SKYPE SEZENÍ


Díky moderním technologiím se můžeme vidět i tehdy, pokud to máte ke mě daleko.
Skype sezení probíhají vždy formou videohovoru a jsou doplněny o řadu domácích úkolů.


Těším se na viděnou.
S Láskou Lenka Lipenská

JAK SEZENÍ PROBÍHÁ

Reference Žen, které provázím, najdete na této stránce.

Před první konzultací Vám doporučuji přečíst si více o LIMBICKÉM SYSTÉMU a o TAJEMNÉ STRÁNCE TERAPIE.

Skype konzultace probíhají vždy formou video hovoru. Délka konzultace je ideálně 1,5 hodiny, obzvlášť jedná-li se o první sezení. U pravidelných sezení pak postačují i sezení v délce 45 minut. Doporučuji Vám objednat se i na výklad Human designu, který Vám pomůže lépe pracovat se svým vnitřním nastavením.

Na našich setkáních se nevěnuji jen řešení zadaného problému, ale především léčení původní příčiny s pomocí mého daru vidění příčin a následků a také s pomocí různých technik, které používám. Některá cvičení si uděláme společně, některé dostanete za domácí úkol, protože jak s oblibou říkám, cvičení dělá Mistra. :) Koučovací techniky mě naučily orientovat se na výsledek, protože reálné výsledky jsou tím, o co nám na našich setkáních půjde.

Konkrétní čas a způsob konzultace se domlouváme individuálně podle společných časových možností. Konzultace probíhají zpravidla ve všední dny pondělí až pátek v časech od 9:30 do 15:00 hodin. Na jiných dnech a časech je možné se domluvit dle aktuálních dispozic. Pokud je Vaše potřeba konzultace urgentní, prosím kontaktujte mě ideálně telefonicky, abychom se mohli domluvit co nejdříve. 

Platba za konzultaci probíhá platbou na účet před naším setkáním. Rovněž máte možnost zakoupit si zvýhodněné balíčky, více informací naleznete v Ceníku.

Máte-li zájem o setkání, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže s objednávkou Vaší konzultace včetně kontaktu na sebe, abych se s Vámi mohla spojit. 

Těším se na Vás a přeji krásné dny!

- zvýšení spokojenosti v Životě,
- zvýšení spokojenosti ve vztazích,
- v otázkách partnerství,
- v otázkách přirozeného rodičovství,
- a také spokojenosti v rodičovství,
- s harmonizací Ducha, Mysli, Těla,
- objevení Vašeho poslání
- změna či najití nové práce,
- restartem Vašeho Života,
- a také s vážnějšími tématy týrání, zneužívání, nechutí k Životu.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI

"TĚŽKÉ VĚCI NÁS MOHOU POTKAT KDYKOLIV.
ZÁZRAK ALE SPOČÍVÁ V TOM,
ŽE SVĚTLO NAKONEC VŽDY PŘEVLÁDNE NAD TMOU.
PROTOŽE MŮŽEME DO TMY POSTAVIT SVÍČKU,
ALE NEMŮŽEME DO SVĚTLA NACPAT TMU."

Objednejte si svou Skype konzultaci zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.