ZNÁTE SVÉ SILOVÉ ZVÍŘE?

Už dlouho vám chci napsat o své zkušenosti s dary, které nám mohou do Života přinést silová zvířata. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, nebo neznáte to své, pak se v tomto článku dočtete něco o jejich síle a možnostech, které vám mohou dát.

CO JE ZAČ SILOVÉ ZVÍŘE

Silové zvíře znáte nejspíš ve spojení s šamany, kteří mají dar vidět neviditelné a tak pracují se silami, které jsou tak trochu mimo logiku a tento racionální svět. Nejen tito šamané, ale také léčitelé, Indiáni a další mágové, odpradávna vnímali naše propojení s okolním světem, protože věřili, že jsme součástí Přírody, která nás ovlivňuje, inspiruje a uzdravuje.

Stařešinové odpradávna toto spojení oslavovali a jedním z projevů je právě úcta ke zvířatům, jejichž vlastnosti inspirovaly mnoho kultur po světě, jako třeba Čechy inspirovala síla Lva… „jak lvové bijem o mříže…“, Francouzy inspirovala pracovitá včela, v Indii uctívají boha Ganéšu se sloní hlavou na znamení věrnosti – síly – moudrosti, staří Řekové i Egypťané si zvolili za symbol své mocné říše vznešeného orla… to vše proto, aby síla těchto vznešených zvířat přešla i na tyto národy.

Toto propojení se odráží ve spojení skrze silová zvířata, která představují naše duchovní ochránce, kteří nás svou energií chrání, léčí, provází a dodávají nám síluSilová zvířata jsou jakýmsi mostem mezi dvěma světy našeho vědomí a nevědomí a tímto napojením dávají vzniknout silné energii, která je u každého zvířete jedinečná a dotýká se jiných oblastí a kvalit Života.

K ČEMU JE DOBRÉ ZNÁT SVÉ SILOVÉ ZVÍŘE

Poznat naše silové zvíře je dar, který nám pomůže se spojit se ztracenými částmi naší Duše. Silové zvíře do našeho Života povolá více moudrosti, vědění, ochrany, síly, léčení a hlavně nám umožní napojit se na naše skryté dary, které zvýší naši sílu a na druhé straně nám nabídne léky, které nám pomohou lépe pracovat s našimi slabými stránkami, stíny, strachy a s bolestí.

Pokud poznáte své silové zvíře, poznáte lépe i sami sebe a získáte spojence, který s vámi bude v časech dobrých a zlých bez ohledu na to, jestli se právě budete smát, plakat, nebo zuřit a nadávat. Silové zvíře se stane vaším vnitřním spojencem, který tady bude vždycky pro vás, aby vám pomohl vstát, když to bude potřeba, aby osušil vaše slzy a dodal vám energii splnit si své sny, ke kterým vás volá vaše Duše.

DARY A LÉKY SILOVÉHO ZVÍŘETE

Každé silové zvíře přináší svému chráněnci určité dary a léky. Dary si asi umíte představit, jsou to podpůrné energie, které ve vás probudí to nejlepší z vás, pomohou vám posílit to, co je ve vás krásné a v podstatě tyto kvality ve vás toto zvíře umocní a pomůže vám s nimi lépe pracovat. Díky tomu můžete dosáhnout mistrovství v dané oblasti, ke které vás vaše silové zvíře povede.

Každé silové zvíře disponuje jinými kvalitami: například myš (kterou spoustu lidí nechce, protože jim přijde moc šedá a nevýrazná) nám pomáhá vidět božství v každé jedné věci a vede nás, dokáže vyhodnocovat rizika a nebezpečí dřív, než si je jich vědomo okolí. Lev nás zase učí vznešenosti, síle, majestátnosti, ale i umění pravého okamžiku. Vůl – málo oblíbené zvíře, které je ale stejně mocné, jako ostatní, nás třeba zase může naučit, že na nic v Životě nejsme sami a že když se naučíme si říkat o pomoc, propojíme se v něco úžasného a zažijeme spojenectví, o kterém se nám třeba ani nezdálo (obzvlášť v partnerství).

Stejně tak i léky každého zvířete jsou různé a odpovídají energii toho daného zvířete. Tak třeba slon vás může učit věřit své intuici a moudrostijaguár vás naučí nebát se tmy a skrytých obsahů mysli a vašich schopností, srna vás naučí neutíkat do minulosti či budoucnosti, ale být přítomni tady a teď…

Žádné zvíře není lepší, než druhé – každé je to pravé pro nás a pro to, co nás přichází naučit. Za ta léta stále zůstávám v údivu, jak moc dary a léky našich silových zvířat souzní s tím, co tak moc ve svých Životech řešíme…

CO MĚ UČÍ MÉ SILOVÉ ZVÍŘE

Asi nejlépe vám dary silového zvířete můžu popsat na tom svém. Asi už jste si všimli, že se na mém webu objevil v posledním půl roce slon víckrát, než je možná záhodno. :) No náhodou to není, ale je to proto, že jsem po 15 letech dostala své další silové zvíře, a to tentokrát slona.

Když za mnou během rituálu přišel slon, nechtěla jsem ho z počátku přijmout. Bylo to proto, že mi ukázal tu tunu bolesti, která mě tížila a kterou jsem si nechtěla připustit a nechtěla jsem ji pustit. Vlídně a mile stál u mě, zatímco jsem nadávala a odmítala ho, on mě konejšil a dával mi na čas přijmout léky, které mi přinesl.

Můj slon mi přinesl lék mého bolavého archetypu mateřství. Ukázal mi, že je na čase uzdravit a odevzdat rány z mého dětství s mou maminkou, připomněl mi bolest z potratu prvního dítěte, nasypal mi na hromadu všechny pochybnosti a výčitky ohledně mých domnělých selhání mě coby mámy a dodal mi odvahu smířit se s tím, že už další dítě mít nebudu.

Pár týdnů jsem jen brečela, nebo se zlobila, když jsem slona uviděla – a že jich bylo! Jakmile jsem ale slona coby svého ochránce a průvodce přijala, dostalo se mi od něj i darů v podobě zesílené intuice a vhledů, které zesílily mé schopnosti na úroveň, která zdaleka nekončí, ale je začátkem hodně zajímavé Cesty. Dodal mi víru ve mě, sílu, rozvážnost a začal mě učit, jak věřit ve své pradávné instinkty a moudrost. U silového zvířete nikdy nevíte, jak dlouho s vámi zůstane, ale já cítím, že slon tady se mnou rozhodně ještě nějakou dobu bude, takže až ho na mých stránkách uvidíte, budete vědět proč. :)

 

JAK POZNAT SVÉ SILOVÉ ZVÍŘE

Je mnoho Cest a způsobů, jak poznat své silové zvíře. Já osobně jsem si nejvíce oblíbila formu meditace, během které změním hladinu své Mysli, aby se mé vnímání otevřelo vidění věcí neviditelných.

Toužíte-li potkat své silové zvíře, můžete se na něho zkusit naladit během meditace, kdy poprosíte, aby k vám vaše silové zvíře přišlo. Já osobně vedu Rituály Silového zvířete, které vedu v ochranném prostoru, ideálně venku v přírodě a u ohně, kde pomocí prastarých technik otevírám ochranný kruh, v němž povolávám čisté síly a energie vašeho silového zvířete.

Během rituálu vás provedu hlubokou řízenou meditací, kde s požehnáním vyšších sil povoláme do vašeho Života vaše silové zvíře. Miluju tyhle setkání, protože jsou vždycky plné kouzla a občas přináší velmi silné momenty a obraty, které pak pokračují i v dalším každodenním Životě. :)

Co je z mého pohledu podstatné, pokud chcete pracovat s vaším silovým zvířetem, je potřeba naučit se pracovat s jeho energií v každodenním Životě, abyste naplno využili jeho darů a léků, které vám přináší. U mých rituálů proto dostanete několik „domácích úkolů“, které vám v tomto napojení pomohou skrze automatickou kresbu, ladění se na váš zdroj a vaši sílu a pak i zasláním esencí k vašemu zvířeti. Krok po kroku vás vedu k tomu, abyste obsáhli dary a léky vašeho zvířete a ukazuji vám zkratky k pochopení energií právě vašeho zvířete. A kolikrát je to taková jízda, že by člověk nevěřil, jak se všechny souvislosti a události kolem poskládají! :) Za mě je to rozhodně něco, co se podobá kouzlům a magii v reálném světě. :)

 

Znáte i vy své silové zvíře? Zaujalo vás mé dnešní vyprávění? :) Budu ráda, když mi o tom napíšete na Lenka@myjsmeTVURCI.cz, nebo dolů do komentářů. A pokud své silové zvíře toužíte poznat, abyste našli své kvality a léky, tak se na vás těším na Rituálu Silového zvířete, mocném nástroji na vaší vědomé Cestě.

Přeji vám krásné dny a těším se, že se třeba potkáme u společného rituálu.

S Láskou Lenka

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře
 1. Michal napsal:

  Vědomě jse mi poprvé ukázal vlk. Stalo se to během první světelné meditace a rapé. Nejprve jsem viděl oči a hlavy starých indiánských válečníků,
  Kteří na mě promlouvali skrze rapé, následně mi přišel vlk který uklidnil napjatou situaci a měl jsem pocit,že jsem členem smečky a že jsem pod ochranou.
  Vlk se postupně ukazoval jako malé vlče, pochopil že to jsem já.
  Příliš mladý s velkým potenciálem který čeká na začlenění do něčeho většího.
  Jako druhé se mi ukázala srna,u které se mi nepodařila žádná interakce. Bylo to moc rychlé. Ale věřím že mě ještě navštíví

  • Lenka Lipenská napsal:

   Krásný den :) Vlci jsou nádherná silová zvířata, včetně toho vývoje. :) A srny, ty jsou kouzelnými průvodci světem časů a věků, když se zjevují, jsou jako most mezi minulostí, přítomností a budoucností. <3

 2. Hanka napsal:

  Dobrý den, kde a jak zjistit své silové zvíře?
  Děkuji

 3. Máca napsal:

  Dobrý den, mé silové zvíře je vlk. Při první meditaci jsem viděla jen oči. Postupně se mi začal zjevovat i ve snech. Většinou sám. Jednou jsem ve snu viděla vlčici s mládětem. Ve včerejším snu jsem viděla černého vlka, střetli jsme se i přímo očima, chvíli jsme se na sebe koukali, po něm přišla černá vlčice se šedým mládětem…Potom utekli. Doma mám i některé věci s vlkem :-) Přemýšlím i nad tetováním. Jednou jsem i při jízdě autem viděla černého vlka – v první chvíli jsem si myslela, že to je nějaký zmatený pes, ale pak se na pár vteřin střetly naše oči…V tu chvíli mi bylo jasné, že to je vlk…Přeji hezký den. <3

 4. Klára dráček napsal:

  Dobrý den, mně to furt nejde, ať se snažím sebe víc. Jenom se mi ve snech pořád zjevují různí Draci všech druhů a zvířata podle toho kde se právě nacházím. Prosím o radu, co mám dělat, když mi meditace nejde.

 5. Klára dráček napsal:

  Dobrý den mně to furt nejde prosím pomůžete mi ❤️🧡💛💚💙💜

  • Leni Lipenská napsal:

   Dobrý den. Ne všichni jsou nastavení pro to, aby meditovali. Pokud Vám meditace nejde, může to být právě tento případ a nemusíte se do toho nutit. :) Možné je ale i to, že jste pro meditaci stvořená, ale jste „jen“ příliš v hlavě. Bohužel bez osobního kontaktu toto nedokážu posoudit. Pokud byste chtěla, tak mě kontaktujte pro svůj výklad svého nastavení. Děkuji a přeji krásný den.

 6. Klára dráček napsal:

  Dobrý den zkoušela jsem řízenou meditaci na YouTube a možná sem i své silové zvíře našla ale nevím to jistě . Táhne mně Jaguar ale i několik jiných zvířat . S Jaguárem mně trochu táhlo srdce a myslím že se naše vlastnosti docela stotožňují

  • Leni Lipenská napsal:

   Hezký den, Klári. Silové zvíře si člověka obvykle zavolá, či se s ním můžeme propojit. Já v současné době rituál na spojení se silovými zvířaty neprovádím, ale pokud byste se chtěla na toto téma zaměřit více, můžete se objednat na sezení, kde Vám v souladu s Vaším nastavením a detaily ráda pomohu. Děkuji a těším se na viděnou. :)

 7. Klára dráček napsal:

  Ahoj meditaci pořád zkouším a zlepšuji se , zapojila jsem i sestru Kiki a hodně nás to spolu baví

 8. Zuzana Brožová napsal:

  Zdravím ,své silové zvíře jsem viděla po meditaci v krásné přírodě. Otevřela jsem oči a kousek opodál kráčela černá puma ,tak ladná chůze to byla .Její žluté oči z černými zorničkami na mne upřeně koukaly, na moment se zastavila a pak odkráčela .Bohužel už sem ji víckrát neviděla. Krásný zážitek.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů