Desatero Života Tvůrce

1. NARODÍŠ SE A ZEMŘEŠ.

Jak budeš žít mezi tím, je na Tobě. Buď si můžeš vybrat, že budeš obětí Života, že budeš někým, kdo si na svůj Život stěžuje, kdo ho protrpí, neužije si ho a bude mít pocit, že je k němu Život nespravedlivý. Nebo můžeš vzít svůj Život do vlastních rukou, MŮŽEŠ PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST ZA VŠE V TVÉM ŽIVOTĚ DO VLASTNÍCH RUKOU, stát se Tvůrcem svého Života a udělat si Život přesně takový, po jakém toužíš. VEŠKERÁ MOC – SÍLA JE UVNITŘ TEBE.

2. PRO SVŮJ ŽIVOT DOSTANEŠ ZÁMĚR, SMYSL A DAR RADOSTI.

Když se narodíš, Tvá Duše si zapamatuje, pro jaký záměr se zde narodila a co je jejím posláním na této Zemi. To, že to Tvá Mysl zapomene, nevadí. Podstatné je, udržet si otevřené srdce, které Tě vždy bude držet na té správné Cestě pro Tebe a pomůže Ti vidět vše podstatné k tomu, abys zvládl/-a veškeré učební lekce na Tvé Cestě. Tvou odměnou bude radost z naplněného Života.

3. DOSTANEŠ ENERGII A DISPOZICE PRO NAPLNĚNÍ SVÉHO ZÁMĚRU.

Tvůj záměr – smysl na této planetě, je vždy provázen touhami, které tě povedou k naplnění smyslu Tvého života. Budou jako Tvůj kompas, který Tě TADY a TEĎ provede z bouří těžkostí a někdy nelehkých úkolů přímo k Tvému poslání. Když pochopíš, kdo jsi a jaké nástroje Ti byly dány v podobě Tvého vědomí, Těla a jejich propojení a naučíš se je používat, máš vyhráno.

4. AŤ UŽ V SEBE A SVOU SÍLU VĚŘÍŠ, NEBO NE, MÁŠ VŽDY PRAVDU.

Jak řekl hezky Einstein: „Každý se rozhoduje sám za sebe, jeli vesmír přátelský či nepřátelský. Když se rozhodneme, že je nepřátelský, používáme své síly, své vědění a svou moc, abychom vyvinuli nástroje, technologie a myšlenkové modely, s jejichž pomocí můžeme toto nepřátelství potírat. Když se rozhodneme, že vesmír není ani přátelský, ani nepřátelský, budeme se hned cítit jako oběti a budeme bezmocní. Když se rozhodneme, že je vesmír přátelský, využíváme své vědění, své schopnosti a svou moc, abychom vyvíjeli myšlenky a technologie, které učiní vesmír v celé jeho jedinečnosti, lásce, kráse a radosti ještě lepší.“. Takže ať už věříš v cokoliv, máš vždy pravdu, protože svět okolo nás je vždy takový, jaký si myslíme, že je.

5. SVÉ VOLÁNÍ BUĎ VYSLYŠÍŠ A NAPLNÍŠ, NEBO NE. NIC MEZITÍM NEEXISTUJE.

BUĎ ŽIJEŠ SVÉ SNY, NEBO NE. Když budeš žít své poslání, naplní se Tvůj Život spokojeností, úspěchem, klidem a radostným vzrušením z objevování nových věcí. Ve Tvých snech neexistuje žádná polovičatost: jediným měřítkem toho, jestli žiješ své poslání, své sny, je Tvé štěstí a Tvá spokojenost, i radost a štěstí Tvých blízkých. Pamatuj, že k cíli vede mnoho Cest a jediná univerzální pravda či Cesta neexistují. Dělej to nejlepší, co umíš a druhým dej svobodu dělat totéž. A pamatuj, že i Cesta k těmto snům je naplňování Tvého záměru, tak ji přijímej s pokorou a trpělivostí.

„Ponaučení vždy přicházejí, když jsi připraven. Budeš-li dávat pozor na znamení, naučíš se vždy všemu, co potřebuješ k dalšímu kroku.“

Paulo Coelho

6. KDYŽ SE TI NEDAŘÍ ŽÍT TVÉ SNY, NEOBVIŇUJ Z TOHO DRUHÉ, ALE ZABER A MAKEJ.

Je jednodušší někoho obvinit za své neúspěchy než pracovat na tom, abychom se posunuli dál a zase o kus vyrostli. Je snazší vinit Život, své rodiče, své prostředí a okolnosti za to, jaký Život žiješ, než vzít zodpovědnost za vše ve Tvém Životě a proměnit to, co Ti neslouží. Zahoď své výmluvy a lenost, uzdravuj svou karmu a tvoř si dobrou karmu a pracuj den za dnem na svém poslání. Vytrváš-li a projdeš-li potřebnými lekcemi k dosažení nové dovednosti, dostane se Ti naplnění.

7. POKUD SVŮJ SEN NEŽIJEŠ, ALE JDEŠ ZA NÍM, TAK SE TÍM NETRAP.

JEDINÉ, CO TĚ MŮŽE TRÁPIT JE, KDYŽ SVÉ SNY VZDÁŠ. Když své sny vzdáš, Tvá Duše trpí. Takže pokud po něčem toužíš, nevzdávej se svých snů při prvním neúspěchu, při prvním nezdaru. Protože ten, kdo se nevzdá při první překážce, ten svůj sen dokáže žít.

„I ty největší stromy vyrůstají z malinkých semínek. Pamatuj na to a nesnaž se věci uspíšit.“

Paulo Coelho

8. KDYŽ ŽIJEŠ SVÉ SNY, BUĎ VDĚČNÝ/-Á.

Chceš-li otevřít své srdce hojnosti, buď vděčný/-á za to, co máš a čeho už se Ti dostalo a žehnej všemu, co představuje to, po čem toužíš. Žehnej na své Cestě každému, kdo představuje ten ideál, po kterém toužíš. Neobviňuj se za své chyby a netrestej se za své slabosti, ale ber je s vděčností jako lekce k Tvému růstu. Když najdeš každý den aspoň jednu věc, za kterou můžeš poděkovat, oslabíš to, co Tě drží zpátky, a naopak dáš energii svému snu. S nikým se neporovnávej, nikoho nesuď, ale raději nabídni druhým svou pomocnou ruku.

9. JSI SOUČÁSTÍ VYŠŠÍHO CELKU. TO SI PAMATUJ.

Celý Vesmír je tvořen světem viditelným a neviditelným. Ty nejkouzelnější věci jsou okem neviditelné a jen ti, kteří mají otevřené Srdce, je mohou uvidět. Žádná bytost není od celku oddělena: všichni jsme její součástí, ať už jsme to my, lidé, nebo zvířata a rostliny. Dívej se na svět kolem sebe očima naplno otevřenýma, s hlavou vypnutou a hledej souvislosti pouhým okem neviditelné. Měj v úctě Život a všechny bytosti kolem a snaž se své prostředí posouvat, rozvíjet a ochraňovat.

10. PAMATUJ NA NEJVYŠŠÍ TAJEMSTVÍ SVĚTA…

„Je pravdivé, bez výmyslu, jisté a velmi skutečné: To, co je dole je jako to, co je nahoře, a to co je nahoře je jako to, co je dole; těmito věcmi se uskutečňují zázraky jedné věci.  A jako všechny věci jsou JEDNO a pocházejí z JEDNOHO prostřednictvím JEDNOHO, stejně tak všechny věci jsou zrozeny z této jediné věci její úpravou.“

PROTOŽE VŠECHNO JE JEDNO A PLATÍ, ŽE JAK UVNITŘ, TAK NAVENEK. KDO TOTO UVIDÍ, POCHOPÍ VŠE. <3

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů