MEDITACE
"BEZPODMÍNEČNÉHO PŘIJETÍ"


Je toho na vás moc?
Padáte pod tíhou starostí, nebo bolestí?
Nevíte, kde nabrat sílu na to podívat se  na věci z nadhledu a nechat své stíny padnout?

Pak vítejte u této posilující Světelné meditace, která vás naplní světlem a energií. <3


Přeji Vám moře bezpodmínečné Lásky!
Lenka Lipenská

"Miluj mě zejména tehdy, když si to nejméně zasloužím.
Neboť tehdy, to NEJVÍCE POTŘEBUJI."
❤️
Čínské přísloví

O ČEM JE TAHLE MEDITACE

Právě teď jako lidstvo procházíme velkou transformací, která nás vede více k sobě samotným, k naší celistvosti, upřímnosti a spokojenosti. Záměr je to krásný, ale někdy je ten tlak na nás až moc velký a změny v našem Životě nás prostě bolí.

Proto jsem pro vás připravila tuto Světelnou meditaci, která vás propojí s vaší vnitřní silou, se světelným zdrojem a životodárnou energií, ABYSTE ZVLÁDLI COKOLIV S PODPOROU ŽIVOTA A VESMÍRU. 

V meditaci se propojíte s vaší prapodstatou, světlem, Láskou, Životem a tvůrčí silou. Své problémy a bolesti uvidíte z jiného úhlu pohledu a necháte je padnout za sebe a proměnit je v příležitosti k růstu. Věřím, že z meditace odejdete plná síly, vitality a naděje do výzev, které vám Život přinese. :)

Meditace je namluvena pro ženy, pánové snad prominou. :)

Objednejte si svou Světelnou meditaci přes formulář  níže ještě dnes a nechte své stíny padnou za vás. <3 

SÍLA TÉTO MEDITACE

Meditaci jsem pro vás připravila v hlubší úrovni vědomí tak, abych pro vás vytvořila záměr hlubokého energetického léčení pro dodání energie, víry v sebe samu.


Meditace je navíc natočena za pomocí speciálních rytmů (zvuků), které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace. Rytmy jsou zvoleny tak, aby podpořily vaši relaxaci, tvorbu hormonou štěstí - serotoninu a aktivovaly přirozené uzdravující procesy vašeho bytí.

Meditace je tak vhodná i pro úplné začátečníky.

Délka této meditace je 32 minut včetně úvodního protažení, které pomůžou vašemu uvolnění. Já vím, je to delší meditace, než obvykle, ale věřte, že o to větší účinek bude mít, protože během této doby stihne váš mozek regenerovat a nabrat síly.

Energetické léčení

za pomocí speciální binaurálních rytmů, které prohloubí vaši meditace a prožitek z relaxace.

"CO JSME NEDOSTALI VE SVÉM ŽIVOTĚ,

TO MŮŽEME VYTVOŘIT MY SAMI."

S ČÍM VÁM MEDITACE POMŮŽE

- s napojením se na své vlastní nitro a svou vlastní sílu,
- s napojením se na sílu Vesmíru a Života,
- při pocitu, že na vás padá tíha vašich bolestí a problémů,
- při pocitu oddělenosti od vnějšího světa,
- s harmonizací vašeho Života a  získání nadhledu nad situací,
- s překonáním beznaděje, lítosti a s přijetím změny.


Prosím kontaktujte mě, pokud: nevíte, zda je pro vás Meditace vhodná, pokud potřebujete více informací ohledně možných účinků, pokud užíváte nějaké léky či se dlouhodobě s něčím léčíte, abychom společně probrali, zda je pro vás Meditace vhodná. Děkuji.

 

První pomoc

pro doplnění síly, naděje a životní energie, když potřebujete sílu pro další své kroky.

KOLIK MEDITACE STOJÍ?

DÁREK NAVÍC!

Psst... k meditaci ode mě navíc dostanete i dárek. Koukněte níže. :)

Tahle meditace si mě zavolala sama. A její sdělení bylo prosté...

DODAT SÍLU VÁM VŠEM, KTEŘÍ TO PRÁVĚ TEĎ POTŘEBUJETE. <3

Když jsem tuto meditaci nechala skrze sebe přijít, měla jsem z ní až husí kůži. Celý den jsem byla, jako kdyby mě zapojili do zásuvky a sňali mi ze zad batoh mých starostí a bolestí a tento pocit trval i další dny.

Bylo to úžasné a já si přeji, aby tento pocit zažilo co nejvíce lidí, protože to je to, co naše planeta teď tak moc potřebuje: SPOKOJENÉ, RADOSTNÉ, KLIDNÉ LIDI, KTEŘÍ S ÚSPĚCHEM NAPLŇUJÍ SVÉ PŘEDURČENÍ. 

Proto tuto meditaci nabízím za cenu, kterou věřím, že si můžete dovolit všichni. Budu ráda, pokud i vy rozsvítíte tuto planetu svou vnitřní silou a najdete energii stát se tím, kým jste se sem přišli stát. Těším se na vaše světlo. <3 

Cena téhle meditace je na vás.
Vy sami si ji oceňte natolik, na kolik chcete. Přijímám hodnoty od zdarma po milión. :))

GARANTUJI VÁM SPOKOJENOST

Věřím své práci natolik, že Vám zde nabízím 100 % garanci spokojenosti. Pokud by tato Světlená meditace nebyla tím, co jste hledali a nesplnila Vaše očekávání, máte právo do 14 dnů písemně požádat o vrácení uhrazené částky.

O vrácení je nutno požádat písemně, a to e-mailem na adresu Lenka@myjsmeTVURCI.cz, a to nejpozději den před uplynutím lhůty 14 dnů od V. Do předmětu prosím uveďte "Odstoupení od Meditace Vhledu" a v textu napište své jméno, pod kterým jste registrováni. Po tomto odstoupení Vám bude vrácena uhrazená částka zpět na účet, z něhož jste platbu hradili a zároveň Vám bude zrušeno přístupové jméno a heslo. Děkuji.

K meditaci dostanete navíc dárek:

HOJIVÝ KÓD PRO NAPLNĚNÍ STUDNY VAŠÍ SEBELÁSKY

K meditaci ode mě navíc dostanete do emailu hojivý kód, který jsem pro vás vytvořila se záměrem naplnění vaší vnitřní přirozené potřeby být milovaný/-á. Tento kód bude vaším společníkem a cvičením po několik následujících dní a pomůže vám ukotvit vaši tvůrčí sílu v každodenním Životě. <3

Léčivý kód ode mě dostanete v samostatném emailu po zaslání vaší meditace.

Chci NAPLNO, chci svou meditaci:

Vaše osobní údaje (e-mail, celé jméno, telefon…) jsou u mě, Lenky Lipenské, v bezpečí. Odesláním formuláře stvrzujete, že jste si přečetli mé zásady pro ochranu Vašich osobních údajů a že s nimi souhlasíte. Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.

PROSTOR PRO VAŠE REFERENCE

Níže můžete vkládat své recenze a komentáře k "Meditaci BEZPODMÍNEČNÉHO PŘIJETÍ".

Těším se na Vaše komentáře!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Leničko, děkuji... Světelná meditace je nádherná. <3 Bylo to jako ocitnout se v jiném světě, po meditaci jsem se cítila plná energie a síly a každá má buňka Těla doslova vibrovala energií a světlem. Díky za toto světelné léčení, teď věřím, že zvládnu cokoliv. <3
Lenkakterá teď potřebuje být moc statečná