MEDITACE TVŮRCŮ

Máte někdy pocit, že věci nejdou tak, jak byste si přáli?
Nebo máte pocit, že jste oběť vnějších okolností a rádi byste to změnili?
Pak je tato meditace určená přesně pro Vás! :)


V meditaci Vás během 28 minut provedu Cestou do hlubin Vaší Mysli a Duše, abyste si vzpomněli, kdo jste a jakou moc máte. Na závěr meditace Vás naučím i jednu techniku, která Vám umožní si toto poznání kdykoliv a kdekoliv vybavit v každodenním Životě.

Před prvním poslechem Vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který Vám zašlu na Vámi uvedený e-mail. Na této stránce si můžete přečíst, jak se Meditace Tvůrců líbí ostatním. :)

Máte-li zájem o meditaci, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže s objednávkou Vaší meditace, kterou Vám následně pošlu na Vámi uvedený e-mail. 

Krásné dny!

Lenka Lipenská

0
lidí si již stáhlo svou Meditaci Tvůrců zdarma. Přidáte se k nim i Vy? :)

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s pocitem Oběti - beznaděje z vnějších okolností,
- s hledáním smyslu Vašeho Života,
- při pocitu, kdy nevíte, co si počít,
- pro zvýšení spokojenosti ve Vašem Životě,
- v otázkách partnerství a vztahů,
- ve vztahu k Vašim dětem,
- s harmonizací Ducha, Mysli, Těla,
- s restartem Vašeho Života.

"POKUD JE PRO TEBE NĚCO DŮLEŽITÉ, VŽDY K TOMU NAJDEŠ CESTU.
NÁSLEDUJ HLAS SVÉHO SRDCE. ONO VÍ, KTEROU CESTOU SE VYDAT."

Objednejte si svou meditaci TVŮRCŮ zde:

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním této inspirace a dalších newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci Tvůrců.

Těším se na Vaše komentáře!

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělou meditaci. Moc mi pomohlo se do sebe ponořit a uvědomit si, co bylo potřeba. Díky Vám jsem se uvolnila a uvědomila jsem si, že JEN JÁ JSEM TVŮRCE a že vše dělám nejlépe tak, abych si dokázala splnit své sny. Tímto Vám chci ještě jednou poděkovat za to, co děláte. Je to super! Děkuji, děkuji, děkuji a mějte se krásně, ráda si zase něco poslechnu. :)
Barunka, úžasná Žena, manželka, maminka.
Za mě super meditace. Poprvé jsem cítila něco, co neumím popsat. :) Díky, Leni. :)
MichaelaÚžasná Žena, manželka, maminka, tvůrkyně a malířka http://www.fler.cz/shop/myschmysch.
Moc Děkuji, Leni i za zaslání Meditace od Vás, jste v tom VÝBORNÁ, a protože máte moc krásný a hlavně hlavně uklidňující hlas, pokračujte v nahrávání meditačních technik, domnívám se, že byste tím mnoha a mnoha lidem pomohla, protože takto krásně vyladěný hlas, plný klidu, pochopení inspirace a prodchnutý životními zkušenostmi, které zpoza zaznívají, má málokdo, snad jen někteří v rádiu, ale ti se většinou nahrávkám tohoto charakteru nevěnují! :)) MĚJTE SE MOC KRÁSNĚ, ZDRAVÍM VÁS A MYSLÍM NA VÁS!:-)
Saša, bojovnice a astroložka.http://www.cantaur-cz.webnode.cz
Lenko, meditace je nádherná. :) Žasnu nad její silou. Naplnění přišlo hned druhý den :o) Budu si ji dopřávat každý den před spaním. Moc ráda si objednám i placený balíček Aktivace Tvůrců. Díky za krásného průvodce. :)
KlárkaVíla čarující s vůněmi.
Dobrý den. Meditace byla famózní! Moc se mi líbila! Děkuji a těším se na další! :)
RadkaOdhodlaná Žena na Cestě ke svým snům.
Milá Lenko, před nějakým časem jsem si stáhla Vaši Meditaci tvůrců a nedá mi to, abych Vám ji nepochválila. Je to opravdu krásný a hluboký sestup do nitra. Líbí se mi, že v meditaci nejde jenom o imaginace, ale že v ní sdělujete i přímé myšlenky a poučení. Například jsem si osvojila otázku: "Jsem oběť, nebo tvůrce?". V mém životě bych ji mohla praktikovat neustále, takže Vaši meditaci teď poslouchám hodně často. Meditace se opravdu hezky poslouchá, protože máte překrásný něžný hlas. Chci Vám poděkovat za to, co děláte, protože v těchto věcech spatřuji velký smysl. Je potřeba, aby člověk začínal sám u sebe, aby nahlížel na život ze své perspektivy a neodvolával se na druhé. Je to Cesta.... Moc mi pomáhá mít podporu a inspiraci od lidí jako jste Vy. Děkuji. Moc se těším, až vytvoříte zase nějakou meditaci.
PetraŽena s velkým srdcem a velkou Láskou.
Krásný den,Lenko. Děkuji za Vaši Meditaci. Meditace Tvůrců mi pomohla zůstat v napojení na svoji přirozenost, mé přání se ještě pořád vyvíjí, pořád na něm pracuji, ale věci se již hýbou kupředu.
SlávkaOdhodlaná Žena na Cestě splněných snů.
Dobrý den. Meditace mě velice překvapila. Nejdříve začaly vyplouvat takové věci, na které nerada myslím a jsou mi nepříjemné. Myslela jsem, že už jsem to dávno zapomněla. Dále mě překvapilo, jak málo jsem viděla svoje koníčky a takové ty hmotné věci. Ale finální pocit STÁL ZA TO. Cítila jsem vnitřní klid a spokojenost mezi svými blízkými. A to je přesně ONO! Chci si ten pocit pamatovat a realizovat. Ale to není vůbec jednoduché. Chce to práci, práci.......Určitě si ji dám znova, tělo bylo krásně uvolněné, jak z modelíny. Děkuji a přeji krásný a úspěšný rok 2018.
Jitka OuřadováMoudrá Žena
Vaše meditace na probuzení tvůrce je prostě úžasná. Položila jsem se do toho tak, že došlo i na slzy. Slzy štěstí, radosti, úlevy, že si svůj sen dovolím, představím si ho do všech detailů a že je mi v tom tak dobře :-) K tomu Váš uklidňující léčivý hlas, prostě síla! Moc děkuji a těším se na další nahrávky.
Martina <3
  1. Michael Ed napsal:

    Těším se.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů