Když zhasne šťastná hvězda…

Dneska mám takovou přemýšlivou náladu… přemýšlím o spoustě věcí a hlavou se mi honí hromada myšlenek…

Nevím, jestli je to jen můj subjektivní pocit, ale někdy koukám kolem sebe a přijde mi, že motivace pro světlé dny je spoustu, ale pro ty chvíle, kdy je člověku v Životě ouvej, jaksi chybí. A právě o těch těžkých chvílích v Životě bude tenhle článek.

Když zhasne šťastná hvězda… možná to znáte taky… v Životě jsou chvíle, kdy jde všechno hladce a pak přijde nějaká rána jako blesk z čistého nebe. Možná znáte chvíle, kdy se Život stane tak těžký, že máte chuť aspoň na chvíli „vyskočit z kůže“. Možná znáte chvíle, kdy jste se až příliš snažili, dokola a dokola a pak už vám došla síla, nebo vůle.

Kdy máte pocit, že šťastná hvězda,
která nad vámi bděla, najednou zhasla
a svět se zdá ponořený v černo-černé tmě a bezmoci…

Nebo „jen“ patříte mezi 50 % lidí, jejichž vnitřní kompas funguje skrze prožívání emocí, které jezdí ve vlnách, tj. od vrcholu k pádům. Tyhle vlny jsou důležité proto, aby člověk nalezl moudrost, o které se mu ani nesnilo. A kterou by hlavou nevymyslel. A které bohužel bolí, protože člověk musí pro svou moudrost chodit proklatě hluboko do svých i rodových bolestí a stínů.

DOSTANEME SPLÍN, PROTOŽE VÍME,
ŽE NEJSME SAMI SEBOU…
ŽE NEJSME TÍM, KÝM BYCHOM MĚLI BÝT…

Kdo nikdy nepadl na dno, ten neví, jaké to tam je. Pokud jste emocionální bytost, někdo, kdo potřebuje věci prožívat intenzivně, pak takové dna znáte asi víc, než byste chtěli. Stejně, jako já. A protože jednu takovou silnou vlnu právě prožívám, zkusím vám – nám sem sepsat takové desatero otázek, na které si zkusíme spolu odpovědět, abychom ten propad přežili a nezbláznili se, co vy na to?

Desatero otázek, když padnete na dno

 1. Jde v té situaci o Život, nebo o zdraví?
  Říká, že když nejde o Život (zdraví fyzické či psychické), o nic nejde. Protože všechno ostatní se dá nějak zvládnout (nebo aspoň přežít).
 2. Je ta situace definitivní a trvalá, nebo dočasná?
  Někdy vidíme věci černě, protože jsme v nich plně přítomni a jsme pohlceni tím, co právě prožíváme. S odstupem času ale můžeme věci vidět jinak. Tak co se na chvíli teleportnout do budoucnosti a zkusit si představit, jestli bychom v budoucnu našli sílu to změnit/přijmout?
 3. Co s tím? Jak s tou situací můžete naložit?
  Přinejmenším existují tři různé Cesty: první je, že s tím nedá nic dělat. Druhá je, že se s tou situací smíříme. A ta třetí je, že ji změníme. <3
 4. Je ta situace opravdu tak černá, jak se zdá, nebo se na té situaci dá najít něco pozitivního?
  Já vím, teď je to hrozné a bolí to. Každá část vaší Duše křičí a vzpouzí se tomu, co se děje a možná ani nevidí to pověstné světlo na konci tunelu. Ale pamatujete? Máme teleport… takže co kdybychom zkusili out-of-the-box myšlení? Najdeme spolu něco dobrého na tom, co se děje? Může tam něco dobrého být? Zvládnete to svou silou vytvořit?
 5. Co je na té situaci to nejhorší? Čeho se bojíte?
  Teď s pravdou ven: jaké očekávání / sny / přání padly? Jaké domněnky o budoucnosti jste měli? Jak se v téhle chvíli cítíte? Co vás napadá za myšlenky? Jaké černé myšlenky a katastrofické scénáře vás napadají? Sepište si je, nebo aspoň projděte v duchu: co se projeví, toho už se nemusíte bát.
 6. Můžete s tou situací něco udělat? Buď sami, nebo s něčí pomocí?
  A neříkejte hned ne. Pamatujte na teleport. Na myšlení out-of-the-box. Dejte do toho všechno. Jestli vám jde o hodně, jestli vám na tom opravdu tak záleží a hrozí vám ztráta něčeho cenného, tak se to neděje jen tak, ale třeba právě proto, abyste našli řešení, které jste potřebovali najít. Nebo jste dostali impulz, který vás měl nakopnout ke změně, na kterou byste jinak neměli sílu, nebo odvahu…
 7. Jak by vypadalo vaše ideální řešení téhle situace?
  A představte si to vy-řešení tak, jakoby neexistovaly ŽÁDNÉ omezení ani ve vaší hlavě, ani v realitě.
 8. Proč se vám ta situace stala? Co vás chtěla naučit?
  Vzpomeňte si, že jste Tvůrci svých Životů. Ať chcete, nebo ne, Vesmír dál jede podle těchto vesmírných zákonů tvoření a bytí, takže nějaký důvod to mít bude.
 9. Jaká bolavá část vaší Duše mohla chtít tohle prožít?
  Ať už se nám to líbí, nebo ne, všechno v Životě se děje proto, abychom byli, rostli a stávali se svobodnějšími bytostmi s otevřeným srdcem. <3 Naše Duše si vybírá svůj plán ještě před narozením a hledá Cesty k naplnění svého poslání a k rozvázání karmických pout…
 10. Může tahle současná situace pramenit z nějaké chyby, ublížení z tohoto či minulého Života?
  Otázka na limbický otisk a karmu je tedy nasnadě. Pokud víte o něčem z tohoto Života, co by mohlo tuhle situaci způsobit, pusťte se do práce, pokud vám náprava za to stojí. Pokud necítíte, že by příčina mohla být v tomto Životě, tak mi napište a můžu se společně s vámi podívat svými vhledy na příčiny a můžeme spolu i tyto karmické bloky rozpustit, aby bylo lépe.

Hledejte sami v sobě sílu, která vám pomůže vstát. Nebo mi napište a koukneme na to společně. Ale jestli vám ta věc za to stojí… prosím, najděte sílu vstát a jít dál. Svět vás potřebuje spokojené a naplněné. Svět potřebuje vás takové, jací jste ve své přirozenosti.

Procházíme teď jako lidstvo společně velkou transformací. A ta nám dává „sežrat“ všechno, co není v souladu s naší pravou podstatou. Možná někdy až příliš krutě osekává části našeho nepravého já, ale vězte, že pokud vytrváte, najdete, co hledáte. Budete těmi, kterými jste – jsme se přišli stát. Budeme žít v Lásce, harmonii, spokojenosti a radosti a s klidem úspěšně zvládneme změnit tento svět.

Ale začít musíme u sebe. U každého jednoho z nás. U naší pravé podstaty. U naší upřímnosti vůči Životu, vůči sobě a vůči vesmírným zákonům Života, Lásky a tvoření.

Držím nám pěsti, abychom došli až do ráje.

S Láskou se loučím a objímám všechny bolavé Dušičky. <3
Leni

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů