ONLINE ZOOM WEBINÁŘE

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Online webináře jsou skvělou možností, jak se potkat a popovídat si bez omezení času a prostoru o tom, co vás zajímá, nebo CO POTŘEBUJETE SVÉM ŽIVOTĚ POCHOPIT, ZMĚNIT, VYŘEŠIT.

Díky internetu se spolu můžeme potkat, i když to někdy nejde naživo. Díky Human designu se na vás můžu nacítit i přesto, že se nevidíme osobně a díky tomu si můžeme povídat o tématech tak, abyste si z webinářů odnesli maximum praktických informací a zkušeností. 

Webináře probíhají formou Zoom meetingu, ke kterému se připojíte skrze odkaz, který dostanete do emailu spolu s instrukcemi k přihlášení.

Těším se na vás a na společné sdílení. :)

Leni Lipenská

BONUS: Většinu svých webinářů uzpůsobuji nastavení každého jednoho z vás podle Human designu díky jednoduchým tipům pro vás, díky nimž si můžeme být blízko a rozumět své Cestě daleko lépe.

BONUS: Své webináře většinou doplňuji i energetickým léčením - kvantováním, abychom snáze ukotvili témata a uvědomění do praxe.

* pracujeme V MENŠÍCH uzavřených SKUPINÁCH

* z některých webinářů dostanete navíc ZÁZNAM, TIPY či ÚKOLY a z některých webinářů i E-BOOK

PRAVIDELNÝ WEBINÁŘ ZDARMA 

  • Webinář se koná vždy na platformě Zoom (je potřeba ji mít v počítači či na telefonu), který si bezpečně stáhnete zde jako aplikaci do vašeho počítače, nebo formou appky do mobilu (vyhledejte Zoom meeting v Google Play, nebo Apple Store) Poté se připojíte přes odkaz níže pod tímto textem. 
  • Webinář je pravidelný a koná se vždy PRVNÍ STŘEDU V MĚSÍCI. :) Podle toho si to zapamatujete, až na výjimky je termín i odkaz pro přihlášení stejný. :)

POJĎME SE SPOLU POTKAT. :)

Na pravidelný webinář Tvůrců zdarma stačí kliknout na odkaz.

WEBINÁŘ - SETKÁNÍ PRO VŠECHNY TVŮRCE

Zvu vás na pravidelné měsíční setkání Tvůrců, které pořádám vždy každý 1. STŘEDU v měsíci, a to zdarma.

Pojďme si společně popovídat o naší vnitřní síle, odvaze a světlu žít své poslání a volání našich Duší. :)

Budeme si povídat o naší tvůrčí síle, o výzvách a darech této doby a našich Životů, o našich snech, představách, energiích...  a o čemkoliv, co vás zrovna zajímá či trápí. Zeptat se můžete na cokoliv, prostor mají vaše otázky i vaše příběhy. Přijdete i vy? :)

Odkaz pro přihlášení na Zoom zde. 

Meeting ID  845 2133 2460                                      Passcode 114686

KDY: středa 4. ledna 2023                                         ČAS: 20:00 - 21:00 hodin

KDE: Online Zoom meeting                                       CENA: zDARma

UZDRAV SAMU SEBE A UZDRAVÍŠ

CELÝ SVĚT.

KALENDÁŘ AKCÍ NAŽIVO I ONLINE

0307

✨ WEBINÁŘ - PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ TVŮRCŮ

3.7. 2024 20:00 - 3.7. 2024Online Zoom webinář zDARma
WEBINÁŘ TVŮRCŮ ZDARMA OD 20 hodin Opět se na vás…
3112

✨ ENERGETICKÁ PŘEDPOVĚĎ ROKU 2024

31.12. 2024 20:00 - 31.12. 2024Online Zoom webinář
Informace, které vám předám v předpovědi, jsou tentokrát více citlivé…

DETAILNÍ POPIS WEBINÁŘŮ

  • Webináře se konají vždy na platformě Zoom (je potřeba ji mít v počítači či na telefonu), který si bezpečně stáhnete zde jako aplikaci do vašeho počítače, nebo formou appky do mobilu (vyhledejte Zoom meeting v Google Play, nebo Apple Store). Poté se připojíte přes odkaz v emailu, který vám pošlu na váš email den před konáním webináře. 
  • U webinářů obvykle pracujeme s vaším nastavením podle Human designu, aby informace a techniky, o nichž budeme mluvit, byly v souladu s vaším vnitřním nastavením. Pokud chcete pracovat dle svého nastavení, připojte k objednávce své údaje narození (datum, místo a přesný čas narození). Ochrana údajů je samozřejmostí.
  • Z těchto webinářů získáváte záznam našeho setkání (není-li uvedeno jinak), případně i e-book s informacemi a technikami, o nichž si budeme povídat.
  • Webinář si objednáte přes proklik přes formulář dole na stránce, kde mi napište o jaký webinář/webináře máte zájem.

TRANSFORMACE VLASTNÍ JEDINEČNOSTI

⭐ STŘEDA 14. 12. 2022 na Zoomu od 20 do 22 hodin
VÍTE, KDO JSTE?  Vnímáte svou jedinečnost a unikátnost? Umíte rozpoznat své pravé já od podmíněností? Chcete poznat hlas své Duše a návod pro rozhodování v každodenním Životě? Jako malí jsme byli sami sebou... BYLI JSME SVÍ. BYLI JSME JEDINEČNÍ.  Život nás ale naučil schovávat své pravé JÁ před bolestí a od-souzením zvnějšku. A my jsme na tu hru kvůli přežití přistoupili... Teď je ale čas se probudit do své síly. PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ, SVÉ DARY A TALENTY A SVOU VNITŘNÍ SÍLU.  Přijďte zažehnout svou tvůrčí sílu i vy. :) Těším se na vás. <3
Cena 450 Kč, včetně práce s vaším nastavením, včetně záznamu a e-booku.

EMOCE A EMOČNÍ VLNY Z POHLEDU VAŠEHO HUMAN DESIGN NASTAVENÍ

⭐ STŘEDA 28. 12. 2022 na Zoomu od 20 do 22 hodin
Zhruba polovina lidí na světě je tzv. EMOCIONÁLNÍCH. To znamená, že pro své pravé rozhodování potřebují prožívat vrcholy a propady emocí, neustálé VLNY EMOCÍ OD STAVŮ EUFORIE AŽ PO STAVY „VŠECHNO ŠPATNĚ“, dokud se jejich emoce neustálí a nepřinesou jim krátký AHA okamžik, okamžik emocionálního jasna, kdy poznají to pravé rozhodnutí pro sebe. Nejen, že jsou tyto vlny náročné pro ně, ale bývají náročné i pro jejich okolí, které se může cítit bezmocně, nebo pokud nejste emocionální, znáte ten pocit viny za to, jak se druzí kolem vás cítí, což vám ale nepatří. Jaké vlny emocí prožíváme a co s tím v souladu s vaším nastavením, o tom si budeme povídat na tomto webináři. Těším se na vás.
Online, délka 2 hodiny, cena 450 Kč včetně záznamu.

PRAVIDELNÝ WEBINÁŘ TVŮRCŮ ZDARMA

⭐ STŘEDA 4.1.2023 na Zoomu od 20 do 21 hodin
Pojďte se vždy první středu v měsíci (není-li uvedeno jinak) potkat na pravidelném webináři pro všechny Tvůrce zdarma. 😊🫶🏻🌈🦄 Na webinář není potřeba se registrovat, stačí kliknout na odkaz na Zoom zadat Meeting ID  845 2133 2460 a Passcode 114686 a jste uvnitř. 😊 Naše tvůrčí komunita je plná milých lidí, nemusíte se bát mluvit, ale pokud chcete, můžete si nechat na Zoomu vypnutou kameru i zvuk, než se třeba osmělíte. :) Témata, která probíráme, si určujete svými dotazy, ale i současnými tématy a energiemi.
zDARma :)

VYUŽIJ NAPLNO POTENCIÁL ROKU 2023

⭐ PONDĚLÍ 9. 1. 2023 na Zoomu od 20 do 22 hodin
Máme tady opět nový rok, rok 2023. Ten energeticky v naší DNA začne působit až 22.1.2023. Na co se můžeme těšit v novém roce? Jaké budou jeho příležitosti a výzvy? O jednotlivých tématech příštího roku a detailní trajektorii a situacích si budeme povídat na tomto webináři, kde půjdeme do hloubky toho, co nám tento rok přinese. Co myslíte, o čem tento rok bude a co má pro vás připraveno? :) 🙂 Nechte se překvapit, těším se na vás. 🙂 Obecnou předpověď najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=omZAvapRCM8
Online, délka 2 hodiny, cena 450 Kč včetně záznamu.

STRAVOVÁNÍ A VÝŽIVA DLE HUMAN DESIGN

⭐STŘEDA 11. 1. 2023 na Zoomu od 20 do 22 hodin
V dnešní době existuje řada směrů a teorií, jakým způsobem se stravovat, co je vlastně zdravé, co je správné, co bychom měli dodržovat.. Kolik lidí, tolik chutí. Naše ideální stravování a výživa jsou jedinečné a jsou zapsány v naší DNA. Na tomto webináři vám odhalíme, jaké hlubší zákonitosti fungují v naší DNA a jak moc ovlivňují celou dráhu našeho Života. Tento webinář NENÍ VÝKLADEM, ale popisem hlubší mechaniky a souvislostí v našem fungování obecně z pohledu naší DNA a energetiky či neurální výživy u dětí.
Online, délka 2 hodiny, cena 690 Kč

VĚDOMÉ TVOŘENÍ REALITY

⭐ ÚTERÝ 17. 1. 2023 na Zoomu od 20 do 22 hodin
Budeme si povídat o energiích v našich Životech.🔥💎 Vydáme se spolu do říše kvant, příčin i následků a budeme si do povídat o využití vesmírných zákonitostí pro práci s rovnovážnými silami tak, abyste se mohli snáze dostat na SVOU DRÁHU ŽIVOTA. ✨Dozvíte se věci, které pro vás budou nejspíše nové a které vám pomohou snáze naplňovat vaše životní naplnění. ✨Naučíte se, jak surfovat na vlnách energií tohoto světa, abyste mohli plavat s proudem Života a ne proti němu. ✨Dozvíte se, proč se některá přání neplní a naopak se někdy dějí věci, které nechcete. A dostanete prostor pro otázky a zamyšlení, celý webinář bude velmi interaktivní.☀ Cena 450 Kč včetně energetického léčení a záznamu.☯️ Svůj zájem pište do zprávy, počet míst je omezen.
Online, délka 2 hodiny, cena 450 Kč, v ceně záznam a energetické léčení

NEMUSÍME SE MĚNIT. STAČÍ JEN ODLOŽIT TO, KÝM NEJSME A BÝT SAMI SEBOU.

Chci na webinář, posílám objednávku :)

Prosím napište mi do zprávy poznámku k tomu, o jaký webinář máte zájem. Já se vám pak obratem ozvu, abych vám vaši účast potvrdila. Děkuji. 

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Zajímá vás něco k webinářům? Pak se mě zeptejte níže. Těším se na vaši zprávu. :)

Leni Lipenská

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

REFERENCE K WEBINÁŘŮM

Děkuji za vaše zprávy ke sdílení. Vaše zprávy mi můžete poslat přes kontaktní formulář, případně můžete vložit svou referenci přímo přes formulář níže.

Harmonizace bioenergetického pole, prostoru a hloubkové čištění
Krásný den Leni, moc děkuji za úžasný webinář. ❤ Během večera, přišlo tolik "AHA" momentů, že jsem se zhrozila. Nejen, jak strašně jedu na setrvačník, ale i kolik mě svazuje programů, které do nás od dětství vtloukali.... "co si budou lidi myslet", "tohle nemůžeš", "tohle se nedělá" a určitě bych našla další. To, že na prvním místě mám být JÁ a dělat co chci a jak chci bez ohledu na to, co si kdo myslí, vím a už nějakou dobu se snažím toto odbourat, ale mám pocit, že tady se mi to vrátilo jako bumerang. Jak je to vše provázané a v čem mám velké mezery, že to co jsem si myslela, že mi už trochu jde, tak velký omyl, jak jsem včera zjistila. Ráda bych se k Vám objednala na výklad mé mapy, abych zjistila, jak to mám v sobě nastavené.
Spokojená Janča :)
Webinář o Human designu bych doporučila každému, kdo se zajímá o seberozvoj a chce pochopit sám sebe. Vědět, že potřebuji svou energií šetřit, je pro mne jako pro Projektora naprosto klíčové. O Human Designu jsem se dozvěděla poprvé v roce 2012, ale teprve Lenka mi vysvětlila, co to všechno znamená a jak s tím naložit. Rady k nezaplacení, děkuji z celého srdce. <3
Rozpoznaná Projektorka :)
Webinář Projektorů byl jednoznačně WOW! Spousta informací, perfektně vysvětleno, aha momenty, velmi lidský přístup Leni. Hodnotím 10/10. LUCIKRAS
Intuitivní Projektorka Lucka
Seminár pre Generátorou ma dokopal k prijatiu toho, čo už počúvam dlho, len mi to nezapadalo do mojich vychodených nervových spojení v mozgu, lebo to bolo proti mojim presvedčeniam. A síce, že tým, že budem sebe robiť dobre, dostanem sa k svojmu poslaniu. Vďaka seminári som mala silný AHA moment, kedy som toto mohla u seba odhaliť, abysom to mohla zmenit.
EliškaŽena hledající a objevující
Webinár pre Generátorov bol zrozumiteľný a Lenka uvádzala vhodné priklady, ktoré mi pomohli pochopiť, čo je pre Generátorov podstatné.
Janičkaplná Lásky a porozumění druhým
Leni milá, děkuji Ti. ❤ Momentálně se ladím na své potřeby v jídle, zkouším, co mi vyhovuje, od celodenního průběžného jezení, po střídaní půstu a jezení. Před chvilkou jsem se báječně najedla, tak uvidím, jak se budu cítit. Překvapilo mě, že vzhledem k tomu, že naposled jsem jedla ráno, a přes den jsem měla jen mandarinku, jsem nepociťovala vlčí hlad, jako mívám, když jím klasicky 5x denně. No a co tedy vnímám u sebe, tak je pro mě důležitý klid, fakt asi je, ačkoliv jsem doteď preferovala společné jezení (když mi tu nikdo nekřičí, nerachotí příbory, .... je to úleva). Často jídla očichávám a důležité je pro mě i to, aby jídlo hezky vypadalo. Tak uvidíme. Webinář byl skvělý, škoda, že jsem tyto informace nevěděla, když dcerka byla malá. Já na ni byla kvůli jídlu děsný pedant, musela sedět v židličce a ona se přitom potřebuje u jídla aspoň vrtět, nebo poletuje kolem. Teď mi dává smysl, proč vlastně ani nechtěla jíst. Leni, děkuju Ti, já miluju to boření tech "pravd", kterými jsme krmeni. A ve Tvém podaní je to wau. Objímám Leni ❤❤❤ (webinář o stravování)
PetraZářící a odvážná žena
Ochranné programy
Seminář o emocích mě zase posunul dál uvědomila jsem si spoustu věcí. Moc se mi to líbilo, děkuji za krásný webinář.
Katkaodvážně kráčící vpřed
Z hloubky ♥ a Duše děkuji, Leni, za vše, co mohu s Tebou procházet, za Tvou podporu, za Tvá laskavá nakopnutí, za to, že JSI. ♥♥ Moc děkuji za materiály, vždy mi zapadne další díleček do skládačky a je to pro mne velká úlevy. To, co se dělo v neděli, podpořeno vesmírnými pohyby, bylo velmi silné a šlo nejen na dřeň, ještě hloub... DĚKUJI S Láskou, VDĚČNOSTÍ a ÚCTOU A A C (Webinář Posvátné vztahy)
Andrejka A. C.Světlonoška a Kouzelnice
Ahojky Leni...chci ještě jednou moc poděkovat za úterní webinář. Chvilkama jsem měla husinu, jak neuvěřitelně to sedí a taky jsem ráda, mi přišla odpověď, proč jsem vždy byla ta "divná", nepochopená holka...Vybavila jsem si i spoustu situací z dětství a dospívání a už chápu, proč jsem někdy prostě reagovala tak, jak jsem reagovala...bylo to úžasný :) ❤️ Děkuji!
Manifestorka Adélka

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů