SEMINÁŘ ONLINE
JAK ROZVÍJET SVOU INTUICI


INTUICE.
Ten tichý hlásek uvnitř každého z nás, který nás dopředu varuje před nebezpečími a který umí předvídat, co se stane…

JAK ROZEZNAT TEN SPRÁVNÝ HLAS UVNITŘ SEBE?
Jak ho rozlišit od myšlenek, strachů a domněnek?

KLÍČ JE JEDNODUCHÝ... 

STAČÍ SE VRÁTIT DO SVÉ PŘIROZENOSTI, OBNOVIT TOTO SPOJENÍ, KTERÉ MÁME VŠICHNI V SOBĚ.

Je čas PROBUDIT SVÉ PRAVÉ JÁ, SVÉ NAPOJENÍ NA ŽIVOT A SVOU VNITŘNÍ SÍLU. 

Pokud vás zajímá, jak svou intuici najít a použít, tak se na vás těším na semináři. :)

Těším se na vás. <3

Lenka Lipenská

VŠECHNO, CO HLEDÁTE, MÁTE V SOBĚ...

BONUS K WEBINÁŘI:

povídání o intuici budu vést v souladu s vašimi dispozicemi podle Human Designu. Díky tomu budete moci všechno povídání použít v souladu s vaším niterným nastavením a budete moci být více efektivní při používání toho, co se na semináři dozvíte. 

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

CO PROŽIJETE NA SEMINÁŘI?

 1. Povídání o tom, jak jedinečné bytosti jsme a jak rozdílné máme fungování. 
 2. Popis toho, co intuice je a co není a jak poznat hlas intuice od hlasu našich strachů a myšlenek.
   
 3. Každý člověk má svůj vnitřní hlas, který ho vede tou pravou Cestou pro něj. Na semináři se dozvíte o tom, jakým nejčastějším jazykem mluví právě vaše intuice.

   

 4. Naučíte se způsoby, jak pracovat a pilovat svou intuici v čase, jak ji trénovat a ladit tak, aby vám fungovala lépe a lépe.

   

 5. Povíme si, na co si dát pozor vůči sobě i ostatním.
 6. Seminář ukončíme otázkami a odpověďmi na to, co vás bude zajímat.

„LIDÉ SE BOJÍ TOHO, CO NAJDOU UVNITŘ.
PŘITOM JE TO JEDINÉ MÍSTO, KDE NAJDOU VŠE."

Dan Millman

DETAILY AKCE

KDY:      2021 
ČAS:       od 18 hod do 20 hod
KDE:      ONLINE - účastníci dostanou unikátní
                přístup a kód na uzavřený webinář
 
PLATBA:
převodem cena 450 Kč 

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Registrace na seminář je závazná, proto prosím pokud se nebudete moci zúčastnit, pošlete mi o tom zprávu, abych mohla Vaše místo nabídnout jiným účastníkům, děkuji.

„NÁŠ VNITŘNÍ HLAS JE KOMPAS, KTERÝ NÁS V ŽIVOTĚ NAVEDE K TOMU, CO NEJVÍCE POTŘEBUJEME, CO NEJVÍCE UMÍME, KDE NEJLÉPE USPĚJEME BEZ ZBYTEČNÉHO ODPORU A BOLESTI. NASLOUCHEJME MU A NAJDEME VŠECHNO, CO V ŽIVOTĚ POTŘEBUJEME A HLEDÁME."
Lenka Lipenská

Intuice je hlas uvnitř každého z nás, s jehož pomocí můžeme proplout Životem daleko jasněji a bezpečněji.

Klíčem je ale naučit se rozpoznávat ten pravý hlas namísto toho, abychom naslouchali především své mysli a jejím pochybám, nebo našim strachům.

Intuice se dá ale trénovat, stejně jako svaly v posilovně. Chce to jen čas a vědět, jak na to. :)

JAK VNÍMÁM INTUICI

Jaké jsou mé zkušenosti s intuicí?

Když jsem v roce 2002 začala svou intuici trénovat, věděla jsem, že nějaký hlásek uvnitř mě dost často před něčím varuje, nebo mi říká, „jak něco dopadne“. Neuměla jsem ale říct, kdy to vyjde a stane se to a kdy ne, protože jsem neuměla rozlišovat své vhledy od svých myšlenek, obav a přání. A tak jsem začala svou intuici trénovat.

Den za dnem jsem pilovala to, co jsem cítila. Za těch 18 let jsem se naučila rozeznat, kdy je ten hlásek hlasem intuice a kdy jde naopak o mé myšlenky, strachy, nebo přání. Díky tomu můžu velmi silně používat svou intuici, která mi pomáhá v navigaci Životem a umí mě dopředu varovat před špatnými rozhodnutími, nebo mi naopak přináší vhledy, které mi v Životě pomáhají.  Jestli chcete i vy používat tento svůj kompas, tak se na vás těším na semináři. :)

 

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN skryto

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

Chci poznat hlas své intuice, chci na seminář:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k semináři "JAK ROZVÍJET SVOU INTUICI".

Těším se na vaše komentáře!

Hezký den Lenko, díky za Tvůj seminář. Být na něm bylo jako jízda na horské dráze... tolik nových informací, tolik nových prožitků a AHA momentů! Hned jsem některé věci vyzkoušela v praxi a s úžasem jsem koukala, jak rychlou to má odezvu! Je neskutečné, jak jde vše snadněji, když jsme sami sebou... Díky moc za to!!
VeronikaOdvážná Žena, která se rozhodla žít své poslání. <3
Ahoj Leni, moc děkuji za páteční seminář. Můžu říct, že už mám za sebou dost seminářů a četla jsem spoustu knížek, ale tvůj seminář mi dal asi nejvíc. Tolik skvělých lidí na jednom místě, to byla neskutečná energie a hlavně to, jaká jsi ty osobnost je neskutečný, jde z tebe tak silná energie. Děkuji Ti moc, za páteční seminář, za to že jsem mohla být součástí a zažít něco úplně nového co mi určitě pomohlo se zas kousek posunout dál.
KristýnaŽena s velkým srdcem a posláním <3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů