Dovolte si být sami sebou

myjsmeTVURCI_dovolte-si-byt-sami-sebou

Bylo nebylo… před dávnými věky se zrodila jedna malá Dušička. Byla plná Lásky, naděje, víry, síly a tvořivé moci a její vnitřní světlo zářilo jasným zlatavým světlem široko daleko. Naše malá Dušička věděla, že je Láska a že je Bůh a podle toho i žila. Všechno, co si přála, si i ve svém vlastním světě s Láskou a hravým nadšením tvořila a užívala si plodů své práce. Protože věděla, že platí jak uvnitř, tak navenek. A když se jí náhodou něco nepovedlo a věci nešly tak, jak by měly, věděla, že musí zabrat ještě víc, aby našla způsob, jakým své Dílo posunout zase kupředu. A vždy ten způsob našla a pak se radovala, jak si to všechno pěkně vymyslela, jak se zase něco nového naučila. Jenže… po čase si říkala, jestli se má vlastně snažit něco dalšího vymýšlet, když vlastně ví, že to vždycky všechno dobře dopadne. A protože ráda zkoušela nové věci a ráda překonávala sama sebe, tak se rozhodla, že na chvíli zapomene, že je Láska i Bůh a že tvořivá Dušička, aby si na to mohla zase vzpomenout. :) A tak to taky zapomněla a dodnes hledá způsob, jak si vzpomenout na něco, co dávno zapomněla… hledá odpovědi na to, kým je, kam jde a co je její poslání. Nebo vlastně naše. :)

zijte-sve-sny

Poznali jste se v příběhu malé Dušičky? :) Hledáte i vy, kdo jste, kam jdete a co je vaše poslání? Nebo už víte, že jste Tvůrci? :) Pokud víte, že jste Tvůrce a víte, kdo jste a kam jdete, tak je to úžasné! A pokud třeba tápete, tak nezoufejte. Každý „TAM“ jednou dojdeme. A je jedno, jestli teď, nebo zítra, nebo za měsíc, nebo rok, dva či 10. Já jsem svou Cestou šla mnoho let. Vlastně teď slavím rozřešení jednoho velkého tématu Oběti, které jsem řešila 15 let! Možná se vám to zdá dlouho, ale vězte mi, že čas při hledání sebe samého nehraje roli. Důležité totiž není, jak rychle doběhneme do cíle, ale jestli do něho dojdeme. Jestli najdeme, co hledáme a jestli nás ta Cesta dovede do míst, kde budeme moct být tím, kým doopravdy jsme. Ne tím, kým bychom měli být a kým si nás přáli mít ostatní a kým si myslíme, že být máme, abychom byli přijatí. Uff.. to je totiž únavný a energii beroucí proces, který ale není ani dobrý, ani špatný, protože je to zase jen další nástroj a vodítko na naší Cestě k nám samotným. To, co bychom si měli na této Cestě pamatovat je to, že se VŽDY VŠECHNO DĚJE TAK, JAK MÁ A V NAŠE NEJVYŠŠÍ DOBRO. Byť se nám dějí někdy děsivé věci, jako třeba mi se děly hrozné věci, týrání a ubližování, které mě hodně poznamenaly. Ale i přesto všechno dnes dokážu říct, že je Život krásný i přesto, že umí být hodně tvrdý. To, na čem totiž záleží ze všeho nejvíc, jste JEN A JEN VY! Myslet na sebe není sobecké, je to akt sebelásky. A kde je Láska k sobě, je i Láska a soucit k druhému. A TO, CO NÁM POMÁHÁ PŘEKLENOUT VEŠKERÉ ÚTRAPY, JE NAŠE VÍRA A SÍLA PODLOŽENÁ PRACÍ A SMYSLEM VEŠKERÉHO NAŠEHO KONÁNÍ. Mějte své sny, vášně a radosti, plňte si je, žijte a buďte sami sebou. Možné je všechno.

pexels_training-train-lime-barbell-39688

Vaše budoucnost není dopředu daná. Vaše budoucnost je výsledkem TADY A TEĎ. Vaše budoucnost se může vyvíjet nahodile. Nemusíte pro ni vyvíjet žádnou zvláštní činnost. Dokonce ani nemusíte vůbec nic dělat. Pokud jste tedy v souladu s Vaší Duší, s hlasem Vašeho srdce. Pokud je JAKÝKOLIV ROZPOR MEZI HLASEM VAŠÍ DUŠE A VAŠÍM KONÁNÍM, bude vám Život klást do Cesty různé překážky a příležitosti, aby vás navedl na Cestu k vaší Duši. Aby vám pomohl najít, kým doopravdy jste, abyste mohli žít sami sebe. Abyste žili své sny, sny vašeho srdce. To je jediný cíl a jediný záměr Života: DÁT VÁM VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE! Jste připraveni si to vzít a žít? :) Pokud ano, jděte a vezměte si to. Překonejte svou zónu bezpečí a odvažte se udělat něco, co jste možná dosud neudělali. Odvažte se být sami sebou. Být autentičtí, být sví. Dovolte si projevit, co cítíte a kdo jste. Najděte odvahu svléknout svou Duši do naha a odhalit své pravé já. Co se pak stane? To uvidíte. Možná se spraví vaše vztahy, možná dostanete milion, možná se vám splní váš dávný sen, nebo všechno dohromady. :) Najít odvahu být sám sebou chce čas a odhodlání, ale je to krok, který směřuje jen vzhůru a k cíli. Dovolit si být sám sebou je krok, u kterého můžete jen vyhrát. Zrovna tohle vím, protože jeden takový krok k sama sobě jsem právě udělala a

Ať se Vám Vaše sny plní!

S Láskou Lenka <3

 

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů