SEMINÁŘE NA ŽIVO :)

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

Setkání v naší vlastní auře je rozhodně plus. A pokud nemůžete osobně, koukněte na online webináře.

Máte rádi setkání na živo a preferujete osobní setkání?

Připravila jsem pro vás přehled seminářů s konáním převážně v Praze či v naší krásné Zemi, z nichž si můžete vybrat to pravé pro sebe.

Těším se na vás a na to, že se uvidíme osobně. :)

Leni Lipenská

JAK PROBÍHAJÍ SEMINÁŘE

Všechny setkání na živo mají jeden element, který online svět poskytnout nemůže: je to vliv a synergie našich energií, které se na osobních setkáních projeví se vší silou a nádherou.

U všech seminářů vítám komentáře a zapojení k tématu a diskuzi, abyste si ze semináře odnesli co nejvíce. Soustředím se přitom na praktické tipy, jak nabyté uvědomění přenést do praxe. Takže se odvažte zeptat se na cokoliv. :)

* pracujeme obvykle V MENŠÍCH uzavřených SKUPINÁCH

BONUS: Většinu svých seminářů uzpůsobuji nastavení každého jednoho z vás podle Human designu díky jednoduchým tipům pro vás, díky nimž dostáváte efektivní a praktické rady do praktického Života.

BONUS: Své semináře většinou doplňuji i energetickým léčením - kvantováním, abychom snáze ukotvili témata a uvědomění do praxe.

NEDOSTÁVÁME TO, CO SI PŘEJEME.

ALE TO, CO SE ROZHODNEME MÍT A NA ČEM ZAMAKÁME. 

KALENDÁŘ AKCÍ NAŽIVO I ONLINE

1904

✨AURA MANIFESTORA V PRAXI

19.4. 2024 19:30 - 19.4. 2024Online Zoom webinář
Jaké to být Manifestorem? Jak pracovat se svou jedinečnou vlivnou aurou? Jaké to je si dovolit dělat co chcete a kdy chcete. Jak se přestat bát „trestu“ a začít používat svůj vliv? Jak to má Manifestor ve vztazích? Jak použít svou energii u jídla, cvičení, dělání věcí? Klid vs. vztek…
2404

✨CO NÁM PŘINESE ŠESTKOVÁ DOBA

24.4. 2024 19:30 - 24.4. 2024Online Zoom
✨CO NÁM PŘINESE ŠESTKOVÁ DOBA Nevinnost, autenticita, individualita, napojení na své pravé já a odvaha tohle všechno žít s velkým přesahem... Co je to ta šestková doba, která začne po roce 2027? Čím je tak specifická a jiná než to, co doposud známe? Jaký tlak na nás tato doba přináší?…
2604

✨AURA REFLEKTORA V PRAXI

26.4. 2024 19:30 - 26.4. 2024Online Zoom webinář
Jaké to být Reflektorem? Jak pracovat se svou jedinečnou teflonovou aurou? Jak odlišit sebe od druhých a jak se nenechat strhnout k negacím, strachům a těžkostem? Jak to má Reflektor ve vztazích? Jak použít svou energii u jídla, cvičení, dělání věcí? Radost vs. zklamání v praxi. Na světě existují 4…
1705

✨💎 WEBINÁŘ INTUITIVNÍ PRÁCE S KRYSTALY

17.5. 2024 19:30 - 17.5. 2024Online Zoom
💎 Lákají vás krystaly? Líbí se vám? Rádi byste jim rozuměli více? 💎 Ale děsí vás kvanta informací o nich, výčet jejich schopností, způsoby jejich čištění, nabíjení, stavění mřížek a kombinace a použití? Máte za to, že pokud si nenastudujete kvanta informací o tom, jak s nimi pracovat, mohou být…
3112

✨ ENERGETICKÁ PŘEDPOVĚĎ ROKU 2024

31.12. 2024 20:00 - 31.12. 2024Online Zoom webinář
Informace, které vám předám v předpovědi, jsou tentokrát více citlivé a choulostivé. A o čem rok 2024 bude? Bude to rok šoku, rok rozpadu, rok chaosu, rok strachu. Nebo rok na rok spojenectví, vynalézavosti, hrdinství a odvahy a pravého já. Příští rok můžete z lejna stvořit diamanty. Když se nebudete…

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

11. února 2023, Praha

Pokud vás láká Cesta vědomého napojení na své Tělo a rozpoznání základních typů stravování podle našeho nastavení, pak je tento seminář to pravé pro vás. Povíme si o předsudcích o tom, co je zdravé a co ne, zbouráme mýty a budeme se ladit na své Tělo skrze prožitkové techniky. Řeč bude i o důležitosti správného rozhodování.

CESTA OD HODNÉ HOLKY K DIVOŠCE

květen 2023, Praha

Kdo je to ta hodná holka? Nejste to náhodou i Vy?

Jste v Životě šťastná a spokojená, nebo děláte věci v Životě s ohledem na své potřeby, nebo na potřeby ostatních? Jestli to druhé... chcete to změnit? :) Srdečně vás zvu na silný prožitkový seminář, abyste se mohly stát divoškou: spokojenou a naplněnou ženou skrze poznání vlastní hodnoty a odhalení sabotérů vaší sebeLásky. <3

PROŽITKOVÝ POBYT POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Září 2023, Boží centrum, Kuří 54, Novohradské hory

Prodloužený víkend plný objevování skutečných potřeb vašeho Těla, Duše i mysli, které by vás nejspíš ani ve snu nenapadly. :) Během několika dní se dozvíte spoustu zásadních informací a prožijete napojení, které zásadně změní váš Život. Jste připraveni na změnu? :)  Přijďte na tento seminář a my vám ukážeme, jak jedineční jste. :)

OHNIVÉ VZTAHY NOVÉ DOBY NA ÚROVNI DUŠE 

říjen 2023, Praha

Karmický partner, spřízněná Duše, dvojplamenné vztahy. Témata dnešní doby, která stojí za prozkoumání stejně tak, jako téma sebeLásky a potřeb partnerů ve vztazích. Pokud vás toto tém zajímá, pak pojďte prožít den plný sdílení zákonitostí a souvislostí v partnerství s řadou jednoduchých a praktických návodů "Jak na to".

VĚDOMÉ TVOŘENÍ REALITY

Září 2024, Boží centrum, Novohradské hory

Pokud vás láká Cesta vědomého tvoření Života vašich snů, pak je tento seminář to pravé pro vás. Povíme si o energetických zákonech naší reality, naučíte se s nimi pracovat, jakož i eliminovat nežádoucí vlivy. Řeč bude i o vlastní hodnotě a důležitosti správného rozhodování.

POZNEJ SVÉ POSLÁNÍ S HUMAN DESIGN

Březen 2024, Boží centrum, Kuří 54, Novohradské hory

Každý máme své jedinečné poslání, které jsme sem přišli na tento svět a v tomto Životě žít. A každý ho ve svém nitru cítíme. <3 Co udělat pro to, abyste mohli své poslání žít? Kde na něho vzít energii? Jak poznat, co je pro vás to pravé? Přijďte na tento seminář a my vám to rádi ukážeme. :)

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY A REFERENCE

Zajímá vás něco k seminářům? Máte nějaký tip na zajímavý seminář, který byste zde rádi viděli? Chcete, abych přijela někam k vám? Pak mě kontaktujte skrze formulář níže s vaším námětem či dotazem. Děkuji.

Leni Lipenská

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.