OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ

Nadělte svým blízkým zážitek: pozvěte je na výklad jejich mapy dle Human designu, obdarujte je online kurzem či osobním a Skype sezením.

PŘEHLED VOUCHERŮ

 

Vouchery dostanete v elektronické podobě, můžete si je tak vytisknout a obdarovat jimi své blízké a své přátele. Vybírat můžete z voucherů na výklad Human designu, na absolvování některého z mých online kurzů, na osobní či online sezení (jednotlivé sezení či balíčky sezení). 

Na každém voucheru pro vás vypíšu jméno obdarovaného, případně můžu do voucheru doplnit nějaký váš krátký vzkaz nebo vaše jméno.  Platnost voucheru je půl roku. 

 

Vouchery si můžete vybrat i v jiných barevných provedeních a s různými texty, viz některé vzory níže.

Na přání vám můžu na voucher napsat téměř cokoliv. :)

 

OBJEDNEJTE SI SVŮJ VOUCHER ZDE

Voucher pro vaše blízké a přátele si objednáte přes tento formulář: stačí napsat své jméno a telefon, na kterém Vás zastihnu, abychom si domluvili, co budete chtít na voucheru uvést.

Uveďte prosím i Vvši emailovou adresu pro komunikaci s Vámi. A do zprávy prosím napište, o jaký voucher máte zájem. Děkuji.

Pro objednání služeb platí obecné podmínky platné pro jednotlivé služby.

Platnost vyčerpání voucheru je omezena 6 měsíci ode dne vydání voucheru.

Fakturu za služby dostanete Vy na svou emailovou adresu.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.