MEDITACE 
"JÁ JSEM LÁSKA"


Chcete zažít nekonečné napojení na Lásku?
Chybí Vám v Životě kus Lásky či sebe-Lásky?
Chtěli byste cítit vibrace Lásky v každém atomu Vašeho Těla?

Pak je tato meditace určená přesně pro Vás! :)


Přeji Vám dny plné Lásky!
Lenka Lipenská

0
lidí si již stáhlo svou Meditaci Lásky zdarma. Přidáte se k nim i Vy? :)

O ČEM JE TAHLE MEDITACE

V meditaci Vás povedu do nitra Vašeho srdce, spojíme se s Vaším zdrojem Lásky a dotkneme se i takových témat, jako je sebeláska, vlastní hranice, umění říkat ne, vztahů s partnerem či dětmi a rodiči. Meditace je namluvena pro Ženy, pánové snad prominou. :)

Před prvním poslechem Vaší meditace prosím věnujte pozornost instrukcím uvedeným v e-mailu, který Vám zašlu na Vámi uvedený e-mail. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak se Vám meditace líbila

Máte-li zájem o meditaci, vyplňte a odešlete, prosím, formulář níže a Meditace pak letí obratem k Vám. 

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s napojením se na své Srdce a na vlastní nitro,
- s přijetím sebe samé/ sebe samého,
- při pocitu oddělenosti od vnějšího světa,
- pro zvýšení spokojenosti  a radosti v Životě,
- s harmonizací partnerství,
- v napojení se na Vaše děti, ale  i rodiče,
- s harmonizací Vašeho Života.


Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro Vás Meditace vhodná, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, nebo jste mladší 18-ti let, abychom společně probrali, zda je pro Vás Meditace vhodná. Děkuji.

"MOTÝL NEVÍ, JAKOU BARVU MAJÍ JEHO KŘÍDLA, 
ALE LIDSKÉ OKO VIDÍ, JAK JSOU NÁDHERNÉ.
PODOBNĚ TY MOŽNÁ NEVÍŠ, JAK ÚŽASNÁ BYTOST JSI,
ALE MY KOLEM TEBE TO VIDÍME."

Objednejte si svou meditaci LÁSKY zde:

* Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Přečtěte si o ochraně Vašich osobních údajů více zde.
   Odeslání objednávky stvrzujete, že jste si přečetli Obchodní podmínky a že s nimi souhlasíte.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k Meditaci "JÁ JSEM LÁSKA".

Těším se na Vaše komentáře!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Leničko, děkuji... Meditace Lásky je nádherná... Je tak dojemná, hladivá, konejšivá, láskyplná... krásná.

JanaMilující žena <3

Leni, Meditace Lásky je úžasný překvápko. :-) Ráda poslouchám Váš hlas. Je skvělé, že tvoříte meditace. Už se těším na její poslech!

PetraÚžasná a nadaná žena se srdcem na pravém místě. <3

Lenko, děkuji za Vaši meditaci Lásky. Určitě si ji přehraji ještě několikrát, protože se mi nejen moc líbí, ale především ve mě vyvolává krásné pocity. Děkuji za ni!

JaroslavaŽena s velkým srdcem <3

Chci Vám moc poděkovat za meditaci lásky. Právě dnes jsem si ji poslechla a bylo to úžasné. Já jsem málem zapomněla, že neexistuje nic než láska! :-) Láska bez podmínek,čistá se kterou jsem sem přišla. Vážně díky!

LucieŽena s velkým srdcem

Vaše meditace mě posunula dále na mé Cestě. Díky ní jsem si uvědomila, že mám jako Žena také právo na své sny. Že si je zasloužím jako všichni. Přiznám se, že mě meditace dohnala do breku. Pustila jsem to, co mi bránilo si to vše připustit, že nejsem méněcenná, nejsem vina za nic a ani nikomu nic nedlužím. Že se nemusím bát snít, nebo mít nějaká očekávání od svého Života. Tu egoistickou zeď jsem prostě probořila, nechala jsem málem i oči na peřině, protože to bylo velice emočně nabité, avšak jsem stále dýchala jak jste říkala. :) Po meditaci jsem se probrala, a ležela ještě 2 hodiny, nechala jsem to v sobě pracovat, vytrysknout poslední kapky bolesti, a bylo to moc příjemné. Vytvořil se prostor, ze kterého vyvěrá život, emoce .... vyvěrá z ní žena. Takže .... děkuji Vám za užasnou meditaci, Váš velmi příjemný hlas, doslova hlas víly, éterické bytosti.

DominikaŽena plná velké Lásky a ženské energie

Krásny dobrý deň, Lenka. Práve som si vypočula Vašu meditáciu Lásky zdarma a je úžasná. Veľké ďakujem. Veľmi mi pomohla lebo si teraz prechádzam veľmi náročným obdobím. Tá Vaša meditácia ma upokojila. Dodala mi nádej, že všetko je v poriadku a že aj ja som v poriadku. Cítim, že tie Vaše slová z meditácie budem musieť počúvať viackrát, aby sa to dostalo a ukotvilo v mojom srdiečku. Ďakujem krásne!

IvkaRozkvétající Žena

Dobrý den, paní Lipenská. Vaše meditace je opravdu skvělá. Pouštím si jí od té doby každý večer. Hodně u toho pláču. Děkuji moc.

HankaNádherná Žena s velkým darem Lásky,

Lenko, až v posledních dnech jsem se dostala k poslouchání meditace Lásky a moc za ni děkuji. Je nádherná. Z Vašeho hlasu cítím tak hlubokou pokoru, vlídnost a Lásku, jako pohlazení andělských křídel. Děkuji za tuhle meditaci přeji, ať se vše daří. :)

Nádherná Žena a máma Klára