LÁSKA

miluj-sama-sebe-small

* POKUD CHCEŠ, ABY TĚ NĚKDO MILOVAL,
JE POTŘEBA NEJPRVE MILOVAT SAMA SEBE.*

 

Protože kolik Lásky dáme sami sobě, tolik Lásky můžeme dostat i zvenčí. Co není uvnitř, nemůže být navenek, protože vše okolo nás je odrazem našeho vlastního nitra a našeho nastavení. Celý Život se dá shrnout do dvou základních emocí: LÁSKA A STRACH. V každou chvíli se můžeme sami sebe ptát, zda cítíme Lásku, nebo strach. Nedovolte strachu, aby vás pohltil a zaplavil. Postavte se mu. Postavte se sami sobě a svým vlastním obavám! Čím více budete sami sebou, tím více se budete stávat Láskou. Vy už vlastně Láskou jste. Jen to nevidíte, stejně tak, jako motýl nemůže vidět, jak nádherná křídla má. Ať už se bojíte čehokoliv, uvědomte si, že jen a jen vy rozhodujete o tom, co bude dál. Budete žít dál s pocitem Lásky, nebo strachu? Pusťte stará očekávání, dogmata, přesvědčení a zkuste něco nového. Možná vás někdo kdysi zranil, ale dnes už není včera. Dnes je dnes a dnešek je tím dnem, kdy se můžeme přestat bát otevřít se Lásce. Kdy se můžeme s důvěrou otevřít světu a nechat Lásku a čas, aby zhojila naše rány a šrámy a my mohli milovat sami sebe i druhé a také i oni nás. Dovolte si být šťastní a milovaní! Pamatujte, že:

 

* ZÁZRAKY SE ZAČNOU DÍT,
KDYŽ DÁME SVÝM SNŮM TOLIK ENERGIE,
CO SVÝM OBAVÁM.*

 

Buďte s Láskou a v Lásce.

Objímám, Lenka

 

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

 

 

 

Úvodní fotografie použita ze serveru wallpaperup.com.

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů