NAJDĚTE SVÉ ŠTĚSTÍ

klic-ke-stesti

Hledáte klíč ke svému štěstí? A co když to není potřeba… ?!

Co když není potřeba žádného hledání? Co když to jediné, co potřebujeme, je pochopení toho, kde hledat své štěstí? A kde ho vlastně hledat? Často se rozhlížíme se okolo sebe a štěstí ne a ne najít. Jak moudře to řekl C. G. Jung… „Kdo se dívá ven, ten sní. Kdo se dívá dovnitř, ten se probouzí.“! Všechno, co od svého Života potřebujete a chcete, leží jen a jen ve vás. Pokud si přejete být šťastní, dovolte si to! Zasloužíte si to!

Co chcete od svého Života vy? Máte v tom jasno? Chcete štěstí, nebo utrpení? Protože štěstí je volba, a utrpení právě tak. ;)

 

***

ŠPATNÁ ZPRÁVA JE, ŽE KLÍČ KE ŠTĚSTÍ NEEXISTUJE.

DOBRÁ ZPRÁVA JE, ŽE VAŠE ŠTĚSTÍ NENÍ NIKDE ZAMČENO.

JEHO ZDROJ JE STÁLE VE VÁS.

PROTOŽE VY JSTE TVŮRCI VAŠICH ŽIVOTŮ.

PROTOŽE VY TVOŘÍTE SVÉ VLASTNÍ ŠTĚSTÍ!

BUĎTE ŠŤASTNÍ, VY SI TO ZASLOUŽÍTE!

<3

Buďte s Láskou a v Lásce a dopřejte si trochu víc a ještě víc toho štěstí v sobě.

Radujte se a BUĎTE ŠŤASTNÍ!

*Lenka

 

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů