NOVÝ ZAČÁTEK

transformativní program

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Byly to právě tyhle techniky, které v programu učím, které mi pomohly zachránit mé dítě z náručí Smrti a které mi už mnoho let pomáhají probudit se k vědomějšímu a spokojenějšímu Životu. A já stále znovu a znovu nevycházím z úžasu nad jejich mocí a silou. <3

Máte své sny, za kterými jdete?
Bojíte se vykročit a udělat změnu?
Chcete vědět, jak proměnit své sny ve skutečnost?
Nevíte, kde a jak začít?

Pak se mnou vstupte do programu Nový začátek a nastartujte svou změnu pomocí jednoduchých, prastarých a velmi mocných technik, rituálů a metod, které vám otevřou dveře k takovému Životu, po jakém toužíte. :)

Díky Human designu se na vás můžu nacítit i přesto, že se nevidíme osobně a díky tomu si můžeme povídat o tématech tak, abyste si z programu odnesli maximum praktických informací a zkušeností. Pracovat totiž budeme v souladu s vaším jedinečným nastavením, proto budou techniky funkční pro každého.

Těším se na vás!  :)

Leni Lipenská

NOVÝ ZAČÁTEK VE 3 MINUTÁCH :)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O NOVÝCH ZAČÁTCÍCH

Toužíte ve vašem Životě něco změnit? A nevíte jak a kde začít, nebo necítíte dostatek energie pro to, abyste vůbec začali? Pak si pusťte tohle video k programu. Uvidíte sami, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

"JEDINÁ VĚC, KTERÁ STOJÍ MEZI VÁMI A VAŠÍM SNEM,
JE VŮLE ZKUSIT TO A VÍRA, ŽE JE TO MOŽNÉ."
Joel Brown

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?

TIP: Čím víc času si vyhradíte na cvičení, které v programu najdete, tím více energie ve svém Životě uvolníte a rozproudíte. A to znamená lepší výsledky. :) 

Zaměříme se spolu na 4 hlavní témata:

1. Opuštění a vyčištění MINULOSTI, strachu, stagnující energie a nefunkčních myšlenkových vzorců.

2. Analýza SOUČASNÉ SITUACE pro zvýšení vlastní motivace, sebepoznání a míry úspěchu.

3. Nastavení BUDOUCÍCH CÍLŮ, podpora jejich (s)plnění a dalšího rozvíjení se. 

4. Jak poznat, KDO JSTE A KAM KRÁČÍTE.

Techniky programu jsou mocné a přitom velmi jemné a navíc zábavné, takže je zvládnete s lehkostí a nadšením. To vše v pohodlí svého domova a bez nutnosti "přehrabovat se" v minulosti. :)


CO VÁS V PROGRAMU ČEKÁ?

0
let
broušené techniky
0
oblasti
pro Vaši změnu
0
minut
v 7 klíčových videích
0
úkolů
pro Vaši transformaci
 1. Přístup do zabezpečené členské sekce.
 2. Úvodní video k celému programu a k novým začátkům.
 3. Technika pro překonání vašeho strachu.
 4. Rituál pro rozloučení se s minulostí. 
 5. Očistné techniky úklidu pomocí Feng-shui, bytového ba-gua a Kon Mari.
 6. Technika proměny negativního v pozitivní.
 7. Bilance současného stavu pomocí prastaré indiánské techniky.
 8. Jak si přát, aneb vytvoření vaší dosažitelné jantry jinak, než ji znáte.
 9. Návod na dosažení čehokoliv ve vašem Životě.
 10. Bonusová sekce "Kdo jsem" pro nalezení smyslu a poslání v Životě skrze pochopení vašeho vnějšího světa.
 11. Sadu motivačních citátů a videí.

"ZAČÁTEK JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁST KAŽDÉ ZMĚNY." Platón

JAK TO VYPADÁ UVNITŘ

CELÝ SVĚT USTOUPÍ STRANOU ČLOVĚKU, KTERÝ VÍ, KAM KRÁČÍ.

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN?

Pro ty z vás, kteří toužíte po následujícím:

- chci se odpoutat od minulosti,
- chci překonat svou lenost a sama / sám sebe,
- chci vnést řád, cíl a smysluplnost do svého Života,
- chci být spokojenější ve svém Životě,
- chci tvořit svůj Život podle svých představ a
- chci na svých cílech pracovat.

Techniky, které vás v kurzu naučím, zachránily Život mému dítěti, tak přeji, ať pomohou i vám! <3

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro vás program vhodný, či pokud potřebujete více informací, abychom společně probrali, zda je pro vás program vhodný. Děkuji.

Trocha motivace pomůže vždy. :)

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

ZMĚŇTE SVOU BUDOUCNOST. 

ZAČNĚTE ZNOVU.

JAKO VŽDY ZÍSKÁTE NĚCO NAVÍC.

Překvapení najdete uvnitř programu. :)

JAKOU CENU MÁ VAŠE LEPŠÍ BUDOUCNOST? <3

Tenhle program považuji za klenot svých online programů.

Nepotřebujete žádné složitosti. Nepotřebujete se technikám ani nikterak pravidelně věnovat. Ani nepotřebujete vytahovat nic z minulosti a přesto dostanete nástroje, s nimiž jednoduše a rychle rozhýbete a proměníte energii ve svém Životě.  

Techniky programu používám už 16 let a za tu dobu jsem je vypilovala na maximum. Program je vytvořen tak, aby vás změnou provedl od začátku až do konce. Během programu jsem vám navíc k dispozici pro vaše otázky, které můžete klást ve fóru v programu a navzájem tak můžete sdílet své dojmy, posuny a zkušenosti.  

V téhle době potřebujeme Nový začátek více, než kdy jindy. Těším se na společnou Cestu. <3 

Objednejte si svůj NOVÝ ZAČÁTEK za cenu 3.990 Kč.

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tato Světlená meditace nebyla tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky.

O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od V. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od programu Nový začátek" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

CHCI ZAČÍT ZNOVU

Chcete-li u programu pracovat s vaším nastavením dle Human design, pošlete mi prosím své údaje narození ve tvaru datum, místo a přesný čas narození. Děkuji.

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

Chci začít znovu, chci Nový začátek. :) -SKRYTO ESHOP

"KAŽDÁ CESTA ZAČÍNÁ VŽDY PRVNÍM KROKEM."

👑 NOVÝ ZAČÁTEK transformativní program

Máte své sny, za kterými jdete a které žijete? Pokud toužíte žít své sny, vstupte do tohoto programu, v němž Vás provedu rituály pro opuštění minulosti, strachu a analýzou přítomnosti, abyste přehodili výhybku na Cestě k vaší lepší budoucnosti.

3 990 Kč
Dostupné

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k programu "NOVÝ ZAČÁTEK".

Těším se na vaše komentáře!

Hezký den Lenko, díky Vám jsem prodloužené víkendy i volný čas mezi nimi strávila dobrovolně úklidem. Máte pravdu, že takhle zásadní očista se odráží v pocitech, otevírají se staré rány. Radost a lehkost se míchá se zapomenutými příběhy. Zbavovat se pout k minulosti je obrovská úleva. Povolují vazby k věcem, o kterých bych dřív neřekla, že je s klidným srdcem dokážu pustit. Chodím víc pěšky, méně jím. Doma se častěji smějeme, jsme s dětmi za jedno. V práci stihnu víc věcí, mizí resty. Pohnuly se zaseknuté věci. Víc komunikuji s lidmi. Probouzí se intuice. Pustila jsem se do věcí, které jsem si dlouho slibovala, že začnu a nebyl čas. Radost a nadšení se střídá s potřebou si odpočinout, uzavřít se, být sama, rekapitulovat nebo se vyrovnat s pocity smutku, pochybnostmi. Někdy je to opravdu síla :-), ale přijímám to, protože vím, co a proč se děje. Přimlouvám se za další Vaše videa. Moc hezky se poslouchají a jsou velmi inspirativní.
SophieOdvážná Žena, která se zbavila všeho, co již dosloužilo a proměnila tak svůj Život. <3
Leni, Váš program Nový začátek pro mě byl velmi transformativní. Musela jsem v sobě přijmout, opustit a proměnit hromadu věcí, spousta věcí se dala do pohybu a já se nestačím divit, co vše se v mém Životě dalo do pohybu. Mění se má práce, mé vztahy, můj vztah k mému tělu a hlavně mé vnitřní pocity. Děkuji za možnost účastnit se tak silné transformace! <3
MarkétaOdvážná Žena, která se rozhodla proměnit svůj Život a začala znovu. <3
Milá Leni, musím se až smát všem těm "NÁHODÁM", které mi teď po kurzu přicházejí do Života. :) Vše se tak rychle mění a hýbe a já se nestačím divit, v jakém světě jsem to před tím žila. Teď už chápu, PROČ jsem nemohla být šťastná: s tou vší zátěží to prostě ani jít nemohlo! Jsem moc ráda, že se teď věci dávají do pohybu, že vidím směr, svou Cestu, řešení a že si to všechno užívám čím dál více. Moc mě baví být víc a víc sama sebou bez všech těch omezení. Děkuji!! <3
ŠárkaŽena na Cestě za svými sny
Milá Lenko, úplně jsem nadšená z Vašeho kurzu, jakoby se otevírala moje cesta za světlem, kterou zastínily husté tmavé mračna, pro které jsem neviděla směr své cesty. Pomáhá mi však moje intuice, která mi dává sílu věřit, že jdu správně i když zrovna tápu a jsem z toho nesmírně unavená. Těším se, jak s Vámi rozeženu hustou oblačnost. :-) Děkuji.
IngridŽena plná naděje

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů