SEMINÁŘ
POZNEJ SVÉ POSLÁNÍ

Kdy jindy, než TADY A TEĎ v čase hluboké lidské transformace objevit to, pro co jsme se narodili a k čemu nás volá naše Duše... každý po tom někde uvnitř hluboko sebe toužíme a cítíme to volání, jehož hlas se dá utišit tím, když své poslání naplníme... 

Teď je ten pravý čas PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ, SVÉ DARY A TALENTY A SVOU VNITŘNÍ SÍLU A UŽÍT SI ŽIVOT, JAKO JEŠTĚ NIKDY.

MĚLI BYSTE NA SEMINÁŘ PŘIJÍT, KDYŽ...
⭐ toužíte objevit své DARY V ŽIVOTĚ.
⭐ si chcete dovolit ŽÍT NAPLNĚNÝ ŽIVOT.
⭐ chcete DĚLAT TO, PRO CO JSTE SE NARODILI.
⭐ chcete vědět, jak používat svou životní a tvořivou sílu.

KDO VÁS BUDE PROVÁZET:

Seminář povedu ho opět se svým kolegou a kamarádem Romanem Miklušem a za asistence skvělého týmu, který se o Vás bude v průběhu celého semináře starat tak, abyste se cítili jako v bavlnce.  ❤️

Pokud Vás seminář volá, zarezervujte si své místo již nyní. Těšíme se na Vás. :)

S Láskou Leni, Roman a tým my jsme Tvůrci ❤

Leni Lipenská

„JAKMILE SE VYDÁŠ NA SVOU CESTU,

CESTA SE OBJEVÍ."

RUMI

O ČEM SEMINÁŘ BUDE?

Tento seminář vznikl sám od sebe... poskládal ho Vesmír sám v reakci na "Kubasovku I.", seminář Kvantového skoku, který byl naprosto vyjímečný... 

Vím, že každý z vás touží najít a objevit své poslání... že každý z vás cítí tu spalující touhu někde uvnitř sebe, která vás volá k něčemu, co se dost často těžko popisuje slovy... o čem ale vaše Duše ví. <3 

Poslání se nehledá, POSLÁNÍ SE DĚLÁ.

To je krédo, kterého se držím. Proto vás na semináři naučíme používat vaší životní a tvořivou sílu v souladu s vaším nastavením. Ukážeme vám, jak se rozhodovat v souladu s plánem vaší Duše a budeme propouštět i zranění na úrovni osobnosti, rodu i kolektivního nevědomí.

Budeme hodně diskutovat, budete mít prostor se ptát a trénovat si své nastavení a témata tak, abyste si ze semináře odnesli co nejvíce. Budete si sami  - s námi skládat střípky svých darů a objevovat své Cesty sami k sobě... 
 

CO VÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?

CO NÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?

⭐ Čeká nás hluboký ponor do sebe samých v souladu s vaším nastavením dle Human design.
⭐ Vyzkoušíte si svou čistou energii a rozhodování v praxi v souladu s voláním vašich Duší a srdcí. 
⭐ Budeme v procházet vaše životní dary a talenty, jejichž definici  si s sebou odnesete i pro další práci
⭐ Čekají nás opět i krystalové lázně a léčení vnitřních bloků a sabotérů, kteří vám mohli bránit v naplnění vašeho poslání.
⭐ A několik překvapení, které Vám vykouzlí úsměv na tváři, abyste si tu svou Cestu i seminář užili. :)

 Cílem toho semináře je UVĚDOMĚNÍ SI VAŠICH DARŮ A TALENTŮ A PRÁCE S NIMI. Sladění se sami se sebou, se svým nastavením dle Human design a odhalení tématu, které nesete.

A samozřejmě BUDEME ČISTIT, ENERGETICKY LÉČIT A KVANTOVAT.

„POSLÁNÍ SE NEHLEDÁ...

POSLÁNÍ SE DĚLÁ."

BONUSY K SEMINÁŘI

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

1. bonusem k tomuto semináři je povídání o některých vašich dispozicích podle Human Designukteré se týkají propojení na vaši životní a tvůrčí sílu. Výhodou je znát své nastavení, pokud ho neznáte, napište mi do objednávky své datum, místo a přesný čas narození a já  vám připravím mapu vašeho nastavení.

2. bonusem k tomuto semináři je zvyšování vibrace pomocí kvantování semináře, díky čemuž se nám podaří změny lépe vnést do každodenního Života.

3. bonus: předpověď a povídání o následujících letech a jejich výzvách.

4. bonus: nechte se překvapit, co to bude. :) 

„NAJDI SVÉ NEJSLABŠÍ MÍSTO A NAJDEŠ SVOU NEJVĚTŠÍ SÍLU.
UVNITŘ SEBE NAJDEŠ VŠECHNO, CO HLEDÁŠ."
Lenka Lipenská

DETAILY AKCE

KDY:      pátek 10. 6. až neděle 12. 6. 2022
ČAS:       od 18 hod v pátek do 12 hodin v neděli
KDE:   Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
CENA: 
kurzovné za zhruba 11 hodin intenzivní práce 3.990 Kč

UBYTOVÁNÍ: 1.850 Kč os./pobyt (pátek až neděle, dvě noci, včetně úklidu a povlečení, ohně, ubytování ve 3-7 lůžkových pokojích, případně v sálech či vlastních stanech pro dobrodruhy. V případě většího zájmu se cena může snížit.

STRAVA: 390 Kč os./den výborná vegetariánská na místě (snídaně, oběd, večeře) + čaj nebo voda s citrónem po celý den 

DOPRAVA:  vlastní

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Místo pro účastníka je rezervováno po složení částky za ubytování a stravu, tato záloha je v případě zrušení rezervace nevratná, tj. propadá. Platbu za seminář je možné rozdělit do dvou splátek.

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

Chci objevit své poslání, jdu na seminář:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

Níže můžete vkládat své dotazy k semináři "POZNEJ SVÉ POSLÁNÍ".

Těšíme se na vás!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů