili vědomé Životy. Kde brát sílu na zvládnutí překážek? Třeba skrze tuto meditaci, která vás propojí s vaší silou a světlem. <3

MEDITACE VDĚČNOSTI A HOJNOSTI

Pojďte v sobě objevit nekonečný pramen hojnosti a štědrosti a dovolte si procítit pocit plynutí vesmírné energie skrze Vaše nitro a svůj pocit vděčnosti.

MEDITACE
UCTĚNÍ PŘEDKŮ

Máte pocit, že vám chybí pevné kořeny? Nebo že vaše vztahy k předkům a rodině by snesly ještě o něco víc Lásky, porozumění a soucitu? Pak je tato meditace pro vás to pravé. <3

Osvobozující meditace
POTLAČENÝCH EMOCÍ

blok skrytý!

Cloumají Vámi emoce a nevíte, co s nimi? Považujete emoce za dobré a špatné? A co když je to úplně jinak? Co když dualita neexistuje? To vše a mnohem víc uslyšíte v této meditaci.

Posilující meditace
VDĚČNOSTI A HOJNOSTI

Pojďte v sobě objevit nekonečný pramen hojnosti a štědrosti a dovolte si procítit pocit plynutí vesmírné energie skrze Vaše nitro a svůj pocit vděčnosti.

Hřejivá meditace
NAPOJENÍ NA ZDROJ

Ve svém Srdci si s sebou celý Život nosíme vzpomínku na to, odkud jsme přišli a KDO JSME ve své pravé podstatě. Pojďte si na tuto odvěkou moudrost vzpomenout a pojďte si ji znovu prožít.

CHCI SVOU MOTIVACI

MOTIVAČNÍ KARTY PRO KAŽDÝ DEN

Život by měl být o radostných chvílích naplněných kouzlem, tajemstvím a radostí.  Karty vám pomohou se propojit s radostným flow a moudrostí ve vás. Pojďte si dopřát napojení na své vyšší já s těmito kartami a dopřejte své Duši to, co jí náleží. <3

ROČNÍ KALENDÁŘ
"BUĎ TVŮRCEM"

Máte rádi motivaci? Toužíte se stát Tvůrcem svého Života? Pak se těšte na tento roční kalendář s měsíční dávkou inspirace, která podpoří vaši Tvůrčí sílu. <3 

MEDITACE
ODPOUŠTÍM SAMA SOBĚ

Chybí vám v Životě spokojenost, radost, klid a úspěch? Snažíte se ze všech sil, zkusila jste už všechno a výsledek pořád nikde? Pak možná potřebujete dát Lásku a péči sama sobě... odpustit si staré a přežité a začít znovu a lépe. <3


CHCI SVŮJ E-BOOK

E-book "BUĎ TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA I."

Máte někdy pocit, že už padáte pod tíhou problémů a nepříjemných pocitů? Trápí Vás něco, s čím si nevíte rady a hledáte způsob, jak to změnit? Pak je tento E-book Tvůrců určený přesně pro Vás! :)

E-book "BIOHACKING DLE HUMAN DESIGN"

BIOHACKING DLE HUMAN DESIGN
Leni Lipenská My jsme Tvůrci

Co je vlastně biohacking v souladu s Human design, jaké oblasti nejen zdraví, ale i Života řeší a jak vám mohou pommoci technologie i suplementy ke zdraví, větší pohodě a kvalitnější energii? To se dozvíte v tomto e-booku.

E-book   "BUĎ TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA II."

Máte pocit, že se v sobě nevyznáte a chcete poznat a porozumět sami sobě? Nenaplňuje Vás Váš Život tak, jak si přejete a chcete to změnit? Pak je tento E-book Tvůrců určený přesně pro Vás! :)

Transformační e-book "CESTA HODNÉ HOLKY"

Jste "HODNÁ HOLKA", která se snaží zavděčit všem okolo a tak trochu zapomínáte sama na sebe? Pokud ano, pak asi víte, že tenhle přístup moc štěstí nepřináší. Jestli i cítíte, že to jde i jinak, pak je tento e-book pro Vás. <3

Homemade kosmetika
DĚLÁME SI SAMI

DYI RECEPTY - DĚLÁME SI DOMA SAMI

Pojďte si společně vyzkoušet výrobu několika přírodních kosmetických a čistících prostředků, které běžně doma používáte. Recepty a návody v Ebooku zvládne hravě každý.

E-book: Jak na
ZERO WASTE

Jsou Vám blízká témata ekologie, udržitelného životního stylu či zero waste? Pokud už nechcete produkovat hory odpadu, pojďte se podívat na to, jak jednoduše a s lehkostí minimalizovat odpad u Vás doma.

E-book "Tajemná
esence vztahů"

Chcete prožívat Lásku jako z pohádky, ale místo toho to u Vás doma drhne? Pak pro Vás bude tento E-book to pravé! Ukážu Vám nové úhly pohledu na partnerský vztah a naučím Vás techniky, které promění Váš vztah na pohádku. :)

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k meditacím, aktivním meditacím, e-bookům a kurzům. Reference ke konkrétním meditacím, aktivacím a e-bookům najdete vždy na dané stránce. 

Své komentáře můžete zanechat formou veřejných facebookových příspěvků, nebo anonymně pomocí webových komentářů.

Těším se na vaše sdílení! <3


Vaše komentáře

Za mě super meditace. Poprvé jsem cítila něco, co neumím popsat :) Díky Leni :)
MichaelaÚžasná žena, manželka, maminka, tvůrkyně a malířka http://www.fler.cz/shop/myschmysch
Chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělou meditaci. Moc mi pomohlo se do sebe ponořit a uvědomit si, co bylo potřeba. Díky Vám jsem se uvolnila a uvědomila jsem si, že JEN JÁ JSEM TVŮRCE a že vše dělám nejlépe tak, abych si dokázala splnit své sny. Tímto Vám chci ještě jednou poděkovat za to, co děláte. Je to super! Děkuji, děkuji, děkuji a mějte se krásně, ráda si zase něco poslechnu. :)
Barunka, úžasná Žena, manželka, maminka
Moc děkuji, Leni, za zaslání Meditace od Vás, jste v tom VÝBORNÁ, a protože máte moc krásný a hlavně hlavně uklidňující hlas, pokračujte v nahrávání meditačních technik, domnívám se, že byste tím mnoha a mnoha lidem pomohla, protože takto krásně vyladěný hlas, plný klidu, pochopení inspirace a prodchnutý životními zkušenostmi, které zpoza zaznívají, má málokdo, snad jen někteří v rádiu, ale ti se většinou nahrávkám tohoto charakteru nevěnují! :)) MĚJTE SE MOC KRÁSNĚ, ZDRAVÍM VÁS A MYSLÍM NA VÁS!:-)
Saša, Žena, bojovnice, astroložkahttp://www.cantaur-cz.webnode.cz
Vaše meditace na probuzení Tvůrce je prostě úžasná. Položila jsem se do toho tak, že došlo i na slzy. Slzy štěstí, radosti, úlevy, že si svůj sen dovolím, představím si ho do všech detailů a že je mi v tom tak dobře. :-) K tomu Váš uklidňující léčivý hlas, prostě síla! Moc děkuji a těším se na Vaše další nahrávky.
MartinaOdvážná Žena, Tvůrkyně a bojovnice
Milá Lenko, před nějakým časem jsem si stáhla Vaši Meditaci tvůrců a nedá mi to, abych Vám ji nepochválila. Je to opravdu krásný a hluboký sestup do nitra. Líbí se mi, že v meditaci nejde jenom o imaginace, ale že v ní sdělujete i přímé myšlenky a poučení. Například jsem si osvojila otázku Jsem oběť nebo tvůrce? V mém životě bych ji mohla praktikovat neustále, protože v hodně situacích se cítím jako bezmocná, nebo sužovaná okolnostmi. Vím, že je to jenom v hlavě, ale ty pocity se pořád vrací. Takže Vaši meditaci teď poslouchám hodně často. Chci Vám poděkovat za to, co děláte, protože v těchto věcech spatřuji velký smysl. Moc mi pomáhá mít podporu a inspiraci od lidí jako jste Vy. Děkuji. Moc se těším, až vytvoříte zase nějakou meditaci.
Petra, Žena, Tvůrkyně a bojovnice

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů