RITUÁL PROPOJENÍ S VAŠÍM SILOVÝM ZVÍŘETEM

Navracení síly Vaší Duši

Každý člověk na Zemi může mít své Silové zvíře, které je jeho učitelem, ochráncem a průvodcem na Cestě k poznání sebe sama, svých silných i slabých stránek.


Těším se na Vás.
S Láskou Lenka Lipenská

S ČÍM VÁM TENTO RITUÁL POMŮŽE

Rituál napojení se na své Silové zvíře je nádherným posilujícím rituálem. Tento rituál je vhodný pro kohokoliv, kdo hledá svou vnitřní sílu a cítí, že ve svém Životě uvítá svého Duchovního Průvodce, který ho povede. 

Silové zvíře Vám pomůže vytáhnout na světlo Váš dar, něco v čem jste ve své niterné podstatě silní a povede Vás, abyste se v této oblasti zdokonalili a dosáhli mistrovství a naopak Vám ukáže, kterou svou vlastnost máte posílit a uzdravit, abyste se stali celistvější a radostnější v každodenním Životě. Níže Vám na svém Silovém zvířeti ukážu, co Vás může Vaše Silové zvíře naučit.

Účinky rituálu se dotýkají veškerých oblastí Života podle toho, jaké dary Vám Vaše Silové zvíře přinese. I u tohoto rituálu je jeho působení dlouhodobé, protože se dotýká Vaší prapůvodní instinktivní podstaty a uvádí do pohybu síly, které Vás krok za krokem vedou ke zpracování těch oblastí, které Vás Vaše silové zvíře naučí. 

Pokud potřebujete řešit konkrétní problém a nevíte, zda je tento typ rituálu pro Vás vhodný, neváhejte mi napsat, moc ráda Vám odpovím. :)

CO JE OBSAHEM TOHOTO RITUÁLU

Během tohoto obřadu Vás provedu do komnaty Vaší síly, která je zastoupena vybraným zvířetem. Jaké zvíře to je, to uvidíte, až se s ním setkáte. Vaše zvíře může mít jakoukoliv podobu od jakéhokoliv savce, ptáka, ryby...

Na podobě silového zvířete nezáleží: malá myška může být stejně tak mocná, jako majestátní lev, nebo slon. Síla Silového zvířete nespočívá v jeho velikosti, ale v darech, které Vám pomohou naplnit Váš Život vesmírnou harmonií Vaší nespoutané Duše.   

Ať už objevíte své Silové zvíře v jakékoliv jeho podobě, přijměte ho s pokorou a úctou, byť třeba přijde v jiné podobě, než by se Vám na vědomé úrovni líbilo. Někdy můžete dostat jako své Silové zvíře krávu, housenku, hada... a může se Vám zdát, že to zvíře není "dost dobré". Opak je ale pravdou: přesně to Silové zvíře, které k Vám přijde, je to pravé, protože Vám pomůže odhalit Vaše silné i slabé stránky

Součástí tohoto rituálu je povídání, příprava ochranného kruhu, hluboký řízený rituál Silového zvířete a následné 3 emailové konzultace, během kterých Vám pomůže začlenit Ducha Vašeho Silového zvířete do Vašeho Života. 

Před tímto sezením je potřeba se objednat na krátké Skype sezení, abychom společně zmapovali Vaši současnou situaci a mohli jsme rituál uzpůsobit Vaší situaci, podmínkám, vnitřnímu nastavení a rozpoložení. Rituál pak může být opravdu osobním rituálem, protože díky tomuto setkání se na Vás budu moci lépe napojit a díky tomu Vás dovést k Vašemu Silovému zvířeti. Toto Skype sezení je součástí ceny za tento vedený rituál.

"VYDEJTE SE NA CESTU SE SVÝM SILOVÝM ZVÍŘETEM,
NAUČTE SE TANČIT V JEHO RYTMU,
DÝCHEJTE S JEHO DECHEM
A NASLOUCHEJTE JEHO HLASU,
KTERÝ VÁS DOVEDE K VAŠEMU NITRU
A VAŠI HLUBOKÉ MOUDROSTI A SÍLE."

CO MĚ PŘIŠLA
NAUČIT SLONICE...

Možná jste si všimli, že se na mých stránkách objevuje docela často Slon... Tak věřte, že to není náhodou, ale že je to proto, že právě Slonice je mým současným silovým zvířetem. :)

Co mě toto krásné zvíře přišlo naučit? Pro každého může být symbol jeho silového zvířete mírně odlišný, i když některé charakteristiky mu zůstávají. Silové zvíře nám přináší jak léky, tak i dary.

Slonice mi přinesla léky, které mě mají posílit v oblasti mateřství skrze uzdravení archetypu Božské Matky ve mě, bezpodmínečné Lásce a přijetí, pasivnímu (ale ne rezignovanému) plynutí v Životě a především důvěře v sebe samu a mé vnitřní vedení.

Zároveň je pro mě Slonice symbolem a představitelem mých schopností, mých dlouho potlačovaných darů intuice a hlubokých vhledů, řeči beze slov a vede mě k tomu, abych se stejně jako Slonice naučila číst záznamy minulé i budoucí a pamatovala si vše podstatné, abych mohla pomáhat a vést své blízké stejně tak, jako Slonice doprovází své stádo k prameni.

JAK RITUÁL PROBÍHÁ

Před naším setkáním Vám doporučuji přečíst si více o LIMBICKÉM SYSTÉMU a o TAJEMNÉ STRÁNCE TERAPIE.

Rituál je magickým okamžikem, kdy spolu vystoupíme z tohoto časoprostoru a necháme vaši Duši, aby se dotkla míst, odkud pochází. Rituálem osvobodíme pradávnou instinktivní sílu vaší Duše a povoláme ji do vašeho každodenního Života. Rituál je hlubokým otevřením vaší skryté síly a povoláním hluboké změny, a proto vždy probíhá pouze formou osobního setkání

Osobní setkání poskytuji na základě předchozí domluvy buď v Praze, nebo pokud je příznivé počasí, pak venku v přírodě v našich keltských lesích kousek za Prahou (v období od jara do podzimu). Na této skutečnosti se spolu domluvíme telefonicky, či emailem. 

Každý rituál je velmi specifický a každý je vždy uzpůsoben přímo vám a vašim potřebám. Tento rituál trvá vždy zhruba 1,5 až 2 hodiny a předchází mu Skype setkání a je doplněn o 1-3 krátké emailové konzultace po samotném rituálu. Součástí tohoto rituálu je i milý dárek pro vás, kterým si připomenete tento magický okamžik. :)

Rituál započneme povídáním, tvorbou ochranného kruhu a bezpečným napojením na vaši vnitřní sílu a vaše Silové zvíře.

Po uzavření ochranného kruhu si povíme, jak se Silovým zvířetem komunikovat a pracovat, následně pak dostanete i další instrukce do emailu.

Přejete-li si povolat změnu do vašeho Života formou společného rituálu, odešlete prosím svou objednávku níže na této stránce. 

*Go n-éirí an bóthar leat*

„SILOVÉ ZVÍŘE NÁS UČÍ NAŠIM VYSOKÝM IDEÁLŮM.
VEDE NÁS K TOMU, ABY SE NAŠE DUŠE PROJEVILA.
JE NAŠÍM UČITELEM A PRŮVODCEM VE CHVÍLÍCH,
KDY KLESÁME NA MYSLI ČI NA DUCHU,
ABY NÁM SVOU PŘÍTOMNOSTÍ DODALO ODVAHU A SÍLU."

HODNOTA RITUÁLU

Bližší informace k cenám, platbám a obchodním podmínkám naleznete zde

Věřím, že dary, vhledy, moudrost a sílu, kterou s pomocí Vašeho silového zvířete objevíte, nelze vyčíslit penězi. Pro mě osobně je vždy mé Silové zvíře učitelem, který mě provází na každém mém kroku a učí mě věcem, o kterých se mi ani nesnilo. A tak i vás ráda provedu do míst, kde i vy najdete svého vnitřního učitele, aby tenhle svět byl zase o kus zářivější.  :)

V ceně tohoto magického tvůrčího sezení získáte v ceně balíčku následující:

- 1 Skype sezení v délce 30 minut,
- 1 osobní setkání s rituálem v délce 1,5 až 2 hodiny,
- 1 - 3 krátké emailové konzultace po samotném rituálu, 
- e-book o vašem silovém zvířeti sepsaný právě pro vás,
- váš osobní dárek k rituálu. :)

2500 Kč

"UVNITŘ SEBE NAJDEŠ, CO HLEDÁŠ.
A TVÉ SILOVÉ ZVÍŘE TI V TOM POMŮŽE."

Objednejte si svůj rituál zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.