VÝKLAD MAPY VAŠEHO HUMAN DESIGNU

Témata, s nimiž Vám může výklad pomoci:

- poznáním, KDO DOOPRAVDY JSTE,
- s objevením míst, kde se rozhodujete proti své přirozenosti,
- naučí Vás používat Váš vnitřní hlas,
- naučíte se, jak se správně rozhodovat,
- poznáte oblasti, kde sídlí Vaše strachy a bolesti,
- zvýšíte svou spokojenost v Životě, vztazích, práci,
- objevíte a porozumíte svému poslání,
- s harmonizací Ducha, Mysli, Těla,
- propojíte svou vědomou i nevědomou část v harmonický celek.

Těším se na Vás.
S Láskou Lenka Lipenská

VÝKLAD MAPY VAŠEHO DESIGNU

Pro výklad Vaší mapy od Vás budu potřebovat přesný datum, místo a čas narození. Bez těchto údajů není možné výklad připravit. Záznam Vašeho výkladu obdržíte v písemné podobě a budete-li chtít, pak i ve formě mp3.

Na výkladu Vaší mapy se domluvíme v termínu, který Vám bude vyhovovat.  Výklad probíhá buď osobně ve všední dny pondělí až pátek v časech od 9:00 do 15:00 hodin, nebo formou Skype hovoru dle domluvy. Nevíte-li, kde zjistit údaje Vašeho narození, prosím kontaktujte mě ideálně telefonicky, ráda Vám poradím. 

Chcete zjistit Vaše nastavení? Kontaktujte mě a domluvte si svůj výklad. 

Těším se, až Vám budu moci vyložit Vaši osobní mapu! :)

Lenka Lipenská

„PŘEDSTAVTE SI, JAKÉ TO BUDE, AŽ POZNÁTE SAMI SEBE,
POROZUMÍTE SVÝM VNITŘNÍM POHNUTKÁM
A NAUČÍTE SE ROZHODOVAT TAK,
ABYSTE ŽILI V RADOSTI, LÁSCE
A V PŘIROZENÉM FLOW ŽIVOTA.“

JAK PROBÍHÁ VÝKLAD?

Výklad human designu spočívá ve výpočtu Vaší osobní mapy human designu, která zobrazuje lidské Tělo s jeho 9 centry (viz čakrový systém: lidstvo se již dávno nerodí se 7 centry, ale s 9). tato centra jsou aktivované skrze brány (čísla uvnitř center), kterých je celkem 64 (analogie se systémem I-ťing) a propojeny skrze 36 kanálů. V základním výkladu se o sobě dozvíte, jaký energetický typ jste (Manifestor, Projektor, Generátor, Reflektor), která centra máte definovaná / vybarvená a která otevřená / nedefinovaná (Hlava, Adžna, Krk, G centrum, Ego, Sakrál, Kořen, Slezina, Solar Plexus). Zároveň se dozvíte, které centrum je Vaší vnitřní autoritou: tj. Vaším vnitřním hlasem a jak toto centrum funguje a jakou energii Vám přináší pro rozhodování do Života. Zároveň se dozvíte něco o svém profilu, který určuje to, jak se projevuje Vaše vědomá a nevědomá část osobnosti.

V rozšířeném výkladu se pak zaobíráme Vašim inkarnačním křížem, který spolu s profilem vypovídá o Vašem poslání a úloze zde na Zemi. Součástí rozšířeného výkladu je pak práce a povídání o jednotlivých aktivovaných kanálech, které definují Vaše fixní energie.

"ŽIVOT JE VE SKUTEČNOSTI JEDNODUCHÝ.
TO JEN MY SI HO NĚKDY ZBYTEČNĚ DĚLÁME SLOŽITÝM."
Konfucius

KOLIK VÝKLAD STOJÍ?

Bližší informace k cenám, platbám a zvýhodněným cenovým balíčkům naleznete zde

Kolik času jste v Životě věnovali vlastnímu sebepoznání a pochopení Vašeho vlastního nastavení? Věřím, že to bylo již mnoho Vašeho vzácného času.

S Human designem si můžete tuto Cestu zkrátit a můžete najít Cestu sami k sobě. S pomocí výkladu můžete objevit svou vnitřní navigaci, která Vás povede k Lásce a štěstí.

A tohle podle mě stojí za víc, než je cena tohoto sezení. :)

Objednat si můžete výklad základní v délce 1,5 hodiny, nebo výklad rozšířený v délce 2 hodin. Detail k těmto výkladům najdete níže.

Zároveň je možné objednat si koučovací hodinu nad Vaším designem, kde společně ladíme naciťování na Vaše jedinečné nastavení.

CENÍK HUMAN DESIGNU

Výklad Human Designu 90 minut
1590 Kč
Výklad energetického typu jedince, jeho strategie, nepravého Já, vnitřní autority (intuice), vědomých a nevědomých tendencí pro rozhodování v každodenním Životě.
Koučování Human designu 60 minut
990 Kč
Koučování s ohledem na Vaše dary a talenty s aplikací Vašeho nastavení při rozhodování v každodenním Životě. Pouze po předchozím výkladu.

Nemůžete se uvolnit během týdne? Pak Vám nabízím možnost sejít se po domluvě i o víkendu, případně u Skype konzultací i večer. Večerní a víkendové termíny jsou účtovány s příplatkem 20 % k uvedeným cenám.

Objednejte si svůj výklad zde:

Prosím napište mi do poznámky, o jaký výklad máte zájem a také Vaše datum, místo a přesný čas narození. Děkuji.

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon, datum-místo-čas narození, případně bydliště) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.