Jde milovat, když Tě někdo ranil?

my jsme Tvůrci - partnerství

my jsme Tvůrci - partnerství

LÁSKA A ZRANĚNÍ

Tenhle scénář jsme asi prožili všichni… Většina z nás asi nejspíš zažila, jaké to je někoho milovat a zažít bolest z toho, když nás tento milovaný člověk opustí, zraní, nebo nám nějak ublíží. 

Takové chvíle hluboce raní naše srdce, naši důvěru v Život a v Lásku samotnou. V těchto chvílích se plní bolesti stáhneme a chce se nám bolestí a beznadějí umřít, jen aby to přestalo bolet. V takové chvíli jsme plní bolesti, zmatku, stažení a snažíme se přijít na to, PROČ ZROVNA NÁM SE TOHLE MUSELO STÁT. Proč zrovna nám musel někdo ublížit, proč nás musel někdo (zase) opustit, zradit naši důvěru a …. v tu chvíli si skoro říkáme, že už nikdy nebudeme milovat, abychom si zase nenaběhli a nenechali jsme si ublížit…

Vy víte, že u svých sezení pracuji s limbickým otiskem, protože v těchto situacích neřeším důsledky, ale uzdravuji příčiny, aby se takové zážitky už neopakovaly. A tak společně jdeme po stopách minulosti, abychom našli, kde to všechno začalo… a většina příběhů začíná stejně.

JAK TO VŠECHNO ZAČÍNÁ
Většina prožitků, které zažíváme teď, v přítomnosti, má své kořeny v dětství. To už jste možná tušili. Ale víte, jak to funguje? Jde o to, že si jako malí stavíme základy naší reality, v podstatě takové zákony a pravidla, na nichž pak stavíme celý svůj další svět. Těmito zákony a pravidly se všechno řídí a všechno se jim podřizuje a hlavně se na jejich základě všechno opakuje dokola a dokola, dokud se třeba nerozhodneme, že už to takhle dál dělat nechceme. Do té doby naše podvědomé nastavení, které vzniklo v dobách, kdy jsme používali jiné sféry mozku, než je tomu teď, přebírá velení v každé situaci, která připomíná situaci prvotního otisku.
V praxi to třeba vypadá takto: narodí se malé děťátko, které netouží po ničem jiném, než po přítomnosti maminky, která pro něj představuje bezpečí a pocit, že je všechno správně. Když maminka chybí, třeba proto, že dítě někdo musí zvážit a udělat další nesmyslné procedury, pak se tato základní potřeba nenaplní a dítě si může do Života odnést vzorec, že i když se moc chce sblížit, jeho potřeby nebudou vyslyšeny. Nebo si utvoří jiný vzorec podle toho, jak situaci prožívá a který obsahuje rovnici: touha po Lásce a blízkosti = zklamání a bolest.
ŽIVOT NA ZÁKLADĚ ROVNICE BOLESTI
Popíšu vám tenhle princip na svém příběhu. Je tomu pár let, co jsem si sáhla na dno a topila jsem se v tolika věcech, které se na mě nahrnuly, až jsem si myslela, že to neustojím. V té době jsem měla pocit, že se proti mě všechno spiklo, a to včetně mého muže.
Pamatuji si na tu dobu, kdy jsme si s mým mužem nerozuměli, hádali jsme se a náš vztah měl k Lásce a harmonii fakt daleko. Byly to těžké dny, nic mi nedávalo smysl, protože jsem viděla, jak se oba trápíme. Nic nepomáhalo, spíš to šlo od 10 k 5. A kdykoliv jsem se chtěla přiblížit, otevřít se mu a spravit to mezi námi, tak přišla další rána a další zklamání a bolest.
V takových chvílích jsem si říkala, že s tím praštím, protože to bolelo tak moc, že jsem si myslela, že už další ránu neustojím. V praxi to vypadalo to tak, že jsem třeba svému Muži řekla, že ho mám ráda a on slyšel, že se na něho zlobím. Přijde vám to absurdní? Ale vůbec ne, protože přesně takhle naše otisky fungují: naše Životy a naše vnitřní nastavení spolu fungují a vytváří kolem nás něco, čemu já osobně říkám BUBLINA.
Tato bublina funguje jako ochranný obal, jako vnější štít, jako když si představíte obal od Kinder vajíčka, do kterého byste si vlezli, abyste se uchránili před dalším zraněním. Tato bariéra vás sice chrání před vnějším světem, ale zároveň je i bariérou proti věcem příjemným. Dejte si třeba na hlavu motorkářskou helmu, zavřete hledí a zkuste si něco říct s partnerem navzájem. Nejspíš se dobře neuslyšíte, viďte? A to je přesně ten bod, kdy nám naše staré zažité vzorce přestávají vyhovovat. O to víc, že v těchto bublinách se pohybujeme všichni a ony spolu vzájemně interagují…

CO S TÍM?

Pamatuji si na ten den, kdy jsem ležela na zemi a plakala bolestí a beznadějí ze všech věcí, co mi děly včetně mého vztahu. Už jsem vážně nevěděla, co zkusit, aby se to všechno spravilo, ale uvnitř jsem cítila, že to spravit chci i přes ty všechny zranění, kterými jsem si prošla.

Pak mi ale přišla jedna myšlenka, díky níž vznikl celý můj web a má práce. Možná už tušíte, co jsem tehdy udělala… PŘIJALA JSEM ODPOVĚDNOST ZA TO, JAKÝ JE MŮJ ŽIVOT A MŮJ VZTAH. Všechno ve mě sice vřelo a bouřilo se, protože mé ego chtělo hodit vinu na kohokoliv, jen ne na sebe. Ale byla to poslední věc, kterou jsem nezkusila a tak jsem to udělala a přijala jsem tuhle výzvu a to, co přišlo pak, bylo jako smršť.

Najednou se všechno začalo měnit. Najednou věci začaly dostávat smysl a začaly do sebe zapadat jako rozházené dílky skládačky. Sice to dál bolelo, ale mé nitro a Srdce se naplnily silou, odhodláním a vírou, která mi od té doby zůstává ve všech chvílích, ať jsou jakkoliv těžké. Toto přijetí je tak mocné a transformativní, že není potřeba ničeho dalšího, protože Vesmír už se postará o to, aby se vám dostalo veškeré další podpory a pomoci.

Díky tomu, že jsem měla možnost „sáhnout si“ na svou bublinu, se spousta věcí dala do pohybu a začala se uzdravovat. I díky tomu jsem objevila úžasný a jednoduchý přístup, který spravil, zachránil a uzdravil nejen můj partnerský vztah, ale i vztahy stovky Žen, které měly možnost tento přístup vyzkoušet i na sobě. Od té chvíle se pořád občas vyskytnou okamžiky, kdy se  přiblížím, otevřu a zažiju zklamání, nebo odmítnutí, nebo všechno dohromady. :) Už to ale tak nebolí, protože vždy vím, proč se to děje a k čemu mě to vede. A hlavně těch situací čím dál víc ubývá.

Techniky nejdou vtěsnat do těchto pár písmenek, ale pokud vás zajímají, můžete se je naučit na mém semináři na živo na téma „SPOKOJENOST V PARTNERSTVÍ“, který se bude konat 25. listopadu v Praze. Techniky jsou jednoduché, ale přitom velmi mocné a velmi rychlé a pracují s léčením těch dávných zranění a bolestí, které způsobují, že nám stále a dokola někdo ubližuje. Jsou vhodné pro všechny ženy, které jste zažily odmítnutí, nevěru, nepochopení nebo zklamání ve vztahu, nebo tehdy, když chcete prožívat vztah, kdy vás váš muž bude nosit na rukou jako královnu.

A jaká je tedy odpověď na otázku tohoto článku? Je možné milovat, když nás někdo už mnohokrát ranil? Asi už si umíte odpovědět, že to možné je. :) Protože ten, kdo nás nejvíce zraňuje, jsme my sami a náš vlastní strach, který nám brání v tom prožívat Lásku a vztahy, po jakých toužíme. <3

Budu ráda, když i vy se přidáte a objednáte si svůj vstup na seminář, abyste i Vy mohla prožívat to, co dnes já zažívám se svým Mužem. <3

 

Těším se na Vás a přeji Vám dny plné Lásky a hlavně beze strachu.

S Láskou Lenka

 

Pro více inspirace navštivte mou stránku na Facebooku ***my jsme TVŮRCI***, nebo si stáhněte některou z mých meditací zdarma. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů