PROŽITKOVÝ POBYT POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

FOTKY MLUVÍ ZA VŠE... MY DVA PŘED A PO NĚJAKÉ DOBĚ S TÍMHLE VĚDĚNÍM...  

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ LADĚNÍ NA SVÉ TĚLO A NA SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Jeden říká, že je zdravé tohle, druhý zase toto... v tom aby se jeden vyznal, viďte?

Jestli jste i vy hledali a toužili najít, co vám vyhovuje ve stravování a už nevíte coby, protože máte POCIT, že to stále není to ono, pak jste tady správně. :)

Díky svému velmi netradičnímu typu stravování (jím nejraději v noci) jsem si prošla očistcem toho, co je správné a co ne, abych i díky Human designu a dlouholetým zkušenostem s klienty našla způsoby, jak se více ladit na své Tělo a na to, co je pro nás doopravdy správné. 

A přesně o tomto je tento prožitkový pobytový seminář: v souladu s vaším nastavením zbouráme mýty o tom, co zdravé je a co není a ukážeme a hlavně vás necháme prožít, jak se na sebe ještě více naladit tak, abyste se poznali ještě více a mohli jste snáze to své pravé já žít.

 

Ukážeme vám, proč to, co funguje jednomu, nemůže fungovat druhému a jak si najít tu svou vlastní Cestu k vlastnímu jedinečnému způsobu stravování.

Tento pobyt povedu opět se svým kolegou a kamarádem Romanem Miklušem. My oba jsme prošli dlouhou Cestou objevování svého stravování a těšíme se, až vám ukážeme, jak lépe vnímat sebe a své Tělo.  ❤️

Pokud vás seminář volá, rezervujte si své místo již nyní. Těšíme se na vás. :)

S Láskou Leni a Roman ❤

Těšíme se na společné objevování vaší jedinečnosti.
 Leni Lipenská a Roman Mikluš

BONUS: Tento seminář je uzpůsoben nastavení každého jednoho z vás podle Human designu. Díky jednoduchým tipům a technikám budete i vymoci najít svou Cestu ke svému stravování.

BONUS: Seminář bude doplněn energetickým léčením - kvantováním, abychom snáze podpořili téma a uvědomění toho, co je pro vás zdravé a správné, do praxe.

BONUS 2: Dozvíte se spoustu informací uzpůsobených vašemu nastavení z oblasti Biohackingu, anti-agingu i psychosomatiky.

Pracujeme V MENŠÍCH uzavřených SKUPINÁCH, kapacita semináře je 25 osob.

"TVÉ TĚLO JE ÚŽASNÝ NÁSTROJ TVÉ ŽIVOTNÍ CESTY, TVÉHO POSLÁNÍ V TOMTO ŽIVOTĚ A TVÝM NÁSTROJEM K HLUBOKÉMU NAPLNĚNÍ TVÝCH DARŮ A ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ."

CO VÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ

 SPRÁVNÁ STRAVA JE JAKO RAKETOVÝ POHON NA CESTĚ K VAŠEMU PRAVÉMU JÁ, VAŠEMU NAPLNĚNÍ, ŠTĚSTÍ I POSLÁNÍ.

 

Cílem toho semináře je otevřít vám dveře k vnímavosti svého Těla v souladu s tím, jak je nastavené ve své přirozenosti. 

BONUS: OSVOJÍTE SI NAVÍC I ZÁKLADY BIOHACKINGU - JAK UDRŽET TĚLO DLOUHO ZDRAVÉ A VITÁLNÍ BEZ MÝTŮ A PŘEDSUDKŮ.

CO NÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?

⭐️ Odhalíme vám souvislosti vlivů stravy na váš životní potenciál, spokojenost/klid/úspěch/radost a směřování a na vaše zdraví i na vliv žití vašeho poslání a vašich darů.
⭐️ Odkryjeme vám souvislosti vašich podmíněností a převzatých přesvědčení o stravování a cvičení, díky nimž jste šli sami proti sobě a svému Tělu.

⭐️ Budete si trénovat své rozhodování u jídla v souladu se svým nastavením u bohatého rautu.

⭐️ Dozvíte se o 6 primárních stravovacích režimech a roli smyslů a vaší kognitivity při výběru toho pravého stravování. 
⭐️ Dozvíte se o různých typech aktivity Těl i vaší mysli, o vstřebávání informací, o způsobu svého učení a prožívání situací, ale i pohybu pro sebe včetně nastavení svého nervového systému. Vyvrátíme mýty o cvičení, půstech, zdravé stravě. 

⭐️ Pozkoumáte souvislosti psychosomatiky a vlivů vašeho duševního a emočního rozpoložení na vaše zdraví. Plus vám předám maximum možných informací tzv. biohackingu: návodů, jak hacknout své Tělo, aby pracovalo jako super stroj v souladu s vaším nastavením.

⭐️ Prožijete si na vlastní kůži reakce svého Těla v rozličných situacích, u různých jídel a za různých podmínek, kdy budete moci sami vyzkoušet, co vám skutečně dělá dobře ne z mysli a z přesvědčení, ale protože je to to pravé pro vaše Tělo.  Pr

⭐️ Ukážeme silně transformační pohled na vaše vlastní nastavení, a to bude jen první krok k vaší velké Cestě. :)  

Vše v souladu s vaším nastavením nastavením dle Human design.

 

PŘEMÝŠLÍŠ, PROČ SE VYDAT NA TENHLE POBYT A PROČ BY TOHLE MĚLO BÝT TO PRAVÉ? ŘEKNU TI, KDO JSEM A PROČ JE TOHLE TÉMA MOJE SRDCOVKA...

KDO JSEM A PROČ TOHLE CHCETE ZAŽÍT SE MNOU A ROMANEM?

Jako malá jsem byla dlouhá léta zneužívaná a později i znásilněná... jestli jsem něco nesnášela, bylo to moje Tělo, které mohlo za všechno utrpení, které jsem prožila...

Když jsem dospívala, nepovažovala jsem se za krásnou a přitažlivou ani co by se za nehet vešlo... mé Tělo se mi zdálo ošklivé, neforemné, spíš klučičí než holčičí a břicho a oči a zadek byly asi nejvíc nenáviděné (jo, fakt nenáviděné) místa mého Těla.

V raném věku jsem se zranila u gymnastiky a to byl pro mě konec, protože jsem brzy začala pomáhat a pracovat, takže mé Tělo znalo jen práci a ne zábavu.

Alergií jsem měla tolik, že už si dnes asi ani na všechny nevzpomenu. A nejtěžší byla alergie na česnek, díky které jsem padala do kómatu několik let, než jsem přišla na to, že to mám z česneku a ten mám proto, že byl spojený s mým zneužíváním.

Astma jsem měla tak silné, že bez dýchače jsem ani nevýchazela. O bolestech žaludku a kolapsech z nezjistitelných příčin ani nemluvím. Natož o nějaké anémii a dalších banalitách.

Záhy po pubertě jsem nasadila brýle a mžourala do dálky jak slepýš.

Abych to vše korunovala zlomenou páteří, kterou když mi doktoři opravovali, tak nade mnou pronesli, ať na běh zapomenu, že budu ráda, že chodím a na vlastní děti a hlavně přirozený porod ať zapomenu...

Mé Tělo poznalo boj inzulinem, menopauzu i vlivy stárnutí i ztrátu skoro poloviny vlasů, vnitřního kolapsu a další šílenosti.

Ale po tom všem si tady před vás můžu stoupnout bez brýlí, bez alergií, bez inzulínových injekcí s funkčním cyklem, s jakž takž vlasy poté, co jsem zaběhla sice pár, ale zaběhla pár kilometrů v Těle, které přirozeně otěhotnělo i porodilo a které je mým parťákem a chrámem mé Duše i přes to, že moje přísná mysl touží po jiných křivkách a tomhle či onom...

Svého Těla si vážím natolik, že jsem mu za posledních 2,5 let odebrala 9 kg tuku, přidala kus svalů a hlavně ho omladila z neskutečných 54,2 let na 36,5 let... To je 17,7 let Života navíc...

Tolik už mi bylo fakt dávno, ale můj metabolismus se rozjel tak, že mám zase někdy pocit, že zase zvládnu cokoliv, ale už s moudrostí někoho, kdo se učí znát své meze a poznal to, co je na našem Těle skutečně důležité a hlavně... někoho, kdo o kus více chápe, jak moc by naše Těla měly být chrámem naší Duše, které bychom měli v souladu se svým designem ctít. <3

 

Celá změna začíná v Tobě a v té pravé motivaci, proč tohle všechno chceš podstoupit... jestli chceš tak moc ŽÍT, ŽE ODMÍTNEŠ JEN PŘEŽÍVAT.

"TENHLE POBYT NENÍ O HUBNUTÍ. ANI O ZÁZRAČNÉ PILULCE A DIETĚ. JE O TOM KONEČNĚ NAJÍT SVOU CESTU K SOBĚ SKRZE TO NEJCENNĚJŠÍ, CO MÁŠ... SVÉ TĚLO."

DETAILY AKCE

 

BLIŽŠÍ INFORMACE K POBYTU VÁŠ ZAŠLEME DO EMAILU PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY. PRO DOTAZY MĚ KONTAKTUJTE PŘES FORMULÁŘ S DOTAZY DOLE NA TÉTO STRÁNCE, DĚKUJEME. 

 

KDY:      28. 9. - 1. 10. 2023
ČAS:      od 17 hod ve čtvrtek do 12 hodin v neděli
KDE:      Boží centrum, Novohradské hory
CENA:   
zhruba 25 hodin intenzivní práce 7.900 Kč za kurzovné + ubytování + strava

UBYTOVÁNÍ: cca 3800 Kč os./pobyt (čtvrtek až neděle, 3 noci, včetně úklidu a povlečení, ubytování ve 3-5 lůžkových pokojích). V případě většího zájmu se cena může snížit.

STRAVA: 600 Kč os./den (tj. 1.800 Kč/pobyt) výborná vegetariánská na místě od samotného kuchaře Filipa Krále :) (snídaně, oběd, večeře) + čaj nebo voda s citrónem, káva. 

DOPRAVA:  vlastní, domlouváme spolujízdy :)

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Pobyt se uskuteční při minimálním počtu 15 účastníků. 

Místo pro účastníka je rezervováno po složení částky za ubytování a stravu, tato záloha je v případě zrušení rezervace nevratná, tj. propadá. Platbu za seminář je možné rozdělit do dvou splátek.

 

"JAKMILE DÁŠ SVÉMU TĚLU, CO POTŘEBUJE, BUDEŠ MÍT I ENERGII NA TO ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ."

BONUSY K SEMINÁŘI

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

1. bonusem: k tomuto semináři je povídání o některých vašich dispozicích podle Human Designukteré se týkají propojení na vaši životní a tvůrčí sílu. PODMÍNKOU PRO TENTO SEMINÁŘ JE MÍT SVŮJ OSOBNÍ VÝKLAD SVÉHO NASTAVENÍ, napište nám do objednávky své datum, místo a přesný čas narození a domluvíme se na výkladu vašeho nastavení.

2. bonusem: na semináři vám předám hromadu informací k biohackingu, který jsem studovala v USA u těch nejlepších a nejpovolanějších, díky Human designu vím, proč někomu některé věci fungují a některé ne a s údivem sama na svém Těle sleduji, kam tento svatý grál vede. 

3. bonus: občerstvení po celý den v souladu přímo s vaším nastavením pro experimentování s vlastním způsobem stravování.

4. bonus: krystalové lázně.

5. bonus: aromaterapie, esenciální léčení pro podporu vašeho napojení na vaše Tělo.

6. bonus: k tomuto semináři je zvyšování vibrace pomocí kvantování semináře, díky čemuž se nám podaří změny lépe vnést do každodenního Života a také se osvobodit od naučených programů a vzorců.

7. bonus: nechte se překvapit. :) 

Těšíme se na vás. 

JAK TO VYPADÁ NA NAŠICH SEMINÁŘÍCH :)

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

CHCI NAPLNO PROŽÍT NAPOJENÍ NA SVÉ TĚLO A SVŮJ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Abychom mohli na semináři pracovat s vaším nastavením dle Human design, pošlete nám prosím své údaje narození ve tvaru datum, místo a přesný čas narození. Děkujeme.

REZERVACE JE PLATNÁ PO ODESLÁNÍ ZÁLOHY ZA UBYTOVÁNÍ A STRAVU, ZÁLOHA JE V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ VAŠÍ ÚČASTI NEVRATNÁ. BLIŽŠÍ INFORMACE K POBYTU A PROGRAMU VÁM ZAŠLEME NA VÁŠ EMAIL. 

✨ Prožitkový pobyt: POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ
Skladem 3 ks
5 600 Kč
Způsob platby
Celková cena5 600 Kč

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

Níže můžete vkládat své dotazy k pobytovému semináři "POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ".

Těšíme se na vás!

 1. Markéta Kronkova napsal:

  Ahoj Leni,
  Kolik tedy seminář celkem stojí, na konci nabídky je psáno 5600,- jako celkovà cena A v popisu jsou rozepsany částky 7900,- 3800,- a 600,?
  Moc děkuji za odpověď
  Ráda bych se účastnila, ale ok je pro mě částka 5600,-
  Děkuji za odpověď 🌈

  • Leni Lipenská napsal:

   Krásný den, Markét. Děkuji za dotaz i zájem o pobyt. <3 Cena za celý pobyt je 5.600 Kč plus 7.900 Kč. Částku 5.600 Kč hradíme pronajímateli prostoru a kuchaři. Částka 7.900 Kč je lektorné za čtvrteční až nedělní program výuky, trénovaní a testování v souladu s nastavením každého účastníka. Ještě napíšu email. Děkuji a těším se, že se i tak uvidíme. :) S Láskou Leni

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů