SETKÁNÍ NA ŽIVO

Máte rádi setkání na živo a preferujete osobní setkání?

Připravila jsem pro vás přehled seminářů s konáním převážně v Praze, z nichž si můžete

Těším se na vás a na to, že se uvidíme osobně. :)

Vzhledem k současné situaci setkání na živo většinou přesouvám do online světa, tak koukněte i na seznam webinářů.

Lenka Lipenská

O SETKÁNÍCH

Všechny setkání na živo mají jeden element, který online svět poskytnout nemůže: je to vliv a synergie našich energií, které se na osobních setkáních projeví se vší silou a nádherou.

Všechny své kurzy pořádám v souladu s nastavením každého jednoho z vás podle Human designu. Díky tomu techniky a informace, které na seminářích sdílíme, můžete snadno aplikovat v každodenním Životě. <3 

U všech seminářů vítám komentáře a zapojení k tématu. Takže se odvažte zeptat se na cokoliv. :)

Ukážu vám, že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

VYBERTE SI KDE SE POTKÁME

CESTA OD HODNÉ HOLKY K DIVOŠCE

Kdo je to ta hodná holka? Nejste to náhodou i Vy?

Jste v Životě šťastná a spokojená, nebo unavená a odmítaná?  Děláte věci v Životě s ohledem na své potřeby, nebo na potřeby ostatních? Jestli to druhé... chcete to změnit? :) Srdečně vás zvu na silný prožitkový seminář, abyste se mohly stát divoškou: spokojenou a naplněnou ženou. <3

STAŇ SE TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA

Máte své sny, za kterými jdete? A které z nich také žijete? Pokud toužíte žít své sny, vstupte do tohoto programu, v němž vás provedu rituály pro opuštění minulosti, strachu a analýzou přítomnosti, abyste přehodili výhybku na Cestě k vaší lepší budoucnosti.

SPOKOJENOST
V PARTNERSTVÍ

Chcete mít partnerství jako z pohádky? Toužíte po splynutí s partnerem? Pak pojďte prožít den plný sdílení zákonitostí a souvislostí v partnerství s řadou jednoduchých a praktických návodů "Jak na to", kterými vás na semináři provedu. 

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

Zajímá vás něco k seminářům? Máte nějaký tip na zajímavý seminář, který byste zde rádi viděli? Chcete, abych přijela někam k vám? Pak mě kontaktujte skrze formulář níže s vaším námětem či dotazem.

Ráda odpovím, jen prosím o schovívavost s odpovídáním, obvykle odpovídám do 24 hodin, max. 48 hodin. Děkuji za pochopení.

Lenka Lipenská

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.