BUĎ ŠŤASTNÁ (NEJEN) DO PLAVEK!

myjsmeTVURCI_zmenime-vnimani-nasich-Tel

Šťastná do plavek?? Ano, vidíte správně. ŠŤASTNÁ. :) Tenhle článek stejně jako tato výzva budou o tom, co trápí hodně Žen, které na své Cestě potkávám. Tento článek a tato výzva bude o LÁSCE K VLASTNÍMU TĚLU.  

Tahle výzva není o hubnutí a cvičení. I když i o cvičení si něco povíme.

Tato výzva je o tom, jak se naučit být TADY A TEĎ VE SVÉM TĚLE SPOKOJENÁ.
A JAK SE I SKRZE TENTO POCIT DOPRACOVAT K TOMU,
ŽE BUDETE MÍT TĚLO, PO JAKÉM TOUŽÍTE.
PROTOŽE NAŠE TĚLA A DUŠE JEDNO JSOU. 

A právě proto jedno ovlivňuje druhé. Hodně žen začne cvičit, aby zhublo (nejen) do plavek, nebo v rámci novoročních předsevzetí. A hodně z těchto žen to po čase vzdá. Proč? Protože pokud opomíjíme to, že jsme bytosti s Duší a Tělem zároveň, pak pracujeme jen na jedné úrovni našeho bytí. Pokud chceme dlouhodobější výsledky, potřebujeme zapojit všechny oblasti a sféry svého Života.

Pokud vás cokoliv trápí na rovině Těla či Ducha, můžete toto trápení uzdravit skrze pochopení tajemného principu „JAK UVNITŘ, TAK NAVENEK“. Proto tahle výzva není JENOM o tom, co a jak cvičit a jíst, nebo nejíst, protože v ní půjdeme ještě hlouběji. Podíváme se v ní spolu do míst, které rozhodují o tom, jestli jsme ve svém Těle šťastní, či nikoliv. Budeme hledat skryté strašáky, bubáky a kostlivce, kteří nám svým strašidelným hlasem budou povídat o opravdových důvodech toho, proč jsme se přestali cítit ve svém Těle jako doma. Budeme se znovu učit naslouchat potřebám svého Těla, abychom stejně jako naše děti uměli naslouchat tomu pravému hlasu uvnitř nás samotných, který nám říká, kdy je pro nás nejlepší jíst, spát, odpočívat, cvičit i pracovat. Budeme se učit naslouchat tomuto hlasu, abychom pro sebe chtěli to nejlepší. Abychom se naučili BÝT TADY A TEĎ JAKO DĚTI A NAUČILI SE RADOVAT KAŽDÝ DEN.

myjsmeTVURCI_naseTela

PROČ VÝZVA?

Na své Cestě potkávám mnoho Žen, které se mnou sdílí se příběhy, v nichž jedním důležitým tématem je chybějící RADOST ZE ŽIVOTA A VŠECHNÍCH DNŮ A RADOST A SPOKOJENOST VE VLASTNÍM TĚLE. Inspirací mi je i má vlastní touha posunout se zase o kus dál i sama za sebe, protože věřím v to, že když roste naše Duše, měl by se prohlubovat i vztah k našemu Tělu, protože věřím, že Tělo a Duše jedno jsou. A co si budeme povídat… já to své Tělo poslední dobou trochu zanedbávala, takže v tom nejste sami. :)

Cílem této výzvy není shodit/nabrat xy kilo či centimetrů.
Úspěšnost této výzvy by měla být měřena vašim vlastním pocitem ve vašem Těle.

Stanovte si cíle, které budou splnitelné a reálné. I malý krok kupředu je vítězstvím! My Ženy jsme na toto téma vztahu k vlastnímu Tělu citlivější, než Muži a tak je tato výzva určena primárně pro Ženy. Pánové, nic proti vám, jen prostě nejsem chlap. :)

CO BUDE OBSAHEM?

Obsah této výzvy bude pestrý. Najdete v něm jak nějaké základní tipy na cvičení, protahování a stravu. Hlavním obsahem ale budou články na téma sebelásky a osobního rozvoje. O tom, jak cvičit a „hubnout“ je všude článků plno, takže inspirace najdete dost. My se podíváme na tu stránku naší Tělesnosti, která je trochu opomíjena, a to na to, že naše Tělo je odrazem naší Mysli a Duše. Budeme si povídat o tom, jak naše vlastní sebe-vědomí ovlivňuje to, jak se v našem Těle cítíme. Podíváme se na to, jak může být tento pocit ovlivněn vztahem k našim rodičům, a řekneme si, co s ním. Tím nejdůležitějším tématem bude téma strachu vs. Lásky, emocionálního (c)hladu a téma radosti a vděčnosti. Ve výzvě se můžete těšit na články, citáty s inspirací, recepty, náměty na cvičení a nějakými ukázkami psychosomatických výkladů, které vám pomohou v poznávání a naslouchání vašemu vnitřnímu hlasu. A povíme si rovněž něco o tom, jak v této výzvě využít naši cykličnost.

wallpaperrumcom_art_artistic_paintings_mood_emotion_happy_fun_run_motion_balloon_seascape_beaches_sea_ocean_waves_sky_clouds_color_women_female_girl_swimwear_1920x1200

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Všechny příspěvky, články, inspiraci, odkazy… budou uveřejňovány v placené členské sekci na mém webu, do níž dostanete svůj unikátní přístup pro účast v této výzvě. Každý den pro vás zveřejním nějakou inspiraci na téma Těla a Duše. Během těchto 40 dnů budete dostávat každý den inspiraci pro to, abyste se cítily ve svém Těle lépe a lépe a lépe a celé toto snažení podpoříme praktickými úkoly, které ode mě dostanete. Protože cvičení dělá mistra a tady více než kde jinde platí, že bez práce nejsou koláče. :)

KDY, KDE?

Tato výzva startuje 9. května 2017 a je naplánována na 40 dnů. Po tuto dobu budete dostávat každý den dávku inspirace pro Vaši proměnu a přístup vám zůstane zachován napořád, a to včetně veškerých aktualizací a novinek. Výzva bude probíhat online formou v členské sekci na mém webu. Ať už se přihlásíte kdykoliv, nebojte se, o nic nepřijdete, začít můžete kdykoliv. :) Své objednávky můžete zasílat přes webový formulář na mých stránkách zde.

Tak co, potkáme se uvnitř? :) Těším se i na Vás s víc než 100 dalších Žen.

Buďte s Láskou a v Lásce.
* Lenka

PS: NEJSEM výživový poradce, ani sportovní trenér, ani nic podobného. Jsem „jen“ člověk jako vy, Žena, která se rozhodla něco se svým tělesným příbytkem udělat. A co mi chybělo ve znalostech sportovních trenérů, dohnala jsem svým nadšením a rozhodnutím, které mi pomohlo zvládnout nemožné. Proto vím, že když POCHOPÍME PROČ, že můžeme dokázat cokoliv. V minulosti jsem si například změnou určitých návyků vyléčila zrak natolik, že dnes nepotřebuji brýle jako kdysi a mé Tělo mi slouží s ostřížím zrakem. Protože MOŽNÉ JE ÚPLNĚ VŠECHNO, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT! :)

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů