POVZBUZUJÍCÍ
SVĚTELNÁ MEDITACE

Je toho na vás moc?
Padáte pod tíhou starostí, nebo bolestí?
Nevíte, kde nabrat sílu na to podívat se  na věci z nadhledu a nechat své stíny padnout?

Pak vítejte u této posilující Světelné meditace, která vás naplní světlem, nadějí a energií. <3

Máte-li zájem o tuto meditaci, odešlete svou objednávku a meditace za okamžik míří k vám.

Ať se vám  meditace líbí a přinese vám mnoho světla do vašich dní! :) 

S Láskou Leni Lipenská

ZAŽEHNI SVĚTLO A TMA ZMIZÍ SAMA.

O ČEM JE TAHLE MEDITACE

Právě teď jako lidstvo procházíme velkou transformací, která nás vede více k sobě samotným, k naší celistvosti, upřímnosti a spokojenosti. Záměr je to krásný, ale někdy je ten tlak na nás až moc velký a změny v našem Životě nás prostě bolí.

Proto jsem pro vás připravila tuto Světelnou meditaci, která vás propojí s vaší vnitřní silou, se světelným zdrojem a životodárnou energií, ABYSTE ZVLÁDLI COKOLIV S PODPOROU ŽIVOTA A VESMÍRU. 

V meditaci se propojíte s vaší prapodstatou, světlem, Láskou, Životem a tvůrčí silou. Své problémy a bolesti uvidíte z jiného úhlu pohledu a necháte je padnout za sebe a proměnit je v příležitosti k růstu. Věřím, že z meditace odejdete plní síly, vitality a naděje do výzev, které vám Život přinese. :)

Meditace je namluvena pro ženy, pánové snad prominou, ale rozhodně si ji můžete poslechnout taky, i pánové tuhle meditaci milují. :)

Objednejte si svou Světelnou meditaci ještě dnes a nechte své stíny padnou za vás. <3 

SÍLA TÉTO MEDITACE

Meditaci jsem pro vás připravila v hlubší úrovni vědomí tak, abych pro vás vytvořila záměr hlubokého energetického léčení pro dodání energie, víry v sebe samu.


Meditace je navíc natočena za pomocí speciálních rytmů (zvuků), které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace. Rytmy jsou zvoleny tak, aby podpořily vaši relaxaci, tvorbu hormonou štěstí - serotoninu a aktivovaly přirozené uzdravující procesy vašeho bytí.

Meditace je tak vhodná i pro úplné začátečníky.

Délka této meditace je 32 minut včetně úvodního protažení, které pomůžou vašemu uvolnění. Já vím, je to delší meditace, než obvykle, ale věřte, že o to větší účinek bude mít, protože během této doby stihne váš mozek regenerovat a nabrat síly.

Energetické léčení

za pomocí speciální binaurálních rytmů, které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace.

JSOU TO MÍSTA NAŠEHO ZRANĚNÍ, KUDY DO NÁS ČASTO VSTUPUJE SVĚTLO...

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s napojením se na své vlastní nitro a svou vlastní sílu,
- s napojením se na sílu Vesmíru a Života,
- při pocitu, že na vás padá tíha vašich bolestí a problémů,
- při pocitu oddělenosti od vnějšího světa,
- s harmonizací vašeho Života a  získání nadhledu nad situací,
- s překonáním beznaděje, lítosti a s přijetím změny.


Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro vás Meditace vhodná, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, abychom společně probrali, zda je pro vás Meditace vhodná. Děkuji.

 

První pomoc

pro doplnění síly, naděje a životní energie, když potřebujete sílu pro další své kroky.

VŠECHNO, CO HLEDÁŠ, NAJDEŠ UVNITŘ SEBE.

OBJEDNEJTE SI SVOU MEDITACI

DÁREK NAVÍC!

Psst... k meditaci ode mě navíc dostanete i dárek. Koukněte níže. :)

Tahle meditace si mě zavolala sama. A její sdělení bylo prosté...

DODAT SÍLU VÁM VŠEM, KTEŘÍ TO PRÁVĚ TEĎ POTŘEBUJETE. <3

Když jsem tuto meditaci nechala skrze sebe přijít, měla jsem z ní až husí kůži. Celý den jsem byla, jako kdyby mě zapojili do zásuvky a sňali mi ze zad batoh mých starostí a bolestí a tento pocit trval i další dny.

Bylo to úžasné a já si přeji, aby tento pocit zažilo co nejvíce lidí, protože to je to, co naše planeta teď tak moc potřebuje: SPOKOJENÉ, RADOSTNÉ, KLIDNÉ LIDI, KTEŘÍ S ÚSPĚCHEM NAPLŇUJÍ SVÉ PŘEDURČENÍ. 

Proto tuto meditaci nabízím za cenu, kterou věřím, že si můžete dovolit všichni. Budu ráda, pokud i vy rozsvítíte tuto planetu svou vnitřní silou a najdete energii stát se tím, kým jste se sem přišli stát. Těším se na vaše světlo. <3 

Objednejte si svou Světelnou meditaci za 399 Kč.

HOJIVÝ KÓD PRO POSÍLENÍ VAŠEHO PRAVÉHO JÁ JAKO DÁREK

K meditaci ode mě navíc dostanete do emailu hojivý kód, který jsem pro vás vytvořila se záměrem posílení vašeho pravého, celistvého já. Tento kód bude vaším společníkem a cvičením po několik následujících dní a pomůže vám ukotvit vaši tvůrčí sílu v každodenním Životě. <3

Léčivý kód ode mě dostanete v samostatném emailu po zaslání vaší Světelné meditace.

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tato Světlená meditace nebyla tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky.

O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od V. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od Světelné meditace" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

CHCI SVĚTELNOU MEDITACI

Objednejte si svou Světelnou meditaci níže přes formulář. :)

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře ke "SVĚTELNÉ MEDITACI".

Těším se na vaše komentáře!

Leničko, děkuji... Světelná meditace je nádherná. <3 Bylo to jako ocitnout se v jiném světě, po meditaci jsem se cítila plná energie a síly a každá má buňka Těla doslova vibrovala energií a světlem. Díky za toto světelné léčení, teď věřím, že zvládnu cokoliv. <3
Lenkakterá teď potřebuje být moc statečná
Leni, děkuji za tuto meditaci. Měla jsem u ní pocit, jako bych se zapojila do zásuvky a celé mé tělo začalo vibrovat světlem. Ještě teď je mi blaze po těle, jsem plná radosti, lehkosti a cítím v sobě ten krystal světla. <3 A ta cesta Vesmírem, ta byla přímo neskutečná!! Děkuji! <3
Světlem naplněná Míša
Leni, právě jsem dokončila let do světla díky Vaší světelné meditaci a zatím se vzmůžu jen na jedno velké DĚKUJI 🙏🙏🙏. Je to nádhera, síla, všechno co jsem právě potřebovala slyšet. Děkuji za Váš hlas. 💙💙💙
Do světla ponořená Daniela
Milá Leni, píši ke Světelné meditaci... Je nádherná... těžko se to popisuje... Na začátku mi tekly slzy a potom jsem prožila nádherný klid ve světle... Po návratu zpátky na Zem má duše objala tělo... děkuji... <3
Světlem zářící Zdeňka
Lenko, meditace je nádherná! :) V celém těle jsem cítila tolik Světla. Přesně v den, kdy meditace přišla, se mi otevřela hodně náročná cesta v životě, a vše v meditaci jsem teď právě bytostně potřebovala slyšet a pocítit. Děkuji a těším se kam nás světlo života dovede. :)
Světelná bytost Klára
Dobrý den, Leni. Zkusil jsem meditaci i léčivý kód a bylo to moc fajn. Děkuji a přeji Vám krásnou cestu vaším životem.
Petrs velkou tvořivou silou

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů