E-BOOK "CESTA HODNÉ HOLKY."

STALO SE VÁM TO TAKY...?
Když jste byly malé… slyšely jste taky tuhle větu:

 "BUĎ HODNÁ HOLČIČKA, ABY TĚ MOHLI MÍT DRUZÍ RÁDI."?


Pokud taky patříte k ženám, které se staly HODNOU HOLKOU, aby byly v Životě šťastné, tak nejspíš asi víte, že tenhle přístup moc nefunguje, protože toho štěstí až tak moc nepřináší.

Jestli i Vy cítíte někde hluboko uvnitř, že to jde i jinak, pak vězte, že jsem tento E-book napsala i pro Vás. <3

0
lidí si již stáhlo svůj E-book Hodných holek. Přidáte se k nim i Vy? :)

"BUĎ MŮŽEŠ BÝT HODNÁ HOLKA, NEBO ŠŤASTNÁ HOLKA.

CO SI VYBEREŠ?"

O ČEM JE TENHLE E-BOOK?

V tomto e-booku Vás zvu na dobrodružnou archetypální Cestu hodné holky, která se rozhodla vyslyšet volání své Duše a rozhodla se stát sama sebou, šťastnou a naplněnou Ženou, nespoutanou divoškou, která žije své sny a nežije jen pro druhé, ale v prvé řadě pro sebe.

Cesta to bude dobrodružná, ale i trnitá. Místy se hodnou holku pokusí zastavit stvůry děsivější než černočerná noc, ale jak brzy poznáte, odhodlání a síla hodné holky se nezastaví, dokud tyhle stvůry neporazí a zvítězí nad nimi

Cestu hodné holky dobře znám a budu ráda, když po ní půjdeme společně, protože svět teď více než kdy jindy potřebuje ne hodné holky, ale ŠŤASTNÉ HOLKY. Tak nám držím pěsti, ať jdeme naše kroky s Láskou a lehkostí v Duši. <3

"JESTLI VĚŘÍŠ SVÉMU SNU, PAK MÁŠ I SÍLU ZA NÍM JÍT."
Lenka Lipenská

Svůj E-book "Cesta hodné holky" si budete moci objednat už brzy! :)

Nechte si posílat novinky a já Vám napíšu, až e-book uveřejním, dobře?

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE A KOMENTÁŘE

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.