ONLINE SEMINÁŘ
VZTAHY NOVÉ DOBY

Přístup k životní a tvořivé síle máme všichni. Jak se k této síle dostat, nebo jak ji používat, se ale někdy zdá, že jsme zapomněli...

Teď je ale čas se probudit do své síly. PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ, SVÉ DARY A TALENTY A SVOU VNITŘNÍ SÍLU A UŽÍT SI ŽIVOT, JAKO JEŠTĚ NIKDY.

  • JSTE PŘIPRAVENI NA DIVOKOU JÍZDU ŽIVOTEM? :)
  • JSTE PŘIPRAVENI SI ŽIVOT UŽÍT SE VŠÍM, CO PRO VÁS VESMÍR PŘIPRAVIL?
  • JSTE PŘIPRAVENI ŘÍCT ŽIVOTU ANO? 

SEMINÁŘEM VÁS PROVEDU JÁ, LENKA LIPENSKÁ. 

Já, která věřím, že jsme Tvůrci, kteří si to sem přišli užít. Půjdete do toho se mnou a přijdete zažehnout svou životní a tvůrčí sílu i vy? :)

Těším se na vás. <3

Lenka Lipenská

„JAKMILE SE VYDÁŠ NA SVOU CESTU,

CESTA SE OBJEVÍ."

RUMI

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O ČEM SEMINÁŘ BUDE?

Tento seminář ve mě zrál několik měsíců, možná let, než jsem našla sílu, čas a asi i odvahu spustit tento seminář do světa... 

To, o čem si chci s vámi na semináři povídat, se totiž dotýkalo i mě... žila jsem ve zlaté kleci a dlouho mi trvalo, než jsem si to mohla a dovolila uvidět. Jednoduše to dříve nešlo, protože i to byl můj životní úděl, má lekce, má karma.

Díky svým osobním prožitkům a silným dlouhotrvajícím vhledům jsem si ještě víc uvědomila, jak moc zásadní je naše vlastní spokojenost a sebeLáska v Životě. Jak moc je důležité rozzářit sami sebe a být ve své síle, abychom mohli prozářit tento svět a užít si svůj Život s VÁŠNÍ.

A díky svému vyššímu já a vhledům jsem dostala do rukou nástroje a informace k tomu, jak tuto sílu probudit a užívat.

Na semináři si budeme povídat o této naší životní a tvořivé síle. Budeme hodně diskutovat, budete mít prostor se ptát a trénovat si své nastavení a témata tak, abyste si ze semináře odnesli co nejvíce. Budeme i rozbíjet staré struktury a představy v souladu s tím, co nás v příštích letech čeká a co potřebujete právě vy v souladu s vaším nastavením... 
 

„NEZÁLEŽÍ NA TOM, CO VÍŠ...

ZÁLEŽÍ NA TOM, CO ŽIJEŠ."

BONUSY K SEMINÁŘI

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

1. bonusem k tomuto semináři je povídání o některých vašich dispozicích podle Human Designukteré se týkají propojení na vaši životní a tvůrčí sílu. Výhodou je znát své nastavení, pokud ho neznáte, napište mi do objednávky své datum, místo a přesný čas narození a já  vám připravím mapu vašeho nastavení.

2. bonusem k tomuto semináři je zvyšování vibrace pomocí kvantování semináře, díky čemuž se nám podaří změny lépe vnést do každodenního Života.

3. bonus: předpověď a povídání o následujících letech a jejich výzvách.

4. bonus: záznam webináře ve formě pracovní knihy a audio nahrávky.

5. bonus: nechte se překvapit, co to bude. :) 

„NAJDI SVÉ NEJSLABŠÍ MÍSTO A NAJDEŠ SVOU NEJVĚTŠÍ SÍLU.
UVNITŘ SEBE NAJDEŠ VŠECHNO, CO HLEDÁŠ."
Lenka Lipenská

DETAILY AKCE

KDY:      sobota 3. července 2021
ČAS:       od 14 hod do 17 až 18 hod
KDE:      ONLINE ZOOM - po registraci dostanete
                přístup a kód na uzavřený webinář
PLATBA:
převodem cena 1111 Kč

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Registrace na seminář je závazná, proto prosím pokud se nebudete moci zúčastnit, pošlete mi o tom zprávu, abych mohla vaše místo nabídnout jiným účastníkům, děkuji.

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

Chci obnovit napojení na svou sílu, jdu na seminář:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k semináři "PROBUZENÍ ŽIVOTNÍ A TVOŘIVÉ SÍLY".

Těším se na vaše komentáře!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů