Když se otevřou brány časoprostoru…

 

O tomto víkendu slavím své narozeniny. :) A stejně jako každý rok i letos vnímám, jak je období našich narozenin kouzelným časem, kdy se otevírají brány mezi světy a kdy máme možnost změnit svou minulost tak, aby se stala naším pokladem, který vyživí naši budoucnost a pomůže nám žít Život našich snů. Je to čas možností, darů, požehnání a splněných snů, pokud se otevřeme vnitřní transformaci v nás a dovolíme si prožít znovu svůj osobní příběh.

 

Čas našich narozenin je obdobím, kdy několik dnů před i po tomto dni dochází k otevírání bran času a prostoru. Jste-li vnímaví a ztišíte-li své myšlenky a stanete-li se pozorovatelem viditelného světa, můžete spatřit, jak k vám začne celý okolní svět promlouvat tajemnou řečí světa: řečí symbolů, náhod, znamení a nevšedních událostí, které vám mohou vyjevit směr vaší budoucí Cesty. Tyto dny se stírá hranice mezi minulostí, přítomností a budoucností. Je to čas, kdy se můžeme snáze dostat do svého středu, ke svému Celistvému já a kdy můžeme naplnit náš osobní příběh.

Návod na to, jak najít tento svůj střed je individuální iniciací každého z nás. Je mnoho Cest, které zde vedou, není ani dobré, ani špatné Cesty. Pokud máte narozeniny, můžete využít magické síly těchto dní pro to, abyste posílili svůj záměr najít v sobě svou Cestu a své štěstí. Myslete na svůj záměr každý den, ideálně 4 dny před a 4 dny po dni vašich narozenin, aby se váš záměr zhmotnil. V den narozenin si můžete uspořádat i svůj narozeninový rituál pro posílení vašeho přání. Jakou podobu bude mít, to je jen a jen na vás. Rozhodně by měl být co nejpříjemnější. :)

Podaří-li se vám ztišit své myšlenky, možná uvidíte, jak se váš životní příběh opakuje. Budete-li pokojní ve svém srdci a ve své mysli, možná uvidíte vzorce, které vám brání otevřít se Lásce, štěstí a hojnosti a najdete sílu k tomu, abyste si dovolili tyto staré vzorce propustit. Stačí, když se pro tento přechod k radostnějším zítřkům rozhodnete. Když vykročíte Cestou, která vám byla určena a poprosíte, aby od vás odešly vaše trápení a těžkosti a místo nich aby přišlo něco nového a lepšího.

 

Přeji vám, aby tyto magické dny přinesly radost, štěstí, sílu a vitalitu do vašich Životů a naplnily vás radostí a vděčností za veškeré dary tohoto světa a Života. A aby vám to šlo lépe, připravila jsem pro vás soutěž: do půlnoci 31. července můžete soutěžit o 11 vstupů do 2. ročníku mého online programu ŠŤASTNÁ VE SVÉM TĚLE, o kterém se dočtete více zde. Jak soutěžit? Jednoduše. :) Napište mi přes tento formulář na stránce, proč právě Vy toužíte být šťastná a proč právě Vy byste měla program vyhrát. Prosím do zprávy mi uveďte heslo: „NAROZENINY“. A protože je mé životní číslo 11, tak z došlých odpovědí vyberu 11 výherkyň, jejich odpovědi budou mému srdci nejbližší a těm do 4.8. zašlu instrukce pro vstup do členské sekce tohoto transformativního programu. Pokud už v programu jste a chcete soutěžit, můžete rovněž, stačí, když si vyberete, který program byste si přály. Už se na vás těším. :)

A pokud byste náhodou nevyhrály, nezoufejte, brzy pro vás spustím něco nového, co vás určitě potěší. ;)

Přeji vám krásné a magické dny a zdravím vás z našich magických keltských lesů, kde natrefíte na takové kouzelné záležitosti, jako třeba čtyřlístek. :)

Gur math a thei leibh.

* Lenka <3

Pro více inspirace navštivte mé stránky na Facebooku ***My jsme TVŮRCI***, nebo si nechte zasílat novinky z mých stránek  www.myjsmeTVURCI.cz. :)

Jmenuji se Leni Lipenská a provázím vás na vaší Cestě k vaší jedinečné tvořivé síle a předurčenosti vaší Duše. Díky svému daru vidět a cítit věci skryté a okem neviditelné, vám pomáhám rozplétat nitky vašeho Života, abyste porozuměli své Duši a souvislostem toho, co se vám v Životě děje. Provázím vás na vaší Cestě k vaší pravé podstatě, pomáhám vám uzdravit vaše dávná zranění a najít vaši Tvořivou sílu, abyste se mohli stát vědomým Tvůrcem vašeho Života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů