O krok blíže ráji…

KDYŽ SE STARÉ MĚNÍ V NOVÉ

Už je to tady… Nastává okamžik, kdy se láme starý rok a spousta z nás je v očekávání toho, co přinese rok nadcházející. Každá hranice mezi dvěma světy, mezi dvěmi skutečnostmi a jevy, je magickým předělem, který je přímo stvořený k tomu, abychom odložili kus něčeho starého, nepotřebného a bolavého a mohli jsme se znovu zrodit jako bájný pták Fénix z toho popele.

Rituální hranice předělu znaly už dávné čarodějnice a mágové a využívali je pro své kouzla, protože každá taková hranice, každý takový předěl, má velkou sílu a velkou moc pomoci nám v tom, abychom se zase o kus přiblížili ke svému vnitřnímu ráji, ke svému poslání a naplnění.

ŽIJTE V SOULADU SAMI SE SEBOU

Vím, že má spousta z vás ráda dávné přírodní zvyky a obyčeje. Že se spousta z vás snaží objevit to, kým v hloubi Duše jste a co vás dělá šťastnými a spokojenými. A tak je dnešní článek o tom, abyste se podívali na to, jak fungují vaše vlastní přirozené rytmy. Abyste se naučili respektovat rytmus své Duše a svého Těla a mohli jste tančit nebeský valčík (nebo jakýkoliv tanec) vašeho vlastního Života v souladu s vaší vnitřní pravdou, vaší vnitřní přirozeností a tak, JAK TO CÍTÍTE VY.

Protože ta mocná síla, která rozhoduje o tom, které věci se stanou, jaké budou a co vám přinesou… TOU MOCNOU SILOU JSTE VY SAMI, PROTOŽE VY JSTE TVŮRCI VAŠEHO ŽIVOTA. Bez ohledu na to, jaké je datum v kalendáři. Bez ohledu na to, jestli máte to či ono, jaké jsou podmínky a jaký je současný stav. Podstatné je, jestli vykročíte vstříc sobě, ke své Duši a ke svému naplnění a své TVŮRČÍ SÍLE, ať už v tento novoroční čas, nebo i kdykoliv jindy.

KDY PŘICHÁZÍ NOVÝ ZAČÁTEK

Nevím, jak to máte vy, ale já jsem se v tomto období Silvestrovské noci cítila vždycky tak nějak rozhozená, rozložená, nedokončená. A ještě větší rozčarování jsem zažívala o půlnoci, kdy jsem čekala na onen „magický přechod“ a nic. Prostě jsem v tu slavnostní chvíli nic necítila. Leda zklamání z toho, že tam ta esence zase nebyla, protože to nebyl ten pravý okamžik. :)

S postupem let jsem nasávala informace o pohanských svátcích, o spojení s Přírodou a sama se sebou. A učila jsem se žít svou ženskou cykličnost. A učila jsem se chápat moudra našich Těl a Duší s pomocí Human designu. A najednou se ke mě začaly dostávat střípky dávných mouder, které mi ukazovaly, že možná Silvestr není tím předělem mezi starým a novým.

Že měli možná pravdu staří pohané, které věřili, že „to nové“ přijde až s příchodem jara.

Nebo že dává smysl i zvyk starých Číňanů slavit Nový rok s druhým měsícem po zimním slunovratu, tj. letos až 5. února 2019 v souladu se začátkem nového lunárního roku.

NOVÝ ZAČÁTEK A HUMAN DESIGN

Nebo že tento čas nadchází s koncem slunečního cyklu stejně tak, jako to učí Human design a že to není na Silvestra, kdy se většinou Slunce a Země nachází v bráně opozice / boje a překážek / provokace, které odsuzují naše novoroční předsevzetí k nezdaru, protože jsme prostě jen neprošli kruhem poznání až do konce. Ale že tento mystický nový začátek začíná tehdy, když Slunce vstoupí do 41. brány, do brány Stahu a úbytku, která představuje začátek každé věty DNA, která je nám vlastní a která přináší onen potřebný impuls postavený na uzavřeném procesu bilancování, vyhodnocování a hlubokého ponoření se do sebe, abychom ve svém nitru našli svou vlastní pravdu a odpovědi. Přesně tak, jak je potřeba pro to, abychom ve svém Životě našli všechno, co hledáme a potřebuje. A letos tato chvíle nastane 5. února 2019 ve znamení zemského Vepře, neboli Prasete.

Ona brána 41 viz obrázek níže je branou, která otevírá veškeré sny, veškeré NOVÉ ZAČÁTKY a přináší tolik potřebnou inspiraci, motivaci, snění a směřování, které potřebujeme pro úspěšné naplnění toho, za čím jdeme. Tato brána je branou tlaku je pro mě osobně je branou, která určuje mé nastavení, můj životní úděl a mé poslání v tom inspirovat druhé k tomu, aby objevili své sny, svá volání Duše a naplnili je. Tahle brána má v sobě stejnou sílu, která taví horniny, aby se z nich pod tlakem staly ty nejkrásnější a nejzářivější diamanty. Ty nejkrásnější a nejzářivější lidské Duše. Každá do jedné. A do puntíku.  

KDE HLEDAT PRAVDU?

Možná má pravdu ten, či onen… NEBO VŠICHNI. :) Nezáleží na tom, kdy nastává nový začátek pro ostatní, kdy nastává nový začátek pro celý svět. Vy sami se naciťte na své pocity a na moudrost svého Těla a najděte svůj vlastní jedinečný okamžik pro to, kdy začít, kdy si dát nějaké předsevzetí, kdy vyskočit ze svého minulého Života a kdy naskočit do něčeho nového. 

Počkejte na to, až budete připraveni něco změnit a pokud jde o něco obzvlášť velkého a důležitého, pak si pro sebe připravte třeba krásný svíčkový rituál, ve kterém poproste bytosti světla a Života, aby vás provedly k vašemu pravému poslání a naplnění a ukázaly vám Cestu k vašemu vnitřnímu ráji.

ZAČNĚTE ZNOVU A LÉPE

Nebo si objednejte můj program „Nový začátek“, ve kterém vás učím mocné prastaré techniky poskládané v takový tanec rituálů, vědění a technik, který má mocný vliv na to, jak ukončovat staré, nechávat odejít nepotřebné a přivítat nové tak, aby vaše sny měly možnost se stát a naplnit plně v souladu s vaší Duší a jejím pravým voláním. 

Nyní se jako lidstvo nacházíme až do roku 2027 na Cestě proměny vedoucí do Ráje. Tahle Cesta je možná strastiplná, protože je potřeba, abychom na ní odložili spoustu věcí, které nám už neslouží a které nejsou v souladu s naším pravým já. Někdy to může bolet trochu víc, než bychom měli, ale pamatujte, že i diamanty se rodí pod tlakem. Každá jedna věc, kterou odložíte, vás přiblíží o kus blíže tomu, co si ve svém srdci nosíte jako svou vnitřní představu ráje.

ENERGIE ROKU 2019

Energie roku 2019 budou pokračovat v této tendenci odkládání toho, co už nám neslouží, ale tahle proměna bude čím dál pozvolnější zvlášť tehdy, pokud již na sobě pracujete. Pak možná i vy letos ucítíte, jak povoluje tlak a nastupuje čím dál více chvilek a okamžiků, kdy se budete cítit více a více propojení se svou pravou podstatou a budete moci žít více a více v přítomnosti. 

V letošním roce se připravte na to, že vás Život povede k tomu, abyste více věřili sami sobě, abyste se učili tomu, jak funguje vaše vnitřní nastavení a váš vnitřní kompas pravdy. Energie tohoto roku vás povedou k mistrovství, k objevování vaší tvůrčí síly, vašich ctností, světlých stránek a schopností a na straně druhé i k přijetí vašeho stínu, vašich slabin a bolestí.

Milí Tvůrci, děkuji vám za každé jedno sdílení v roce 2018. Moc si vážím toho, jak moc mě inspirujete k tomu dělat to, co mi bylo určeno. Pro nový rok 2019 pro vás mám připraveno spoustu novinek a zajímavostí, které vám, jak věřím, pomohou přiblížit se zase o kus více sobě, té krásné a zářící části vašeho já, kterou vidím a na dálku zdravím a přeji vám, abyste této své podstaty dosáhli a naplno si ji uvědomili.

Díky, že jste! <3

S Láskou Lenka

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů