POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

 

Ukážeme vám, proč to, co funguje jednomu, nemůže fungovat druhému a jak si najít tu svou vlastní Cestu k vlastnímu jedinečnému způsobu stravování.

FOTKY MLUVÍ ZA VŠE... MY DVA PŘED A PO NĚJAKÉ DOBĚ S TÍMHLE VĚDĚNÍM...  

CELODENNÍ SEMINÁŘ LADĚNÍ NA SVÉ TĚLO A NA SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Jeden říká, že je zdravé tohle, druhý zase toto... v tom aby se jeden vyznal, viďte?

Jestli jste i vy hledali a toužili najít, co vám vyhovuje ve stravování a už nevíte coby, protože máte POCIT, že to stále není to ono, pak jste tady správně. :)

Díky svému velmi netradičnímu typu stravování (jím nejraději v noci) jsem si prošla očistcem toho, co je správné a co ne, abych i díky Human designu a dlouholetým zkušenostem s klienty našla způsoby, jak se více ladit na své Tělo a na to, co je pro nás doopravdy správné. 

A přesně o tomto je tento seminář: v souladu s vaším nastavením zbouráme mýty o tom, co zdravé je a co není a ukážeme a hlavně vás necháme prožít, jak se na sebe ještě více naladit tak, abyste se poznali ještě více a mohli jste snáze to své pravé já žít.

Seminář povedu ho opět se svým kolegou a kamarádem Romanem Miklušem. My oba jsme proši dlouhou Cestou objevování svého stravování a těšíme se, až vám ukážeme, jak lépe vnímat sebe a své Tělo.  ❤️

Pokud vás seminář volá, zarezervujte si své místo již nyní. Těšíme se na vás. :)

S Láskou Leni a Roman ❤

Těšíme se na společné objevování vaší jedinečnosti.
 Leni Lipenská a Roman Mikluš

BONUS: Tento seminář je uzpůsoben nastavení každého jednoho z vás podle Human designu. Díky jednoduchým tipům a technikám budete i vymoci najít svou Cestu ke svému stravovacímu režimu.

BONUS: Seminář bude doplněn energetickým léčením - kvantováním, abychom snáze podpořili téma a uvědomění toho, co je pro vás zdravé a správné, do praxe.

* pracujeme V MENŠÍCH uzavřených SKUPINÁCH, maximální kapacita semináře je 23 osob. 

"VŠECHNO, CO HLEDÁŠ, UŽ MÁŠ. NAJDEŠ TO UVNITŘ SEBE A VE SVÉM TĚLU. TY VÍŠ, CO JE PRO TEBE TO NEJLEPŠÍ."

CO VÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ

 SPRÁVNÁ STRAVA JE JAKO RAKETOVÝ POHON NA CESTĚ K VAŠEMU PRAVÉMU JÁ.

 

Cílem toho semináře je otevřít vám dveře k vnímavosti svého Těla v souladu s tím, jak je nastavené. 

CO NÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?

⭐️ Odhalíme vám souvislosti vlivů stravy na váš životní potenciál, spokojenost/klid/úspěch/radost a směřování.
⭐️ Odkryjeme vám souvislosti vašich podmíněností a převzatých přesvědčení o stravování a cvičení, díky nimž jste šli sami proti sobě a svému Tělu.
⭐️ Ukážeme vám, jak pracovat se svou životní energií v souladu se svým nastavením a při práci s Tělem.
⭐️ Ukážeme vám, jak je důležité se umět správně rozhodovat o tom, co je pro vás zdravé a správné. 
⭐️ Dáme vám nástroje k pochopení vašeho nastavení pro výběr toho pravého pro vás.
⭐️ Ukážeme vám, že co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro vás a vyvrátíme mýty o cvičení, půstech, zdravé stravě. 
⭐️ Prožijete si na vlastní kůži reakce svého Těla v rozličných situacích, kdy budete moci sami vyzkoušet, co vám skutečně dělá dobře ne z mysli a z přesvědčení, ale protože je to to pravé pro vaše Tělo.  

⭐️ Ukážeme silně transformační pohled na vaše vlastní nastavení, a to bude jen první krok k vaší velké Cestě. :)  

Vše v souladu s vaším nastavením nastavením dle Human design. PRO TENTO SEMINÁŘ JE POTŘEBA ZNÁT SVÉ ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ HUMAN DESIGN - STRATEGII A AUTORITU. POKUD HO NEZNÁTE, NAPIŠTE NÁM TO DO POZNÁMKY.

 

"JEN TY VÍŠ, CO JE PRO TEBE TO PRAVÉ."
Tvé vyšší Já

DETAILY AKCE

KDY:      11. února 2023
ČAS:       sobota, od 10 do 19 hod
KDE:      Praha, místo bude upřesněno
CENA:   
9 hodin intenzivní práce 4900 Kč

 

V CENĚ: občerstvení pro trénování vašeho způsobu stravování, výklad vašeho základního stravovacího režimu, energetické léčení, aromaterapie.

UBYTOVÁNÍ: pro mimopražské doporučujeme ubytování v blízkosti přes airbnb, případně nám napište do zprávy o doporučení.

Veškeré instrukce obdržíte v e-mailu po objednání svého místa. Počet míst je omezen. Seminář se bude konat při minimálním počtu 10 účastníků. Děkujeme za pochopení.

Místo pro účastníka je rezervováno po složení rezervační částky na seminář, tato záloha je v případě zrušení rezervace nevratná, tj. propadá. 

"JAKMILE DÁŠ SVÉMU TĚLU, CO POTŘEBUJE, BUDEŠ MÍT I ENERGII NA TO ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ."

BONUSY K SEMINÁŘI

Obrázek převzat ze stránek JovianArchive.

1. bonusem k tomuto semináři je povídání o některých vašich dispozicích podle Human Designukteré se týkají propojení na vaši životní a tvůrčí sílu. PODMÍNKOU PRO TENTO SEMINÁŘ JE MÍT SVŮJ OSOBNÍ VÝKLAD SVÉHO NASTAVENÍ, napište nám do objednávky své datum, místo a přesný čas narození a domluvíme se na výkladu vašeho nastavení.

2. bonusem k tomuto semináři je zvyšování vibrace pomocí kvantování semináře, díky čemuž se nám podaří změny lépe vnést do každodenního Života a také se osvobodit od naučených programů a vzorců.

3. bonus: aromaterapie a něco navíc. :) 

Těšíme se na vás. 

JAK TO VYPADÁ NA NAŠICH SEMINÁŘÍCH :)

TENTO TERMÍN JE JIŽ OBSAZEN

Děkuji za Váš zájem o tento seminář. Bohužel tento termín je již obsazen. Pokud máte zájem o další termín semináře, nechte si poslat novinky a já Vám pošlu informaci o dalších termínech.

Vaše osobní údaje (e-mail a celé jméno, telefon) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí a budou použity pouze k zasílání newsletterů s inspirací pro Váš Tvůrčí Život. Vaše data zpracovávám v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů do té doby, dokud budu žít tohle poslání, nebo dokud svůj souhlas neodvoláte prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném newsletteru. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s tímto zpracováním a také se zasíláním newsletterů ode mě, Lenky Lipenské. Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro zasílání newsletterů s Tvou další inspirací.

CHCI POZNAT SVŮJ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ

Chcete-li na semináři pracovat s vaším nastavením dle Human design, pošlete nám prosím své údaje narození ve tvaru datum, místo a přesný čas narození. Děkujeme.

Odesláním potvrzujete svou účast na semináři odesláním rezervační zálohy ve výši 2.500 Kč, která je v případě zrušení účasti nevratná. Děkujeme za pochopení.

✨ POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ 11.2.2023
Skladem
2 500 Kč
Způsob platby
Celková cena2 500 Kč

PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY

Níže můžete vkládat své dotazy k semináři "POZNEJ SVŮJ JEDINEČNÝ ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ".

Těšíme se na vás!

  1. Tereza napsal:

    Dobrý den, nevím, zda seminář není už obsazený, ale ráda bych se zeptala, zda by mi mohl být užitečný, i kdybych neochutnávala. Před třemi lety jsem začala trpět potravinovými intolerancemi a alergiemi, kvůli kterým mi vypadávala z jídelníčku jedna potravina za druhou a nyní už mohu jíst jen 3 potraviny. S pozdravem
    Tereza

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů