RITUÁL NAPOJENÍ SE NA VAŠI TVŮRČÍ SÍLU

Navracení síly Vaší Duši

Rituál, kterým všechno začíná. Při tomto obřadu Vás propojím s Vaším vnitřním Tvůrcem, s Vaší prapůvodní silou a podstatou, aby se tato síla mohla projevit ve Vašem Životě.


Těším se na Vás.
S Láskou Lenka Lipenská

S ČÍM VÁM TENTO RITUÁL POMŮŽE

Rituál pro spojení s vnitřním Tvůrcem je prvním rituálem, který Vám doporučím, obzvlášť tehdy, pokud nemáte s rituály zkušenost. Nemáte se ale čeho bát. :) Tento rituál totiž jemně a něžně otevírá Vaše napojení na Vaši niternou sílu. Během obřadu probudíme mocné napojení na Vaše nitro a oživíme spojení, které možná zůstalo zahalena v pavučinách minulosti.  

Účinky rituálu jsou mocné, ale přitom pozvolné, takže jsou vhodné pro kohokoliv, protože při tomto rituálu nedotýkáme bolavých témat, ani kostlivců, ale "pouze" obnovujeme napojení Vašeho Bytí na pradávnou moudrost Vaší Duše, Těla a životní energie.

Působení rituálu je dlouhodobé, protože se dotýká Vaší podstaty a uvádí v harmonii energie příčin a následků. Napojení, které spolu oživíme, přinese do Vašeho Života novou svěží energii, tolik potřebné změny a proměny dávkované tak, abyste je ustáli a plno dalších podnětů a informací, které Vám pomohou najít to, co hledáte, ať je to cokoliv. Téma rituálu je vždy laděno s Vaší aktuální potřebou a situací, ve které se nacházíte.

Pokud potřebujete řešit konkrétní problém a nevíte, zda je tento typ rituálu pro Vás vhodný, neváhejte mi napsat, moc ráda Vám odpovím. :)

CO JE OBSAHEM TOHOTO RITUÁLU

Během tohoto rituálu otevřeme Cestu tvořivé síle do Vašeho Života. Vytvoříme spolu napojení, bránu, která propojí Vaše vědomé prožívání s Vaší pravou silou a podstatou, abyste z ní mohli čerpat moudrost, poznání a sílu pro svůj každodenní Život.

Součástí tohoto rituálu je povídání, hluboká řízená meditace, očista pomocí magických bylin a odkrývání souvislostí Vašeho Života. Bát se ale nemusíte, tento rituál je opravdu jemný a něžný. :)

Před tímto sezením je potřeba se objednat na Skype sezení, abychom společně zmapovali Vaši současnou situaci a mohli jsme rituál uzpůsobit Vaší situaci, podmínkám, vnitřnímu nastavení a rozpoložení.  Rituál pak může být opravdu osobním rituálem, protože díky tomuto setkání se na Vás budu moci lépe napojit a díky tomu Vás dovést k Vašemu vnitřnímu Tvůrci. Toto Skype sezení je součástí ceny za tento vedený rituál.

"UDĚLEJTE ZE SVÉHO ŽIVOTA MISTROVSKÉ DÍLO,
JAKO KDYBY NEEXISTOVALY ŽÁDNÉ LIMITY
OHLEDNĚ TOHO, KÝM MŮŽETE BÝT
A CO MŮŽETE MÍT."
Brian Tracy

JAK RITUÁL PROBÍHÁ

Před naším setkáním Vám doporučuji přečíst si více o LIMBICKÉM SYSTÉMU a o TAJEMNÉ STRÁNCE TERAPIE.

Rituál je magickým okamžikem, kdy spolu vystoupíme z tohoto časoprostoru a necháme naše Duše, aby se dotkly míst, odkud pochází. Rituálem uctíme to, odkud jdeme, kde jsme a kam kráčíme, abychom mohli do našich Životů povolat změnu, po které naše Duše touží. Rituál je hlubokým zvědoměním právě probíhající změny a proto vždy probíhá pouze formou osobního setkání

Osobní setkání poskytuji na základě předchozí domluvy buď na Praze 4 - Braník, nebo pokud je příznivé počasí, pak venku v přírodě v našich keltských lesích kousek za Prahou (v období od jara do podzimu). Na této skutečnosti se spolu domluvíme telefonicky, či emailem. Pokud jste z Prahy a blízkého okolí, mohu za Vámi dojet i k Vám domů, abyste mohli využít bezpečného prostředí Vašeho Domova.

Každý rituál je velmi specifický a každý je vždy uzpůsoben přímo Vám a Vašim potřebám. Tento rituál trvá vždy zhruba 1,5 až 2 hodiny a předchází mu osobní či Skype setkání a je doplněn o 3 emailové konzultace po samotném rituálu. Součástí tohoto rituálu je i milý dárek pro Vás, kterým si připomenete tento magický okamžik. :)

Přejete-li si povolat změnu do Vašeho Života formou společného rituálu, odešlete prosím svou objednávku níže na této stránce. 

*Go n-éirí an bóthar leat*

„SAMI SEBE MŮŽEME DOSTAT NA DNO,
NEBO NA VRCHOL SVÝCH MOŽNOSTÍ.
MNOŽSTVÍ VYNALOŽENÉ ENERGIE
JE V OBOU PŘÍPADECH STEJNÉ.“
Carlos Castaneda

Bližší informace k cenám, platbám a obchodním podmínkám naleznete zde

HODNOTA RITUÁLU

Věřím, že dary, které na tomto setkání najdeme a které otevřeme, pomohou prozářit Váš Život a vnesou do něho více světla, tepla a Lásky. :)

V ceně tohoto magického tvůrčího sezení získáte v ceně balíčku 1 Skype sezení v délce 30 minut, dále 1 osobní setkání s rituálem v délce 1,5 až 2 hodiny, dále 3 emailové konzultace po samotném rituálu a jako bonus ode mě dostanete přinejmenším 1 dárek. :)

2000 Kč

"NEHLEDEJ SVĚTLO...
SVIŤ."

Objednejte si svůj rituál Tvůrců zde:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.