Nejlepší den Života

Vyber-si-radost_480x433

Krásný den, milí Tvůrci! :)

Jak se dnes máte? Vstali jste tou správnou nohou a užili jste si dnešní den? :)

Na chvíli jsem se odmlčela… měla jsem teď poslední dobou trochu „tvůrčí zácpu“ :-D a tak mi nešlo psát, protože jsem se soustředila na změny ve svém Životě, na uzavírání jedné životní etapy a na příchod etapy nové. Začal nám další nový rok a s ním přišla i možnost ZAČÍT ZNOVU. A já se do toho pustila s velkou vervou, ale o tom vám napíšu zase příště.

Začít znovu můžeme kdykoliv, kdekoliv, ať je naše situace jakákoliv. Dnešní ráno pro mě bylo velmi poučné a neslo se ve znamení krásného AHA momentu. Nesnáším brzké ranní vstávání. Fakt ne. :) A tak i když jdu spát brzy, jakmile mě někdo ráno budí, když je  venku černočerná tma a hodiny říkají, že bych mohla klidně ještě 2 hodiny spát, tak to ve mě vře. Je jedno, JAK MOC LOGICKY si toto vstávání zdůvodním. Je jedno, jak MOC ROZUMÍM DANÉ SITUACI A MÁM NAD NÍ ROZUMOVÝ NADHLED. JAKMILE NEMÁM NADHLED EMOCIONÁLNÍ, JE TO NA DVĚ VĚCI. :))

Asi to znáte taky. Tohle je ta pověstná mezera mezi přáním a konáním. Veškeré poučky, teorie, terapie, nástroje, knihy, bible, moudra a guruové jsou nám na nic, dokud si ta změna v nás prostě nesedne. A dokud se tak nestane, můžeme se na hlavu stavět, chrlit moudra jako zámecká kašna, ale DOKUD NEBUDEME SVÁ MOUDRA I ŽÍT, TAK NÁM TO NIC NEPŘINESE.

No jo, jenže jak to udělat, aby si to teda sedlo, že? Jestli čekáte nějaký instantní návod, který bude stejně rychlý, jako uvařit si instantní nudle, tak vás zklamu. Každá změna chce čas. A každá  změna má svůj vlastní čas. Nemá smysl něco hrotit, protože obvykle čím víc něco hrotíme, tím horší to je, protože všechen ten strach a stres dané situace jen utahuje smyčku kolem nás a sevření se tak zvyšuje. Což je ale v konečném důsledku dobře, protože pak jsme sami se sebou tak na štíru, že nás tyto podmínky dokopou ke změně. Takže ať se děje, co se děje, vždy je to dobře, nejlépe, jak to být má a děje se to vždy v souladu s naším nejvyšším dobrem a to je potřeba si uvědomit. :) Pokud chceme, aby si TO NĚCO sedlo a my jsme našli sami v sobě klid, musíme se umět pro něho rozhodnout. MUSÍME SI V KAŽDOU JEDNU CHVÍLI VYBRAT, JAKÝ ŽIVOT SI PRO SEBE ZVOLÍME. JAKÝ BUDE NÁŠ ŽIVOT TADY A TEĎ? NECHÁME SE VLÁČET VŠÍM TÍM, CO NENÍ TAK, JAK CHCEME, NEBO SI V TOM VŠEM NAJDEME NĚCO POZITIVNÍHO?

Já vím, řeknete si, že je to jasné, že je to samozřejmě a že to, co jsem napsala, víme přece všichni. Ale proč to tedy nežijeme? Proč stále odmítáme hojnost a radost v našem Životě a místo nich do svého Života zveme ne-vděčnost a ne-příjemnost v dané chvíli? Celé snažení a konání je vždy o tom, zda pochopíme a objevíme magickou sílu každé lekce, každého prožitku. A ta magická síla spočívá v TADY A TEĎ. Ne tady a teď v hlavě, ale v TADY A TEĎ V SRDCI. Věci pak mohou být jaké chtějí, ale pokud se rozhodnete uvěřit a žít podle toho, že JE VŠE TAK, JAK MÁ BÝT, TAK SE VÁM ULEVÍ. A svět bude najednou snesitelnější a taky růžovější. :) Tedy ten můj dneska byl. A všechno spískala písnička, kterou vám níže přikládám, která mě inspirovala k tomu, abych se po ránu zamyslela nad tím, jaký chci aby můj tady a teď den byl. Jestli ho chci naštvaný a zatažený, nebo JESTLI TO BUDE NEJLEPŠÍ DEN MÉHO ŽIVOTA. Já jsem si dnes vybrala to druhé a doufám, že se tak zvládnu rozhodnout i příště. A kdyby ne, tak nevadí. Ať už to bude jakkoliv, budu TADY A TEĎ VĚDĚT, ŽE VŽDY DĚLÁME TO NEJLEPŠÍ, CO UMÍME A ŽE TO STAČÍ. :)

Buďte s Láskou a v Lásce, milí Tvůrci a udělejte si prima den a celý Život. :)
* Lenka <3

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů