DOPORUČUJI

Občas se mi dostane pod ruku něco, co si zamiluju. :)

A některé produkty jsou takovou mou denní součástí, že jsem se rozhodla je zde s vámi sdílet a doporučovat je. 

Tyhle produkty miluji, jako třeba kapičky od mé milované Meg a "formule síly a pravdy" jak já nazývám na své oblíbené vitamínové "pilule", na které nedám dopustit. :)

A až si jednou pořídím vlastního živého jednorožce, tak vám sem dám i tuhle fotku. :-D

Přeji báječné dny.
 Leni Lipenská

DOPORUČUJI BIO BACHOVY ESENCE MEG MAŠKOVÁ

BIO BACHOVY ESENCE MEG MAŠKOVÁ

Když se podíváte na web www.megbiobachovky.cz či na můj nový Instagramový profil MyjsmeTvurci_biobachovky, najdete tam veškeré informace. Já vám tady jen v kostce napíšu proč je doporučuji a čím jsou výjimečné. Připravuje je s Láskou Meg Mašková, která je jako jedna z mála opravdu certifikovaným odborníkem na metodu dr. Bacha.

Kapky jsou složené z esencí doktora Bacha, léčivé pramenité vody z Karlových Varů a konzervantů dle vámi zvoleného ( alkohol, nebo glycerol). Kapičky řeší negativní emoce, které způsobují všechny nemoce. Jsou pro miminka, děti, ženy, muže, těhotné, seniory i pro zvířata.

Kapky lze vybrat z katalogu, nebo si nechat udělat na míru, kde můžete vyřešit až 7 problému, které vás trápí.

 

Navíc na www.megbiobachovky.cz najdete:

• jedinečná séra na obličej
• směsi do koupele, které rovněž obsahují esence dr. Bacha.
• dárkové kazety, nebo vouchery

Navíc s každým nákupem přispíváte na M.E.G Charity nadační fond, který vybavuje české nemocnice.

Pokud si chcete kapičky objednat, použijte tento odkaz na slevu na dopravu a k tomu dárky v hodnotě 350 Kč, navíc z každého vašeho nákupu půjde 50 Kč i na Megcharity, případně ve druhém kroku objednávky zadejte tento kód 211110211253100 a je to. A když budete chtít, napište mi o kapky na míru v souladu s vaším Human design nastavením, buď vašeho energetického typu či vašimi klíčovými tématy. :)

DOPORUČUJI BEWIT

Do mé skupiny se můžete registrovat přes formulář na této stránce. :)

BEWIT ESENCE A VOŇAVÉ POTĚŠENÍ I ZDRAVÍ. :)

Bewit je ryze česká společnost, která s Láskou vyrábí a dodává esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®) a další 100% přírodní produkty. Já osobně vůně miluju, doma neustále vykuřuju, nebo voním olejíčky, míchám a tvořím si i své vlastní krémy i tinktury, takže konkrétně vůně jsou taková moje úchylka... ale pssstt.. nikomu to neříkejte. :-D

Esence lze vybrat z katalogu v eshopu a rozhodně je z čeho vybírat. :) Každý měsíc navíc mívají akce, tak na ten eshop hlavně nelezte jako já, protože se jinak s plnou objednávkou potážete. :-D Jednou z mých nejoblíbenějších vůní kromě růže je tento EO Miracle - je to opravdový Zázrak!

Navíc na www.bewit.cz najdete kromě EO: holistickou kosmetiku, unikátní Prawtein a zázrak jménem C60, superpotraviny, semínka, za studena lisované oleje, esenciální vody a další výrobky pro podporu zdravého životního stylu.

Navíc s každým nákupem opět podpoříte českou výrobu a české výrobce a taky české suroviny, protože řada bylin je vypěstována či sesbírána zde, takže přímo Zemsky ladí s vaší energií. :)

Navíc se díky Bewit můžete registrovat ke mě do skupiny hojnosti, kde zažijete hojnost v souladu se svým nastavením, více vám o tom řeknu zde. :) 

O MÉ PODPŮRNÉ BUSINESS SKUPINĚ

Záměrem této skupiny a mé podpory je pomoci Vám lépe dosáhnout hojnosti díky této platformě Bewit, kterou nazývám podnikáním nového věku. Proč? Protože je založena na lidech, na respektu, rovnosti a férovosti a na Lásce něčemu vyššímu. <3

A tak Vám budu ráda Vaší podporou i v této oblasti, protože je to skvělá příležitost, jak si natrénovat svou jedinečnost Vašeho nastavení Human design.  

Navíc tato aktivita spojuje mnoho věcí, které mám ráda: práci s nastavením Human design, práci s Vámi – milými Tvůrci, ekologický přístup, zdraví a péči o sebe i o tuhle naši krásnou Zemi, a to vše s odměnou hojnosti do našich Životů. :)

JAK VÁS BUDU PODPOPOVAT PŘI VAŠICH NÁKUPECH ČI PRODEJÍCH:

Ø  What´s app komunita

Ø  Uzavřená Facebook komunita - My jsme Tvůrci: Business akademie

Ø  Instagram inspirace - My jsme Tvůrci Business

Ø  Měsíční Zoom meetingy s tipy a triky podle Vašeho nastavení Human design

DOPORUČUJI FORMULI VERITAS 

POTRAVINOVÝ DOPLNĚK FORMULE VERITAS PRO VAŠE ZDRAVÉ TĚLO.

Když jsem si poprvé dala formuli Pravdy, jak téhle tabletě říkám :), měla jsem pocit, že se celé mé Tělo rozvibrovalo... Bylo to, jako by někdo mé Tělo zapojil do zásuvky a celé se rozzářilo a rozvibrovalo. 

Ten pocit byl tak silný a účinky na imunitu jsou taky vlivné, že formuli doma užíváme všichni už pár let a nedáme na ni dopustit. :)

Co to ta formule je? Sir Anton´s Formula Veritas BF je potravinový doplněk, který díky své unikátní výrobní technologii, zpracování a obsahu výrazně podporuje a posiluje odolnost organismu díky skladbě použitých vitamínů a minerálů v té nejčistší podobě. 

Výroba probíhá v České republice a spadá pod procesy a certifikace IFS FOOD, GMP a HACCP. Takže nákupem nejen podpoříte českou výrobu a český výrobek, ale dopřejete si něco hodně luxusního pro vaše zdraví. :)

Formuli Veritas koupíte v tomto eshopu, pokud budete potřebovat poradit, tak mi napište. :)

Chcete si o Formuli Veritas nejprve něco přečíst a nastudovat? Pak si stáhněte tento e-book s popisem účinků a složení. Ikonu ke stažení máte vlevo. :)

DOPORUČUJI HEALY

POTRAVINOVÝ DOPLNĚK FORMULE VERITAS PRO VAŠE ZDRAVÉ TĚLO.

Když jsem si poprvé dala formuli Pravdy, jak téhle tabletě říkám :), měla jsem pocit, že se celé mé Tělo rozvibrovalo... Bylo to, jako by někdo mé Tělo zapojil do zásuvky a celé se rozzářilo a rozvibrovalo. 

My Healy sekce login zde.

Healy shop web zde.

Healy Professional Edition prozkoumáte zde.

 

MÁTE DOTAZY? :)

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.