DOPORUČUJI

Občas se mi dostane pod ruku něco, co si zamiluju. :)

A některé produkty jsou takovou mou denní součástí, že jsem se rozhodla je zde s vámi sdílet a doporučovat je. 

Z některých produktů nic nemám, takže v tom nehraje roli motivace finanční, ale to, že je miluji, jako třeba kapičky od mé milované Meg a "formule síly a pravdy" jak já nazývám na své oblíbené vitamínové "pilule", na které nedám dopustit. :)

A až si jednou pořídím vlastního živého jednorožce, tak vám sem dám i tuhle fotku. :-D

Přeji báječné dny.
 Leni Lipenská

DOPORUČUJI BIO BACHOVY ESENCE MEG MAŠKOVÁ

BIO BACHOVY ESENCE MEG MAŠKOVÁ

Když se podíváte na web www.megbiobachovky.cz , najdete tam veškeré informace. Já vám tady jen v kostce napíšu proč je doporučuji a čím jsou výjimečné. Připravuje je s Láskou Meg Mašková, která je jako jedna z mála opravdu certifikovaným odborníkem na metodu dr. Bacha.

Kapky jsou složené z esencí doktora Bacha, léčivé pramenité vody z Karlových Varů a konzervantů dle vámi zvoleného ( alkohol, nebo glycerol). Kapičky řeší negativní emoce, které způsobují všechny nemoce. Jsou pro miminka, děti, ženy, muže, těhotné, seniory i pro zvířata.

Kapky lze vybrat z katalogu, nebo si nechat udělat na míru, kde můžete vyřešit až 7 problému, které Vás trápí.

 

Navíc na www.megbiobachovky.cz najdete:

• jedinečná séra na obličej
• směsi do koupele, které rovněž obsahují esence dr. Bacha.
• dárkové kazety, nebo vouchery

Navíc s každým nákupem přispíváte na M.E.G Charity nadační fond, který vybavuje české nemocnice.

DOPORUČUJI FORMULI VERITAS 

POTRAVINOVÝ DOPLNĚK FORMULE VERITAS PRO VAŠE ZDRAVÉ TĚLO.

Když jsem si poprvé dala formuli Pravdy, jak téhle tabletě říkám :), měla jsem pocit, že se celé mé Tělo rozvibrovalo... Bylo to, jako by někdo mé Tělo zapojil do zásuvky a celé se rozzářilo a rozvibrovalo. 

Ten pocit byl tak silný a účinky na imunitu jsou taky vlivné, že formuli doma užíváme všichni už pár let a nedáme na ni dopustit. :)

Co to ta formule je? Sir Anton´s Formula Veritas BF je potravinový doplněk, který díky své unikátní výrobní technologii, zpracování a obsahu výrazně podporuje a posiluje odolnost organismu díky skladbě použitých vitamínů a minerálů v té nejčistší podobě. 

Výroba probíhá v České republice a spadá pod procesy a certifikace IFS FOOD, GMP a HACCP. Takže nákupem nejen podpoříte českou výrobu a český výrobek, ale dopřejete si něco hodně luxusního pro vaše zdraví. :)

Formuli Veritas koupíte v tomto eshopu, pokud budete potřebovat poradit, tak mi napište. :)

DOPORUČUJI BEWIT

BEWIT ESENCE A VOŇAVÉ POTĚŠENÍ I ZDRAVÍ. :)

Bewit je ryze česká společnost, která s Láskou vyrábí a dodává esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®) a další 100% přírodní produkty. Já osobně vůně miluju, doma neustále vykuřuju, nebo voním olejíčky, míchám a tvořím si i své vlastní krémy i tinktury, takže konkrétně vůně jsou taková moje úchylka... ale pssstt.. nikomu to neříkejte. :-D

Esence lze vybrat z katalogu v eshopu a rozhodně je z čeho vybírat. :) Každý měsíc navíc mívají akce, tak na ten eshop hlavně nelezte jako já, protože se jinak s plnou objednávkou potážete. :-D Jednou z mých nejoblíbenějších vůní kromě růže je tento EO Miracle - je to opravdový Zázrak!

Navíc na www.bewit.cz najdete kromě EO: holistickou kosmetiku, unikátní Prawtein a zázrak jménem C60, superpotraviny, semínka, za studena lisované oleje, esenciální vody a další výrobky pro podporu zdravého životního stylu.

Navíc s každým nákupem opět podpoříte českou výrobu a české výrobce a taky české suroviny, protože řada bylin je vypěstována či sesbírána zde, takže přímo Zemsky ladí s vaší energií. :)

MÁTE DOTAZY? :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.