TRANSFORMACE VĚDOMÍ 

transformativní program

Máte své sny, za kterými jdete?
Bojíte se vykročit a udělat změnu?
Chcete vědět, jak proměnit své sny ve skutečnost?
Nevíte, kde a jak začít?


Pak se mnou vstupte do programu Nový začátek a nastartujte svou změnu pomocí jednoduchých, prastarých a velmi mocných technik, rituálů a metod, které Vám otevřou dveře k takovému Životu, po jakém toužíte. :)


Uvidím se uvnitř i s Vámi? :)

NOVÝ ROK 2020 = NOVÝ ZAČÁTEK

Právě teď je nejsnazší začít. Přečtěte si o mocných energiích nového roku v mém článku.

Byly to právě tyhle techniky, které v programu učím, které mi pomohly zachránit mé dítě z náručí Smrti a které mi stále pomáhají probudit se k vědomějšímu a spokojenějšímu Životu. A já stále znovu a znovu nevycházím z úžasu nad jejich mocí a silou. <3

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O PROGRAMU

Toužíte ve Vašem Životě něco změnit? A nevíte jak a kde začít, nebo necítíte dostatek energie pro to, abyste vůbec začali? Pak si pusťte tohle video a dovolte mi, ať Vám ukážu, jak jednoduše to jde a že změnit svůj Život je možná snazší, než jste si mysleli. :)

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?

TIP: Čím víc času si vyhradíte na cvičení, které v programu najdete, tím více energie ve svém Životě uvolníte a rozproudíte. A to znamená lepší výsledky. :) 

Zaměříme se spolu na 4 hlavní témata:

1. Opuštění a vyčištění MINULOSTI, strachu, stagnující energie a nefunkčních myšlenkových vzorců.

2. Analýza SOUČASNÉ SITUACE pro zvýšení vlastní motivace, sebepoznání a míry úspěchu.

3. Nastavení BUDOUCÍCH CÍLŮ, podpora jejich (s)plnění a dalšího rozvíjení se. 

4. Jak poznat, KDO JSTE A KAM KRÁČÍTE.

Techniky programu jsou mocné a přitom velmi jemné a navíc zábavné, takže je zvládnete s lehkostí a nadšením. To vše v pohodlí svého domova a bez nutnosti "přehrabovat se" v minulosti. :)


\"JEDINÁ VĚC, KTERÁ STOJÍ MEZI VÁMI A VAŠÍM SNEM,
JE VŮLE ZKUSIT TO A VÍRA, ŽE JE TO MOŽNÉ.\"
Joel Brown

CO VÁS V PROGRAMU ČEKÁ?

0
let
broušené techniky
0
oblasti
pro Vaši změnu
0
minut
v 7 klíčových videích
0
úkolů
pro Vaši transformaci
 1. Přístup do zabezpečené členské sekce.
 2. Úvodní video k celému programu a k novým začátkům.
 3. Technika pro překonání Vašeho strachu.
 4. Rituál pro rozloučení se s minulostí. 
 5. Očistné techniky úklidu pomocí Feng-shui, bytového ba-gua a Kon Mari.
 6. Technika proměny negativního v pozitivní.
 7. Bilance současného stavu pomocí prastaré indiánské techniky.
 8. Jak si přát, aneb vytvoření Vaší dosažitelné jantry jinak, než ji znáte.
 9. Návod na dosažení čehokoliv ve Vašem Životě.
 10. Bonusová sekce \"Kdo jsem\" pro nalezení smyslu a poslání v Životě skrze pochopení Vašeho vnějšího světa.
 11. Sadu motivačních citátů a videí.

„ZAČÁTEK, JE TA NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SOUČÁST KAŽDÉ ZMĚNY.“
Platón

PODÍVEJTE SE, JAK TO VYPADÁ UVNITŘ

PRO KOHO JE PROGRAM URČEN?

Pro ty z Vás, kteří toužíte po následujícím:

- chci se odpoutat od minulosti,
- chci překonat svou lenost a sama / sám sebe,
- chci vnést řád, cíl a smysluplnost do svého Života,
- chci být spokojenější ve svém Životě,
- chci tvořit svůj Život podle svých představ a
- chci na svých snech pracovat.

Techniky, které Vás v kurzu naučím, zachránily Život mému dítěti, tak přeji, ať pomohou i Vám! <3

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video, které sice končí reklamou, ale slova v něm jsou natolik výstižná a hovořící mi z Duše, že jsem s Vámi toto video prostě musím sdílet.

Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro Vás program vhodný, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, nebo jste mladší 18-ti let, abychom společně probrali, zda je pro Vás program vhodný. Děkuji.

"CELÝ SVĚT USTOUPÍ STRANOU ČLOVĚKU, 
KTERÝ VÍ, KAM KRÁČÍ."

KOLIK PROGRAM STOJÍ?

ZMĚŇTE SVOU BUDOUCNOST. 

ZAČNĚTE ZNOVU.

Jakou cenu má pro Vás spokojenější budoucnost? Uměli byste vyčíslit hodnotu změny, kterou prožijete? Podle mě je tohle hodně těžké, protože ty nejdůležitější změny probíhají v hlubinách naší Duše a i když se zdají nepatrné stejně jako mávnutí motýlích křídel, může jejich pohyb způsob lavinu v dalekých horách. 

V tomto kurzu Vám nabízím možnost prožít změnu, která může navždy změnit Váš Život. Já Vám k ní dám potřebné informace, ale to, jestli se stane, je čistě na Vás a na Vašem odhodlání řídit se mými radami. Bez Vašeho úsilí a rozhodnutí jsem bezmocná. :) Proto nabízím tento program za polovinu ceny jeho hodnoty.

Za tento program zaplatíte xxx Kč.

Chci začít znovu, pošli mi přístupy. :)

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tento program nebyl tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky. O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od Vašeho zahájení. Do předmětu prosím uveďte \"Odstoupení od programu Nový začátek\" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k programu \"NOVÝ ZAČÁTEK\".

Těším se na Vaše komentáře!

Hezký den Lenko, díky Vám jsem prodloužené víkendy i volný čas mezi nimi strávila dobrovolně úklidem. Máte pravdu, že takhle zásadní očista se odráží v pocitech, otevírají se staré rány. Radost a lehkost se míchá se zapomenutými příběhy. Zbavovat se pout k minulosti je obrovská úleva. Povolují vazby k věcem, o kterých bych dřív neřekla, že je s klidným srdcem dokážu pustit. Chodím víc pěšky, méně jím. Doma se častěji smějeme, jsme s dětmi za jedno. V práci stihnu víc věcí, mizí resty. Pohnuly se zaseknuté věci. Víc komunikuji s lidmi. Probouzí se intuice. Pustila jsem se do věcí, které jsem si dlouho slibovala, že začnu a nebyl čas. Radost a nadšení se střídá s potřebou si odpočinout, uzavřít se, být sama, rekapitulovat nebo se vyrovnat s pocity smutku, pochybnostmi. Někdy je to opravdu síla :-), ale přijímám to, protože vím, co a proč se děje. Přimlouvám se za další Vaše videa. Moc hezky se poslouchají a jsou velmi inspirativní.
SophieOdvážná Žena, která se zbavila všeho, co již dosloužilo a proměnila tak svůj Život. <3
Leni, Váš program Nový začátek pro mě byl velmi transformativní. Musela jsem v sobě přijmout, opustit a proměnit hromadu věcí, spousta věcí se dala do pohybu a já se nestačím divit, co vše se v mém Životě dalo do pohybu. Mění se má práce, mé vztahy, můj vztah k mému tělu a hlavně mé vnitřní pocity. Děkuji za možnost účastnit se tak silné transformace! <3
MarkétaOdvážná Žena, která se rozhodla proměnit svůj Život a začala znovu. <3
Milá Leni, musím se až smát všem těm "NÁHODÁM", které mi teď po kurzu přicházejí do Života. :) Vše se tak rychle mění a hýbe a já se nestačím divit, v jakém světě jsem to před tím žila. Teď už chápu, PROČ jsem nemohla být šťastná: s tou vší zátěží to prostě ani jít nemohlo! Jsem moc ráda, že se teď věci dávají do pohybu, že vidím směr, svou Cestu, řešení a že si to všechno užívám čím dál více. Moc mě baví být víc a víc sama sebou bez všech těch omezení. Děkuji!! <3
ŠárkaŽena na Cestě za svými sny
Milá Lenko, úplně jsem nadšená z Vašeho kurzu, jakoby se otevírala moje cesta za světlem, kterou zastínily husté tmavé mračna, pro které jsem neviděla směr své cesty. Pomáhá mi však moje intuice, která mi dává sílu věřit, že jdu správně i když zrovna tápu a jsem z toho nesmírně unavená. Těším se, jak s Vámi rozeženu hustou oblačnost. :-) Děkuji.
IngridŽena plná naděje

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů