Umíte se správně rozhodnout?

umite-se-spravne-rozhodnout_myjsmetvurci

Hodné holčičky tohle ale nedělají…

Když nebudeš hodná holčička, nebude Tě mít nikdo rád…

Pořádní chlapi přece nepláčou…

Jsou vám tyhle věty povědomé? Jako malé děti jsme si toho vyslechli hodně. A kolikrát to byly věci, které bolely a zraňovaly. A ať už byly pravdivé, nebo ne, až příliš často jsme si je uložili do své mysli jako své postuláty, dogmata. Tyto otisky se uložily do našeho limbického systému  a staly se zákony a pravidly, podle nichž se dál utvářel náš svět. Převzali jsme za své něco, co nám nepatřilo, co jsme nebyli my začali jsme žít své Nepravé já.

Všechno v Životě má svůj smysl a svůj důvod, protože nic se neděje náhodou, ale pro naše nejvyšší dobro a Lásku, ke které směřujeme. A tak i tyto programy, které jsme přijaly za své a které nám zdánlivě ublížily, měly svůj důvod. Třeba právě ten, abychom se skrze tuto svou otevřenost něčemu naučili.

Jak z toho ale ven? Jak se dozvědět, co jsme ještě my a co už ne? Jak se naučit rozhodovat se sami za sebe ne podle toho, co od nás očekávají ostatní (a co my si myslíme, že očekávají), ale co od sebe čekáme my sami? Jak poznat, který náš vnitřní hlas je ten pravý, ten náš vlastní?

Když jsem se vydala na Cestu sebepoznání, učila jsem se naslouchat svému vnitřnímu hlasu. A po pár letech jsem našla NĚCO, co mi svou pravdivostí a přímočarostí učarovalo. Shoda událostí mě totiž přivedla až k Human designu. K systému, který je syntézou pokročilých věd jako je genetika, kvantová fyzika, biochemie, systému nervové výživy a starodávných věd jako jsou západní a východní astrologie, hinduistický systém čaker, kabala a I-ťing (Kniha proměn). K nauce, která na základě přesného času, data a místa spočítá vaši mapu zrození a na jejím základě VÁM UKÁŽE VAŠI PRAVDIVOU PODSTATU TOHO, KÝM DOOPRAVDY JSTE (A NEJSTE) A UKÁŽE VÁM, JAK SE V ŽIVOTĚ ROZHODOVAT A KTERÉ VNITŘNÍ HLASY A PRAVDY POSLOUCHAT NA ZÁKLADĚ VAŠÍ VNITŘNÍ AUTORITY A KTERÉ NAOPAK NE.

Znalost naší mapy funguje jako kompas, který nám pomáhá určit, který směr je pro nás správný. Abychom se uměli správně rozhodnout a vybrali jsme si pro sebe tu Cestu, která je pro nás ta pravá.

Znalost naší mapy human designu je jako poznání toho, v jakém dopravním prostředku jste se narodili. Když se narodíme, dostaneme do vínku určité dispozice. Pokud je vědomě poznáme, stanou se naší vědomou součástí a my je přirozeně integrujeme do svého procesu prožívání a rozhodování. Pokud poznáme své dispozice, pokud poznáme, odkud jsme vzešli, jaké jsou naše dary a talenty a také naše stinné či slabé stránky a pokud pochopíme, jakým způsobem fungujeme, pak se naučíme snáze se rozhodovat pro to, co je pro nás doopravdy správné. Naučíme se rozhodovat bez ohledu na to, co si myslíme, že je správné a jak bychom se měli rozhodovat, aby to bylo přijatelné a akceptovatelné, tudíž abychom i my byli přijatí a akceptovaní. Pomůže nám žít náš Život ne podle pravidel, rad a názorů ostatních lidí, ale na základě naše vlastní vnitřní pravdy a jedinečnosti tak, abychom svůj Život prožili šťastně a naplněně.

Poznání naší mapy human designu je stejné, jako pochopit jaký typ auta vám stojí v garáži. Pokud vám bude v garáži stát Masserati a vy se k němu budete chovat jako k Trabantu, pak ani zdaleka nevyužijete potenciál, který máte k dispozici. Anebo v případě svých slabin: pokud je nebudete znát a budete se k motoru z Trabantu chovat jako k Masserati, tak se může brzy stát, že ten motor odvaříte a propadnete emoci, která je v human designu nejčastější odpovědí na nadvládu nepravého já, a to frustraci z toho, že věci nejdou, jak chcete.

Pokud poznáme, jak funguje náš vnitřní motor, naše vnitřní autorita – neboli náš vnitřní hlas, na který se můžeme spolehnout, pak se toto poznání stane velkým přínosem pro náš každodenní Život a my získáme klid a jasno v tom, kdo jsme (či jací jsme) a kam si doopravdy přejeme jít. A naopak snáze odhalíme své nevědomé programy, které se zapsaly do našich Životů formou limbických otisků, které nás utvářely v raných stádiích našeho Života.

Uplynulo již přes 7 let od chvíle, kdy mi human design vstoupil do Života a já od té doby nevycházím z úžasu, jak propracovaný a ucelený systém to je. Poznání mé vnitřní autority mi do Života dodalo tolik klidu a míru a přineslo mi tolik nadhledu, že bych o tom mohla psát hodiny. Díky poznání své vnitřní autority už si nevyčítám, že se neumím rozhodnout TADY A TEĎ, ale že pro svá rozhodnutí potřebuji moře času (od 2 dnů až po několik měsíců), protože VÍM, proč to tak mám a co mi ta má zdánlivá váhavost přináší za velké dary. A taky vím, který hlas použít, když se přeci jen někdy potřebuji rozhodnout TADY A TEĎ a fakt nevím, jestli si dát k obědu rýži, nebo brambory. :)) Poznala jsem své slabé i silné stránky a naučila jsem, že ty emocionální vlny od výšin až po propady, ke mně zkrátka patří a že jsou tím, co mi přináší mou moudrost, poznání a hlas mé pravdy. A tak mi human design pomohl najít můj hlas, který mě vede k mému srdci až do míst, které mi byly určeny. A stejně tak pomáhá i ženám, které provázím.

Přidáte se i vy? Znáte svůj vnitřní hlas, nebo ho teprve hledáte? A chcete váš VNITŘNÍ HLAS hledat, nebo NAJÍT? :)

Buďte s Láskou a v Lásce.
*Lenka

A jak taková mapa vypadá? Zde je na ukázku má mapa. :) Vygenerovat si ji můžete zdarma zde. Pokud vás human design zajímá více, můžete si o něm přečíst více zde.

Mapa: Aurický typ: Generátor, Profil: 6/2, Vnitřní autorita: Emocionální centrum – Solar Plexus.

human-design_myjsmetvurci

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů