LVÍ SÍLA <3

LVÍ SÍLA  ❤

Až příliš mnoho mých zkušeností začíná příběhem, kterému mám občas problém věřit i já sama. Jakoby mou životní Cestu skládal někdo s dostatečně velkým smyslem pro humor, zápletky, ironii a detaily.

Tyto dny jsou něčím velmi specifické a silné. Jsou specifické a silné tím že jsme v energetickém středu celého roku, na pomezí času, kdy jsme zaseli a jsme připraveni sklízet výsledky svých rozhodnutí v čase svátku Lughnasadh Lammas. 

Je to taky čas, kdy energeticky sestupujeme do  hlubin své Duše, abychom se skrze své vztahy a strachy učili o nejhlubších touhách, potřebách, snech a voláních svých Duší, stejně jako o svých bolestech a stínech.

Je to taky čas tzv. Lví brány – portálu, který nám umožňuje se spojit se svou největší silou Tvůrce uvnitř každého z nás díky tomu, že odložíme staré, přežité a bolavé a znovu se zrodíme…

A ještě něčím je tento čas pro mě specifický a silný … je silný a specifický tím, že jsem Lvice a mám narozeniny (já už je měla 30.7., ale nemohla jsem psát, tak píšu až teď). A zrovna letos to jsou 40. narozeniny.

Když chceš Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech…

Znáte tu hlášku, když chceš Boha rozesmát, řekni mu o svých plánech? Tak jo, já vám řeknu, jaké jsem měla plány… měla jsem plány, že své narozeniny oslavím v Krkonoších. Že bude úžasná párty s úžasnými lidmi a úžasným seminářem. A těšila jsem se, že si konečně udělám takovou tu oslavu, jakože dort, tanec, bubnování, tvoření a překvapení s těmi, které mám ráda. A že si to užiju, protože jakože 40. narozeniny jsou přece velká věc, ty nejsou každý den, že. :-D

Že to asi nebudou jen tak nějaké narozeniny mi mělo dojít už týden dva dopředu, když se začaly dít zvláštní věci a znamení. Kdo chodíte na mé webináře, tak víte, že jsem si před pár měsíci dělala legraci z mého solárního tranzitu. To je v podstatě taková aktivace energií, která působí od našich narozenin do dalších narozenin a přináší témata k učení a prožití pod vedením vesmírného scénáře. No a mé letošní téma je naučit se nechat věci plynout s tím, že když budu dělat rozhodnutí v souladu se svou Duší, se svou energií, tak to se mnou za odměnu švihne.

Někdy věci nejsou tak, jak chceme, ale jak je potřebujeme…

No a hádejte, co se mi na mé narozeniny stalo? Asi jsem dělala všechno, jak nejlépe jsem uměla, protože mě Vesmír odměnil velmi intenzivním pobytem v nemocnici. Takže místo parádních Krkonoš s parádní oslavou a parádními lidmi a parádním prožitkem, jsem si dala nezapomenutelné okamžiky v nemocnici a nejen v ní. Nesmírná vděčnost a pokora mému malému synovi, který se o mě staral, než mi přijela pomoct máma (děkuju, mami!!!), velká vděčnost mému nejlepšímu kamarádovi a mému Duševnímu průvodci, kteří mě podpořili ve chvílích temnoty a všem mým blízkým Duším, které mi nabídly svou pomoc a díky i vám, co jste měli pochopení pro mé odmlčení.

Na tyhle narozeniny rozhodně nezapomenu. Ale  úplně jinak, než jsem si původně myslela. Vesmír mě poslal do horoucích pekel, nakopnul mé Tělo i Duši a věřím, že někde uvnitř doufal, že tohle bude jedna z těch dalších bitev, když pustím všechno a ještě víc, abych mohla povstat silnější a celistvější, než před tím. Ráda bych řekla, že to nebolelo a nebolí. Ale nebudu vám lhát, protože to tak nebylo. Jestli mě ale Vesmír něco naučil, tak to, že jsme daleko větší Tvůrci své reality a svého Života, než se nám může zdát.

Vždycky je všechno tak, jak má být…

Možná někdy nerozumíme tomu, proč se věci dějí tak, jak se dějí… ale pokud se naučíte číst znamení, pokud nasloucháte své Duši a víte, jak dělat ta správná rozhodnutí, nemůžete svůj cíl, své poslání, svou životní Cestu minout.

Když začneme všichni naslouchat sami sobě… když si dovolíme otevřít svá srdce a propustit dávné bolesti, zranění, největší strachy, křivdy, pocity viny, beznaděje a (sebe)lítosti a hlavně KDYŽ SE S DŮVĚROU ODEVZDÁME MOUDROSTI ŽIVOTA BEZ NÁLEPKOVÁNÍ VĚCÍ NA DOBRÉ A ZLÉ, BUDEME MOCI NAJÍT MÍR A KLID VE SVÉM SRDCI, I KDYŽ KOLEM NÁS BUDE ZUŘIT TA NEJVĚTŠÍ BOUŘE A BUDE NÁS RVÁT NA KUSY. <3

Dovolme si VĚŘIT, ŽE JE ŽIVOT DOBRÝ A ŽE VŠE V NĚM SE DĚJE PRO NAŠE DOBRO.

PROTOŽE MY JSME TVŮRCI.

S Láskou Lenka, která možná nedostala to, co chtěla, ale která rozhodně dostala to, co nejvíc potřebovala <3

PS: letos nemám žádnou svou narozeninovou fotku… teda kromě té nemocniční. Na památku toho, aby mi připomínala, že Vesmír je natolik moudrý, že nám vždy přinese to, co potřebujeme nejvíce. Bez ohledu na to, jestli se nám to líbí, nebo ne. Pokud ale věříme, že je Vesmír dobrý – a já v to věřím, tak nám musí být nad Slunce jasné, že je vždy vše v pořádku. 

To neznamená, že nemusíme snažit. Ani to neznamená, že máme být pasivní a nic nedělat. Pro mě to znamená se plně odevzdat Životu a tomu, co přináší a makat na tom, aby každý další můj krok byl svobodnější a pravdivější k sobě samé. Abych s každým krokem byla blíž sama sobě, svým snům, svému vnitřnímu volání a směřování. Abych víc a víc následovala své srdce a ne svou hlavu. Abych to byla víc a víc já a mohla dělat ty pravé rozhodnutí, které mě dovedou k těm pravým prožitkům, k těm pravým zkušenostem a k těm pravým lidem. Stejně tak, jako vás vaše Duše dovede k tomu pravému pro vás. <3 Hodně síly nám všem. <3 

Děkuji všem andělům, kteří jste stáli a stojíte při mně v časech dobrých a hlavně těch těžkých. ❤

Namasté.

S Láskou Lenka

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů