MEDITACE LÁSKY

Chceš zažít nekonečné napojení na Lásku?
Chybí Ti v Životě kus Lásky či sebe-Lásky?
Potřebuješ cítit, že Láska vibruje v každém atomu vašeho Těla?

Pak je tato meditace určená přesně pro Tebe! :)

Más-li zájem o tuto meditaci, stačí vyplnit a odeslat objednávkový formulář dole na této stránce a meditace za okamžik míří k Tobě.

Ať se Ti  meditace líbí! :) 

S Láskou Leni Lipenská

0
lidí si již stáhlo svou Meditaci Lásky zdarma. Přidáte se k nim i vy? :)

NÁŠ VZTAH K SOBĚ SAMOTNÝM DEFINUJE NAŠE VZTAHY SE VŠEMI OSTATNÍMI.

O ČEM JE TAHLE MEDITACE

V meditaci Vás povedu do nitra vašeho srdce, spojíme se s vaším zdrojem Lásky a dotkneme se i takových témat, jako je sebeláska, vlastní hranice, umění říkat ne, vztahů s partnerem či dětmi a rodiči. Meditace je namluvena pro Ženy, pánové snad prominou. :)

Před prvním poslechem vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který vám zašlu na vámi uvedený e-mail. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se vám meditace líbila

Máte-li zájem o meditaci, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže a meditace pak letí obratem k vám. 

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s napojením se na své Srdce a na vlastní nitro,
- s přijetím sebe samé/ sebe samého,
- při pocitu oddělenosti od vnějšího světa,
- pro zvýšení spokojenosti  a radosti v Životě,
- s harmonizací partnerství,
- v napojení se na vaše děti, ale  i rodiče,
- s harmonizací vašeho Života.

CHCI MEDITACI LÁSKY

Objednejte si svou meditaci Lásky zdarma níže přes formulář. :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci "JÁ JSEM LÁSKA".

Těším se na vaše komentáře!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Leničko, děkuji... Meditace Lásky je nádherná... Je tak dojemná, hladivá, konejšivá, láskyplná... krásná.
JanaMilující žena <3
Před časem jsem si stáhla Vaši meditaci Láska. Od února jsem pobývala v psychiatrické léčebně v dost vážném stavu. Vaše meditace mě prakticky zachránila! Asi po dvou měsících pobytu se můj stav začal velmi pomalu zlepšovat a v té době jsem se začala intenzivně věnovat meditaci. Najednou na mě vykoukla Vaše meditace, kterou jsem měla staženou v mobilu a do té doby jsem ji neslyšela. Po několika meditacích Lásky jsem najednou cítila příval úžasné energie, začala jsem doslova vstávat jak Fénix z popela. Prostě mě zachránila! Samozřejmě za přispění psychoterapií, medikace a dalších věcí, ale Vy a Vaše Láska jste byly ten hlavní prvek. Dnes už chodím zase do práce (byla jsem 16 měsíců v pracovní neschopnosti), raduji se ze života a z maličkostí, které mě těší. Takže ještě jednou DĚKUJI!!!
Andělská Duše
Leni, Meditace Lásky je úžasný překvápko. :-) Ráda poslouchám Váš hlas. Je skvělé, že tvoříte meditace. Už se těším na její poslech!
PetraÚžasná a nadaná žena se srdcem na pravém místě. <3
Lenko, děkuji za Vaši meditaci Lásky. Určitě si ji přehraji ještě několikrát, protože se mi nejen moc líbí, ale především ve mě vyvolává krásné pocity. Děkuji za ni!
JaroslavaŽena s velkým srdcem <3
Chci Vám moc poděkovat za meditaci lásky. Právě dnes jsem si ji poslechla a bylo to úžasné. Já jsem málem zapomněla, že neexistuje nic než láska! :-) Láska bez podmínek,čistá se kterou jsem sem přišla. Vážně díky!
LucieŽena s velkým srdcem
Vaše meditace mě posunula dále na mé Cestě. Díky ní jsem si uvědomila, že mám jako Žena také právo na své sny. Že si je zasloužím jako všichni. Přiznám se, že mě meditace dohnala do breku. Pustila jsem to, co mi bránilo si to vše připustit, že nejsem méněcenná, nejsem vina za nic a ani nikomu nic nedlužím. Že se nemusím bát snít, nebo mít nějaká očekávání od svého Života. Tu egoistickou zeď jsem prostě probořila, nechala jsem málem i oči na peřině, protože to bylo velice emočně nabité, avšak jsem stále dýchala jak jste říkala. :) Po meditaci jsem se probrala, a ležela ještě 2 hodiny, nechala jsem to v sobě pracovat, vytrysknout poslední kapky bolesti, a bylo to moc příjemné. Vytvořil se prostor, ze kterého vyvěrá život, emoce .... vyvěrá z ní žena. Takže .... děkuji Vám za užasnou meditaci, Váš velmi příjemný hlas, doslova hlas víly, éterické bytosti.
DominikaŽena plná velké Lásky a ženské energie
Krásny dobrý deň, Lenka. Práve som si vypočula Vašu meditáciu Lásky zdarma a je úžasná. Veľké ďakujem. Veľmi mi pomohla lebo si teraz prechádzam veľmi náročným obdobím. Tá Vaša meditácia ma upokojila. Dodala mi nádej, že všetko je v poriadku a že aj ja som v poriadku. Cítim, že tie Vaše slová z meditácie budem musieť počúvať viackrát, aby sa to dostalo a ukotvilo v mojom srdiečku. Ďakujem krásne!
IvkaRozkvétající Žena
Dobrý den, paní Lipenská. Vaše meditace je opravdu skvělá. Pouštím si jí od té doby každý večer. Hodně u toho pláču. Děkuji moc.
HankaNádherná Žena s velkým darem Lásky,
Lenko, až v posledních dnech jsem se dostala k poslouchání meditace Lásky a moc za ni děkuji. Je nádherná. Z Vašeho hlasu cítím tak hlubokou pokoru, vlídnost a Lásku, jako pohlazení andělských křídel. Děkuji za tuhle meditaci přeji, ať se vše daří. :)
Nádherná Žena a máma Klára
Meditace Lásky mě mile překvapila, moc za ni děkuji. Tak "jednoduché věci" a úplně mě to dojalo. Kéž by si toto lidi říkali častěji, nebo alespoň uvědomovali. Já se k meditaci jistě budu muset několikrát vrátit, abych na to nezapomněla. Děkuji.
Verunka
Lenko, moc děkuji za prožitek, meditace je krásná a hluboce se mne vnitřně dotkla, poplakala jsem si u ní. Váš hlas zní jako anděl.
Alenkaandělská Dušička
Dobrý den, moc děkuji za skvělou meditaci. Mám problémy s usínáním a Vaše meditace mi pomáhá každý večer. Krásně se při ní uvolním. Všechny pracovní problémy jsou najednou pryč. Ještě musím trénovat to správné dýchání. Každopádně děkuji a ráda si stáhnu ještě další.
Renáta, statečná Bohyně
Dobrý den, Leni. Meditace se mi moc líbila. Bylo to silné a krásné. Nádherně jsem to celou svou bytostí procítila a pocit zůstal i po meditaci. Jsem vám vděčná za tento pocit. Krasný zbytek dne :). Děkuji
Markétka
Milá Leni, meditace byla krásná. Máte úžasný hlas a krásně se s vámi relaxuje a vizualizuje. Bylo to velmi příjemné. prosím, pokračujte, jsou vidět Vaše rozsáhlé zkušenosti z terapií. Je to silné. Moc Vám za ni děkuji.
Dana
Leni, velké díky za meditaci Lásky a My jsme tvůrci. Tak nádherné pocity jsem ještě u žádné jiné meditace nezažila. Váš krásný jemný hlas k tomu nemalou mírou přispívá. Pouštím si obě každý den a neskutečně mě nabíjí pozitivní energií. Děkuji :*
Krásná Ivonka