Nový rok a nové začátky

PROSTĚ ZAČNĚTE.

Cože to blázním s novým rokem, když je únor a Nový rok už dávno byl? :)

Vypadá to, že jsem trochu zaspala? :) Nebojte, není tomu tak, to jen nemyslím ten klasický kalendářní rok, ale ten lunární a taky solární.

Těch nových roků a nových začátků máme ve svých Životech několik, počínaje tím nejběžněji slaveným Novým rokem 1. ledna. Spousta lidí si v toto období dává předsevzetí, které se jim ale nepodaří dodržet a naplnit, nebo je to stojí až příliš často hodně sil. A víte proč?

Protože 1. leden je „jen“ začátek gregoriánského kalendáře, ale není to období, kdy by naše Duše a Těla byla připravena začít něco nového: stejně jako Příroda spíme a odpočíváme (byť tomu vnější fyzická realita často neodpovídá) a nabíráme síly na nadcházející období změny a Nového začátku. A do toho, pokud následujeme rytmy Přírody a jsme s nimi v souladu, rozjímáme pohrouženi do svého nitra nad tím, na co v dalším období napneme své síly…

Nový začátek začíná tehdy, když Slunce vstoupí do 41 brány dle Human designu, což je brána Stahu a úbytku, která vede v podstatě k vyčerpání rezerv a možností, aby nás stáhla k sobě, do nitra a zažehla tam sílu ze všech nejmocnější: naší vizi, naší touhu a náboj pro nový start a nový začátek čehokoliv, co jsme v tichosti zimy vymysleli a objevili. Tenhle okamžik, kdy Slunce zažehne tuto aktivní sílu v DNA každého z nás, což letos bude 22. ledna 2020, kdy nám aktivní energie Slunce dodala tolik potřebný náboj pro naše pravé vize, sny a přání a přinesla nám tolik potřebnou energii pro jejich uskutečnění.

Já osobně jsem dlouhá léta bojovala s tím, že jsem na Silvestra a pak na Nový rok žádný nový začátek necítila. Spíš jsem byla vnitřně rozpolcená, protože můj proces nedoběhl, měla jsem tendence vnitřně tlačit svou motivaci a energii do oblastí, kde jsem nakonec stejně nevydržela, nebo mě to nadšení opustilo a cítila jsem, že tohle ještě není ono… Pak přišel Human design a svou vizí o novém začátku při započetí nového slunečního cyklu mi dal sílu a energii více naslouchat svým pocitům a myšlenkám k tomu, kdy že je nejlepší vlastně začít.

A tak zatímco Slunce dává energii a impulz, Luna tento impulz přijímá, aby ho vyživila svou Láskou, každodenní péčí a tím mu vdechla Život.

A tak jsem se pomalu přesunula od slavení Silvestra k slavení slunečního začátku, jak tomu věřil zakladatel Ra, ale zase mi cosi chybělo k tomu, aby můj obrázek byl kompletní. :-D Až vloni mi to docvaklo… Ra byl muž a muži jsou aktivní bytosti spjaté se Sluncem. Já jsem ale žena a ženy jsou více jinové bytosti, které jsou spojené s Lunou

A to stejné platí pro naše vize a sny: nejprve se potřebujeme dostat „na dno“ našich sil a možností, aby se tam v té tmě, zrodilo něco nového. Nejprve je to jen záblesk světla, ale postupně ta naše nová naděje a sen rostou a sílí a jakmile získají potřebnou sílu (energie Slunce), pak vystřelí vzhůru k obloze a doletí na ní jen tehdy, pokud mají dost energie a drží správný kurz (energie Luny).

Takže se Letos se ladím na energie v sobě a nechávám je, aby mě ukázaly to nejlepší načasování pro práci s energií pro začátek něčeho nového a musím říct, že je hodně úlevné na Nový rok nic netlačit, nechat se v lednu inspirovat svou vizí, abych ji dnes mohla se vší parádou přijmout (protože už fakt nic dalšího pro svůj letošní plán nevymyslím :-D) a mohla jsem teď v tomhle období začít žít v souladu  s tím, kam mě vede moje Duše.

Takže pokud jste si ještě předsevzetí nedali, nebo pokud jste už od těch novoročních upustili, dejte si jedno dnes, a to třeba to, že prostě budete co nejvíce sví, upřímní a opravdoví a budete žít v Lásce se sebou i druhými, protože upřímnost, rodina, zázemí a taky blahobyt budou témata letošního roku.

A pokud toužíte po větší změně, tak máte do 23. ledna šanci vstoupit do kurzu Nový začátek za akční cenu, v němž učím spoustu úžasných a jednoduchých technik na proměnu Života a zažitých vzorců.

Tak co, milí Tvůrci, jste připraveni žít své sny? :)

S Láskou vás zdraví Lenka, která se to rozhodla vzít letos pěkně od podlahy :-D

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů