RITUÁL NAPOJENÍ SE NA VAŠI TVŮRČÍ SÍLU

Navracení síly Vaší Duši 

Rituál, kterým všechno začíná. Při tomto obřadu šamanského léčení Vás propojím s Vaším vnitřním Tvůrcem, s Vaší prapůvodní silou a podstatou, aby se tato síla mohla projevit ve Vašem Životě.


Těším se na Vás.
S Láskou Lenka Lipenská

S ČÍM VÁM TENTO RITUÁL POMŮŽE

Rituál pro spojení s vnitřním Tvůrcem  jemně a něžně otevírá Vaše napojení na Vaši niternou sílu. Během obřadu probudíme mocné napojení na Vaše nitro a oživíme spojení, které možná zůstalo zahalena v pavučinách minulosti.  Prostřednictvím prastarých technik otevřeme brány časy a prostoru, abyste se jednou provždy spojili se svou prvotní podstatou. Po tomhle rituálu už nic nebude tak, jako dřív. :)

Účinky rituálu jsou mocné a trvalé, ale přitom pozvolné, takže jsou vhodné pro kohokoliv, protože při tomto rituálu nedotýkáme bolavých témat, ani kostlivců, ale "pouze" obnovujeme napojení Vašeho Bytí na pradávnou moudrost Vaší Duše, Těla a životní energie.

Působení rituálu je dlouhodobé, protože se dotýká Vaší podstaty a uvádí v harmonii energie příčin a následků. Napojení, které spolu oživíme, přinese do Vašeho Života novou svěží energii, tolik potřebné změny a proměny dávkované tak, abyste je ustáli a plno dalších podnětů a informací, které Vám pomohou najít to, co hledáte, ať je to cokoliv. Téma rituálu je vždy laděno s Vaší aktuální potřebou a situací, ve které se nacházíte.

Pokud potřebujete řešit konkrétní problém a nevíte, zda je tento typ rituálu pro Vás vhodný, neváhejte mi napsat, moc ráda Vám odpovím. :)

CO JE OBSAHEM TOHOTO RITUÁLU

Během tohoto rituálu otevřeme Cestu tvořivé síle do Vašeho Života. Vytvoříme spolu napojení, bránu, která propojí Vaše vědomé prožívání s Vaší pravou silou a podstatou, abyste z ní mohli čerpat moudrost, poznání a sílu pro svůj každodenní Život.

Součástí tohoto rituálu je povídání, hluboká řízená meditace, očista pomocí magických bylin a odkrývání souvislostí Vašeho Života. Bát se ale nemusíte, tento rituál je opravdu jemný a něžný. :)

Před tímto sezením je potřeba se objednat na Skype sezení, abychom společně zmapovali Vaši současnou situaci a mohli jsme rituál uzpůsobit Vaší situaci, podmínkám, vnitřnímu nastavení a rozpoložení.  Rituál pak může být opravdu osobním rituálem, protože díky tomuto setkání se na Vás budu moci lépe napojit a díky tomu Vás dovést k Vašemu vnitřnímu Tvůrci. Toto Skype sezení je součástí ceny za tento vedený rituál.

Po samotném rituálu jsem Vám nějaký čas k dispozici na emailu, než se změny ve Vašem Životě usadí a než se přepíší staré struktury za nové. Konzultovat se mnou můžete cokoliv, co Vám k tématu přijde tak, abyste byli spokojeni. :)

"UDĚLEJTE ZE SVÉHO ŽIVOTA MISTROVSKÉ DÍLO,
JAKO KDYBY NEEXISTOVALY ŽÁDNÉ LIMITY
OHLEDNĚ TOHO, KÝM MŮŽETE BÝT
A CO MŮŽETE MÍT."
Brian Tracy

JAK RITUÁL PROBÍHÁ

Před naším setkáním Vám doporučuji přečíst si více o LIMBICKÉM SYSTÉMU a o TAJEMNÉ STRÁNCE TERAPIE.

Rituál je magickým okamžikem, kdy spolu vystoupíme z tohoto časoprostoru a necháme naše Duše, aby se dotkly míst, odkud pochází. Rituálem uctíme to, odkud jdeme, kde jsme a kam kráčíme, abychom mohli do našich Životů povolat změnu, po které naše Duše touží. Rituál je hlubokým zvědoměním právě probíhající změny a proto vždy probíhá pouze formou osobního setkání

Osobní setkání poskytuji na základě předchozí domluvy buď v Praze dle domluvy, nebo pokud je příznivé počasí, pak venku v přírodě v našich keltských lesích kousek za Prahou (v období od jara do podzimu). Na této skutečnosti se spolu domluvíme telefonicky, či emailem. Pokud jste z Prahy a blízkého okolí, mohu za Vámi dojet i k Vám domů, abyste mohli využít bezpečného prostředí Vašeho Domova.

Každý rituál je velmi specifický a každý je vždy uzpůsoben přímo Vám a Vašim potřebám. Tento rituál trvá vždy zhruba 1,5 až 2 hodiny a předchází mu osobní či Skype setkání a je doplněn o 3 emailové konzultace po samotném rituálu. Součástí tohoto rituálu je i milý dárek pro Vás, kterým si připomenete tento magický okamžik. :)

Přejete-li si povolat změnu do Vašeho Života formou společného rituálu, odešlete prosím svou objednávku níže na této stránce. 

*Go n-éirí an bóthar leat*

„SAMI SEBE MŮŽEME DOSTAT NA DNO,
NEBO NA VRCHOL SVÝCH MOŽNOSTÍ.
MNOŽSTVÍ VYNALOŽENÉ ENERGIE
JE V OBOU PŘÍPADECH STEJNÉ.“
Carlos Castaneda

Bližší informace k cenám, platbám a obchodním podmínkám naleznete zde

HODNOTA RITUÁLU

Věřím, že dary, které na tomto setkání najdeme a které otevřeme, pomohou prozářit Váš Život a vnesou do něho více světla, tepla a Lásky. :)

V ceně tohoto magického tvůrčího sezení získáte v ceně balíčku 1 Skype sezení v délce 30 minut, dále 1 osobní setkání s rituálem v délce 1,5 až 2 hodiny, dále 3 emailové konzultace po samotném rituálu a jako bonus ode mě dostanete přinejmenším 1 dárek. :)

Za to vše zaplatíte asi tolik, jako kdybyste si s partnerem zašli 2x na večeři a do kina. :)

2000 Kč

"NEHLEDEJ SVĚTLO...
SVIŤ."

Objednejte si svůj rituál Tvůrců zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a dotazy k Rituálu Tvůrců.

Těším se na Vaše komentáře!

Na jaře jsem s Lenkou zažila rituál tvůrců. Byl to pro mě krásný a obrovský zážitek, který mi pomohl otevřít oči, jít si za tím co opravdu v srdci chci a dodal mi odvahu dělat věci po svém. Lenka mi byla úžasným průvodcem během rituálu, všechno dělala s láskou, energii, vitalitou. Byl to velký prožitek a z Lenky vyzařuje síla a pochopení, člověk k ní má důvěru. Děkuji, Míša

MichaelaOdvážná Žena, která se vydala na Cestu ke své laskavé Duši. <3

Už přes 10 let hledám důvod, proč stále v životě to není ono, nejsem spokojená, ač mám zdánlivě vše. Před 6 týdny jsem absolvovala Rituál tvůrců a to, co po něm následovalo bylo fakt hluboké, těžké, ale bylo to asi nezbytné. Potřeba vytáhnout ty věci z hlubin do Světlo Boží: bez těch zásadních chvil uvědomění bych asi nedošla tam, kde jsem dnes... Najednou ty informace začaly chodit a začaly se skládat, až secvakly a mi to došlo. Došlo mi, kde je prapříčina všeho a podařilo se mi ji pojmenovat. Nyní už vím, kde byl můj "trn v patě" a nastane tedy doba léčení. Leni, děkuji za rituál i za průvodcování po rituálu.

Adélkazářící světýlko

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů