Buď šťastná ve svém Těle!

Naše Tělo je úžasný dar naší Duši. Díky našemu Tělu můžeme prožívat všechny krásy tohoto světa. Díky našemu Tělu můžeme milovat, líbat se, prožívat vášeň, rodit děti, naslouchat šumění stromů, dívat se na své milované a naslouchat jejich hlasu. Díky našemu Tělu si můžeme vychutnat všechny ty dobré jídla a pití, které se vám jen vybaví. Díky našemu Tělu se můžeme objímat s těmi, které milujeme a díky našemu Tělu jim můžeme říct, jak moc je milujeme. Díky našemu Tělu můžeme jít Cestou svým Životem, poznávat svět a žít své sny.

Naše Tělo bychom měli milovat. Měli bychom o něj pečovat stejně tak, jako pečujeme o svou Duši. Ne vždy ale naše Tělo milujeme a přijímáme ho takové, jaké je. Někdy je právě naše Tělo a to, jak vypadá a jak se v něm cítíme, zdrojem našeho trápení, s kterým se snažíme bojovat. Někdy už je to naše trápení tak velké, že naše Tělo i onemocní a my se pak cítíme bez-mocní. A přitom by stačilo tak „málo“… PŘIJMOUT SVÉ TĚLO TAKOVÉ, JAKÉ JE. Uvidět jeho dary, krásy a možnosti, které díky němu v Životě máme…

„DUŠE POTŘEBUJE SAMOTU STEJNĚ TAK,
JAKO TĚLO POTŘEBUJE LÁSKU.“
Georg Bernard Shaw

To, jak přijímáme své Tělo, je odrazem toho, jak přijímáme sami sebe i se svými nedostatky a nedokonalostmi. Buď zaměřujeme svou pozornost na to, co všechno je na nás „špatně“ a jinak, než by mělo být a pak se trápíme, nebo se odhodláme k odvážnému kroku a rozhodneme se na sobě uvidět to, co je na nás krásné, skvělé a dokonalé a pak najdeme svůj pocit štěstí. Když obrátíme svou pozornost dovnitř, stane se zázrak podobný výrobě zlata u alchymistů: naše Duše začne zářit, naše Srdce se otevře, naše bolesti, strachy a bloky začnou povolovat, až jednou odejdou a za tím vším zůstane zářit naše pravé Já v celé jeho kráse. 

Vím, že se možná i Ty bojíš otevřít se, abys od Života nedostala další ránu a nedočkala se zklamání a bolesti, jako tomu bylo i kdysi. Ale věř, že jsi silnější, než si právě teď myslíš. Věř, že v Tvém nitru je moc tvořit svůj Život podle Tvých představ. A že pokud teď prožíváš nějakou bolest či trápení, pak je to proto, že máš v sobě tu sílu najít i druhý protipól: Lásku a štěstí. Nespěchej na sebe. Nesnaž se změnit všechny podmínky tady a teď najednou. Buď k sobě laskavá a přijmi, že ta proměna chvíli potrvá. Nespěchej, protože právě spěch je tím, co posiluje Tvůj strach. Naopak smíření Ti dodá sílu a klid, abys svůj cíl našla brzy.

Já mám pro Tebe dnes tento dárek: novou léčivou Meditaci „PŘIJÍMÁM SVÉ TĚLO“, která Ti pomůže napojit se na dary Tvého Tělo. Meditaci si můžeš zdarma stáhnout zde.

Meditaci jsem původně natočila pro téměř 100 odvážných Žen, které vstoupily do 2. ročníku mého online programu „ŠŤASTNÁ VE SVÉM TĚLE“ a já jsem neskutečně vděčná za to, že můžu být u toho, jak tyto Ženy nacházejí své štěstí a pocit vlastní spokojenosti. Jejich odhodlání a energie, s kterou na svém štěstí pracují, mě inspirovaly k natočení této Meditace, kterou jsem se rozhodla zpřístupnit všem Ženám, které se ve svém Těle trápí. I Ty můžeš ještě pár dní vstoupit do tohoto úžasného programu, kde se naučíš, jak milovat sebe samu a své Tělo. Program můžeš absolvovat kdykoliv, zůstane Ti přístupný napořád i s jeho každoročními aktualizacemi. Co v něm najdeš a co se v něm naučíš se dozvíš na této stránce.

Přeji Ti, abys našla své štěstí v sobě a ve svém moudrém Těle. <3

S Láskou Lenka

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů